.
Cinema Grade 1.1.15 Win/Mac ابزار قدرتمند درجه بندی رنگ مدرن برای فیلم

Cinema Grade یک برنامه کاملاً جدید درجه بندی رنگ توسط Color Grading Central است. با DirectGrade، یک رویکرد جدید برای درجه بندی رنگ ها به طور مستقیم در تصویر، کنترل رنگ های عکس های خود را در دست بگیرید. با استفاده از مراحل گردش کار تعبیه شده در رابط Cinema Grade، نحوه درجه بندی رنگ را مانند یک رنگ نویس حرفه ای بیاموزید. از میان ده ها فیلتر رنگی درجه یک هالیوود و LUT انتخاب کنید یا ظاهر هر تصویر ثابت را با ابزار انتقال نگاه Cinema Grade کپی کنید.

رابط کاربری

رابط کاربری یک راهنمای آسان است که نشان می دهد چه چیزی اول و چه چیزی در آخر می آید. ابزارهای آنها برای نشان دادن مسیری که باید ویرایش کنید قرار داده شده است. رفتن از چپ به راست.

Cinema Grade به فرآیند تصحیح رنگ کمک می‌کند و با استفاده از پیشرفت، که در گوشه سمت چپ بالا قرار دارد، گردش کار را برای شما فراهم می‌کند. از درگاه دید کاربران می توانند برای تغییر نوردهی، سپس دمای رنگ و در نهایت تنظیم اشباع و رنگ از چپ به راست حرکت کنند.

اگر می‌خواهید یک رنگ را در یک تصویر تنظیم کنید، Cinema Grade منطقه را تشخیص می‌دهد و فقط روی رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید تنظیمات را انجام می‌دهد. در مقایسه با ابزارهای موجود در سه NLE بزرگ، بسیار ساده تر است. با این حال، شما کنترل فوق‌العاده‌ای مانند تغییر دامنه‌های برجسته یا سایه‌ها و تنظیم واجد شرایط را کنار می‌گذارید. با این حال، برنامه با این کار بسیار عالی عمل می کند.

Cinema Grade خود را به عنوان یک “نرم افزار درجه بندی رنگ مدرن برای فیلمسازان مستقل” معرفی می کند. دو نکته قابل توجه است:
 • Cinema Grade نسبت به ابزارهای رنگی که به آن عادت کرده‌اید، پیشروتر به نظر می‌رسد. در واقع Cinema Grade ادعا می کند که نتایج حرفه ای را بدون “درد و ناامیدی” ابزارهای درجه بندی رنگ سنتی ارائه می دهد.
 • Cinema Grade افراد را هدف قرار می دهد – فیلمسازان و سازندگان ویدیو – برخلاف بازار ویرایش حرفه ای و درجه بندی رنگ. آیا این باعث می‌شود که Cinema Grade یک ابزار حرفه‌ای نباشد؟ قطعا نه! هر کسی که درجه بندی رنگ را انجام می دهد می تواند از Cinema Grade بهره مند شود.

چرا باید از Cinema Grade استفاده کنید؟

 استفاده از آن سریع و آسان است، و شما احساس تصحیح رنگ بیش از حد یا درجه بندی فیلم تخت خود را نخواهید داشت! شما می‌توانید تمام اصلاحات رنگی و تغییرات رنگ خود را در یک نمایشگر بزرگ با کشیدن به بالا یا پایین با ماوس یا صفحه لمسی خود انجام دهید. مثل استفاده از adobe lightroom است. بدون استفاده از ماسک، رنگ های خود را برای داشتن رنگ پوست عالی متعادل کنید. شما همچنین یک بازرس سنتی برای تنظیم نوردهی، رنگ‌ها یا لوما دارید.

Cinema Grade یک روش جدید مدرن برای تصحیح رنگ، تطبیق چندین عکس با هم، یا اعمال درجه نهایی «ظاهر» است. این افزونه در داخل Premiere ProPremiere Pro، DaVinci Resolve و Final Cut Pro X. اجرا می‌شود.

تنظیم نوردهی و رنگ‌ها با کلیک کردن و بالا و پایین رفتن با ماوس یا مشاهده پیش‌نمایش همه LUTs و ظاهرها در یک گالری آسان‌تر نبوده است. این چیزی است که من واقعا از آن لذت می برم! اجازه دهید فیلم شما برجسته شود و نحوه تصحیح، درجه بندی و یافتن ظاهر مناسب برای فیلم خود را درک کنید. لازم نیست رنگ‌باز باشید تا اجازه دهید ویدیوی شما زنده‌تر شود!

ویدیو بد ظاهر…

بعد از تمام زمان و تلاشی که برای حرفه ای جلوه دادن ویدیوتان صرف شده است، فقط به درجه رنگ وارد می شوید که ابزارهای داخلی گیج کننده و پیچیده هستند و ویدیو آنطور که تصور می کردید ظاهر نمی شود. ویدیو آپلود می‌شود به این امید که جذابیت پیدا کند، اما بازدیدهای بزرگ وجود ندارد و تماس‌های برگشتی نیز وجود ندارد.

