.
Code of War v3.17.7 MOD بازی قانون جنگ اندروید

Code of War همه را با یک گیم پلی اکشن تیراندازی حرفه ای غافلگیر می کند تا همیشه شدیدترین نبردها را برای مردم به ارمغان بیاورد. موتورهای گرافیکی سه بعدی دقیق و واقعی آن برای انتقال احساسات در حین ماموریت عالی هستند. به‌علاوه، به‌روزرسانی‌های دائمی در رویدادها، محتوا، چالش‌ها و موارد دیگر، همگی غنی و عمیق هستند تا اکتشافات هیجان‌انگیزتری داشته باشد.

 حرفه ای ترین گیم پلی اکشن

بارزترین ویژگی گیم پلی بازی Code of War حرفه ای بودن در هر حالت و رفتار بازیکن در هر نبرد برای پیروزی است. این شامل استفاده از محیط، استفاده از آیتم ها و هماهنگی دقیق با هم تیمی ها در لحظات مورد نیاز برای افزایش شانس پیروزی است. نه تنها این، روش های بازی در هر تیم به طور مداوم تغییر می کند تا یک فضای جدید و پیچیده برای هر بازیکن ایجاد شود.

طیف گسترده ای از شخصیت ها با توانایی های متمایز

تنوع شخصیت ها در Code of War نیز عامل مهمی است که به شدت بر استراتژی کلی بازیکن یا گیم پلی خاص در یک حرفه طولانی تأثیر می گذارد. هر یک از آنها دارای تجهیزات جذاب، مهارت سلاح و تعامل با محیط برای پیشرفت در اهداف هستند. بازیکنان می‌توانند شخصیت‌ها را در جهات مختلف شخصی‌سازی کنند و از چیزهای باارزش بیشتری برای استفاده کامل در میدان جنگ یا ماموریت‌ها در حین راه رفتن در کنار هم تیمی‌ها استفاده کنند.

حالت های بازی جذاب

Code of War حالت‌های بازی متنوعی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد و هر یک از آن‌ها تجربه‌های شگفت‌انگیز یا منحصربه‌فردی را برای بازیکنان به همراه دارد تا از آن لذت ببرند. تعادل در هر حالت نیز عالی است و همیشه بسیاری از موارد جدید را در اولویت قرار می دهد تا بازیکنان را تشویق کند تا به طور مداوم با محتوای جدید سرگرم شوند. البته، پیشرفت یا چالش در هر حالت متفاوت است و چیزهای جدیدی برای بازیکنان خواهد بود تا به جای اعمال موارد پیش فرض، بر محدودیت های خود غلبه کنند یا به چیزهای جدید دسترسی پیدا کنند.

سلاح های سفارشی

تجهیزات یا سلاح‌ها در Code of War چیزهای پیچیده‌ای هستند که منحصر به هر شخصیت است و کد جنگ را در مراحل عمیق‌تر یا پیچیده‌تر می‌کند. هر شخصیت فقط می تواند از دو نوع خاص از سلاح استفاده کند. اما آنها با تجهیزات همراه برای بهبود عملکرد کلی بازیکن غنی می شوند. علاوه بر این، بسیاری از تجهیزات یا پوسته‌های جدید به تدریج باز می‌شوند تا عملکرد رزمی همه را در موقعیت‌های خاص ارتقا دهند.

سخن پایانی

Code of War یک بازی FPS با کیفیت بالا با عمق گیم پلی و محتوای غنی است که همیشه به مردم تجربیات یا احساسات جدیدی می دهد که کمتر بازی می تواند به طور کامل آن ها را برآورده کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.