.
Clubhouse ,Drop-in audio chat 23.04.11 شبکه اجتماعی کلاب هاوس اندروید

Clubhouse به شما امکان می دهد مکالمات جذابی را بشنوید. با برخی از برجسته ترین افراد جهان صحبت کنید و با افراد جدیدی از طبقات مختلف آشنا شوید. لازم نیست شما یک متخصص صدا یا رسانه های اجتماعی باشید. هر کسی می تواند ایجاد کند. همچنین می توانید مکالمات را در هرجا کاوش کنید. میلیون‌ها مکالمه را در اتاق‌های صوتی پیدا کنید.

گفت و گو با دوستان

در Clubhouse می‌توانید ببینید دوستانتان در سالن چه می‌کنند و با مردم در سراسر جهان ارتباط جدیدی برقرار کنید. این برنامه به شما امکان می دهد با دوستان قدیمی ملاقات کنید و همچنین ارتباطات جدیدی ایجاد کنید. همچنین می توانید فضایی ایجاد کنید و به مردم اجازه دهید تا نظرات خود را بدانند. مردم افکار عمیق خود را به اشتراک می گذارند و جوک می گویند. اخبار گوش می دهند، با هم موسیقی می سازند و می خندند. صدای اجتماعی برای همه باز است. دنیا از شما می خواهد که موسیقی خود را بسازید و به اشتراک بگذارید.

پروفایل خود را ایجاد کنید

Clubhouse  همانند یک باشگاه خلاقیت را تشویق می کند. می توانید عکس نمایه خود را شخصی سازی کنید. آن را به گونه ای تغییر دهید که منعکس کننده یک اتاق خاص باشد یا بیوگرافی بنویسید که منعکس کننده خود واقعی شما باشد. شما قادر هستید بازپخش‌ها یا باشگاه‌های موجود در نمایه خود را مدیریت کنید.

اشتراک گذاری

شما در Clubhouse  می توانید بهترین لحظات خود را به اشتراک بگذارید. همچنین می توان به مکالمات پادکست زنده دسترسی داشت یا می توانید بعداً به Replays گوش دهید. شما می توانید کلیپ هایی از لحظات مورد علاقه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا تکرارهای عالی ایجاد کنید.

کلاب هاوس به شما این امکان را می دهد که تجربه های فراموش نشدنی با دیگران داشته باشید و پس از ترک احساس بهتری تجربه کنید. هم اکنون شما می توانید این نرم افزار شبکه اجتماعی پر طرفدار را بصورت رایگان از وب سایت یکداون دانلود نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 8.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.