.
Close All Windows 5.6 + Portable بستن سریع برنامه‌های در حال اجرا و پنجره‌های باز

زمانی فرا می رسد که همه، حتی شما از باز بودن چند پنجره به طور همزمان روی صفحه رایانه خود خسته می شوید. و فقط حوصله بستن دستی همه آنها را ندارید. به همین دلیل، Close All Windows برای کمک به خاموش کردن تمام برنامه‌های فعال و پنجره‌هایی که روی دسکتاپ شما قرار دارند، توسعه داده شد.

Close All Windows (یا CloseAll) یک ابزار مدیریت کار نهایی برای ویندوز است که به طور خاص برای بستن سریع چندین برنامه طراحی شده است. CloseAll یک سیگنال “close” را به برنامه های انتخاب شده چشمک می زند و سپس متوقف می شود. به هیچ وجه از هیچ منبع سیستمی استفاده نمی کند. زیرا شما آن را فقط در صورت نیاز اجرا می کنید. چه چیزی می تواند ساده تر از یک لیست کار با چک باکس ها و دکمه OK باشد؟ بله، می توانید CloseAll را بدون هیچ رابط کاربری نیز اجرا کنید!

CloseAll به شما امکان می‌دهد گزینه‌های مختلف مرتب‌سازی و گروه‌بندی را برای لیست کار انتخاب کنید، روی گروه‌ها دوبار کلیک کنید تا کل گروه را انتخاب یا از حالت انتخاب خارج کنید، برنامه‌ها را با تایپ کردن هر قسمت از عنوان پنجره یا نام برنامه فیلتر کنید، و از دکمه‌های بستن جداگانه برای بستن برنامه‌ها یکی یکی استفاده کنید.

رابط و رویکرد ساده

برای انجام این کار، Close All Windows از یک روش ساده و موثر استفاده می کند. از پنجره اصلی، می‌توانید تمام برنامه‌های در حال اجرا و پنجره‌های باز را مشاهده کنید که می‌توانید همه ویندوزها را ببندید.

با انتخاب بسته هایی که می خواهید بسته شوند، کافی است روی دکمه «OK» کلیک کنید و برنامه سیگنال بسته را ارسال می کند. می‌توانید مواردی را که در شرف بسته شدن هستند به‌صورت دستی انتخاب کنید یا می‌توانید از عملکرد «انتخاب همه» برای انتخاب خودکار هر مورد در لیست استفاده کنید.

با خودکارسازی در زمان صرفه جویی کنید

بستن دستی تعداد زیادی پنجره می تواند خسته کننده باشد و به همین دلیل، استفاده از Close All Windows باعث صرفه جویی در زمان می شود. به خصوص از آنجایی که می تواند برنامه ها یا پنجره ها را هم حداکثر و هم کوچک شده ببندد.

دسته بندی و گروه بندی وظایف

یک برنامه واحد می تواند چندین پنجره تولید کند، مانند حالت پخش کننده چند رسانه ای یا یک برنامه پیام رسانی فوری. Close All Windows به شما این امکان را می دهد که پنجره ها را مرتب کنید و آنها را بر اساس نام و منبع گروه بندی کنید، به این ترتیب می توانید دقیقاً آنچه را که نیاز دارید با سرعت هرچه بیشتر ببندید.

این برنامه بیشتر اوقات به خوبی کار می کند، اما مواردی وجود دارد که یک برنامه ثابت می کند سرسخت است و ممکن است لازم باشد بیش از یک بار بسته شدن خودکار را امتحان کنید، که به نوعی هدف آن را نادیده می گیرد. علاوه بر این، این ابزار دارای عملکرد به‌روزرسانی خودکار نیست، بنابراین برای اینکه ببینید چه برنامه‌هایی باز هستند، باید فهرست را به‌روزرسانی دستی انجام دهید.

در نتیجه

در کل، Close All Windows یک نرم افزار بسیار خوب است که می توانید در اختیار داشته باشید اگر می دانید روال روزانه شما در پایان روز با تعداد زیادی پنجره مواجه می شود و می خواهید آنها را با یک عمل ببندید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  •  با توجه به  32/64 بیتی سیستم عامل اتان فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.