درجه بندی نقطه و کلیک کنید

نرم افزار جدید درجه بندی رنگ مدرن به شما امکان می دهد درجه بندی رنگ را با نقطه و کلیک مستقیم در بیننده انجام دهید. تغییر رنگ مانند نقاشی یا طراحی آسان و شهودی است. نگاهی به سینما در داخل داشته باشید.

درجه ۳ برابر سریعتر

در هر مرحله از راه حل، از تثبیت عکس ها، تطبیق چندین عکس با هم و به کار بردن درجه ظاهر نهایی، هدایت شوید.

ظاهر هالیوودی داشته باشید

از میان بیش از ۹۰ پیش‌تنظیم ظاهری و شبیه‌سازی فیلم بر اساس فیلم‌های هالیوود به‌علاوه پیش‌نمایش زمان واقعی LUT‌های مورد علاقه‌تان، انتخاب کنید.  ویژگی های گم شده از راه حل های ۲۰ ساله را دریافت کنید. این افزونه برای مبتدیان ساده و برای متخصصان قدرتمند است.

کلیک کنید و در بیننده نمره دهید

تغییرات و اصلاحات را مستقیماً در بیننده تنها با درجه بندی ساده با نقطه و کلیک صنایع ایجاد کنید. به طور انتخابی تغییرات تن رنگ را بر اساس جایی که کلیک می کنید ایجاد کنید.

گردش کار بودجه کلان

با پیروی از همان فرآیند درجه بندی که در هالیوود استفاده می شود، پروژه ها را ۳ برابر سریعتر و با نتایج بسیار بهتر به پایان برسانید. هیچ نرم افزار دیگری یک رویکرد گام به گام ارائه نمی دهد که شما را از ابتدا تا انتها راهنمایی کند.

حالت رنگ کاذب

با دیدن سطوح مختلف روشنایی که به صورت رنگ‌های مختلف نمایش داده می‌شوند، هر بار بدون محدوده‌های ویدیویی پیچیده، نوردهی کاملی دریافت کنید. برای رفع مشکل، کافیست مستقیماً در نمایشگر کلیک کرده و بکشید تا سطوح روشنایی را تنظیم کنید.

تطبیق شات

با پردازش دسته‌ای کپی راحت و ساده‌ترین ویرایشگر تطبیق جانبی در صنعت، از کل صحنه‌ها و پروژه‌ها ظاهری ثابت داشته باشید.

پیش نمایش LUT

با پیش‌نمایش بی‌درنگ LUT‌های مورد علاقه‌تان به‌علاوه ۹۰ نمای داخلی فیلم هالیوود بر اساس حالت، مکان، زمان روز، ژانر، شبیه‌سازی یا طراحی رنگ، ظاهر مناسبی را برای پروژه خود دریافت کنید.

پشتیبانی از نمودار Xrite

اگر نمودار ویدیوی Xrite ColorChecker را به‌عنوان جدای از تولید ویدیوی خود وارد می‌کنید، اجازه دهید Cinema Grade تصحیح نوردهی خودکار و تعادل رنگ را برای شما انجام دهد.

 ابزار Look Transfer Tool

با ابزار Look Transfer Tool، پالت رنگ و ظاهر فیلم مورد علاقه خود را دریافت کنید. به سادگی یک اسکرین شات یا هر فریم مرجع را وارد کنید و سپس روی “Match” کلیک کنید تا در عرض چند ثانیه به نقطه شروع خوبی برسید.

در نتیجه

Cinema Grade یک نرم‌افزار درجه‌بندی رنگ پیشرفته است که از ابتدا ساخته شده و به عنوان یک افزونه در Premiere Pro، DaVinci Resolve و Final Cut Pro کار می‌کند. این نرم افزار خیلی بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد، و منظور ما به معنای واقعی کلمه است. رابط هوشمندانه ابزارها را پنهان می کند تا تصویر بزرگترین چیز در رابط باشد، همانطور که باید باشد… Cinema Grade خیلی جالب است!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

 • Minimum system requirements for Windows:
  - Windows 10 Pro version 21H1 or later
  - Graphics card with: 2 Gb of RAM for HD, 4 Gb for 2K and 6Gb for 4K projects
  -Software Requirements: Premiere Pro CC 2021 (15.4) or later / DaVinci Resolve 17.4.1 or later
مک

Technical Details and System Requirements for Mac

 • What are the minimum system requirements?

  • Apple Mac 2011+
  • macOS High Sierra 10.13.x and later
  • OpenCL 1.2
  • * DaVinci Resolve 15 (NO SUPPORT for Mac App Store version)
  • Final Cut Pro X 10.4.x and later
  • Adobe Premiere Pro 12.1.x and later

  Compatibility: macOS 10.12.2 or later 64-bi

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.