جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Cinema Grade 1.1.15 Win/Mac ابزار قدرتمند درجه بندی رنگ مدرن برای فیلم

Cinema Grade یک برنامه کاملاً جدید درجه بندی رنگ توسط Color Grading Central است. با DirectGrade، یک رویکرد جدید برای درجه بندی رنگ ها به طور مستقیم در تصویر، کنترل رنگ های عکس های خود را در دست بگیرید. با استفاده از مراحل گردش کار تعبیه شده در رابط Cinema Grade، نحوه درجه بندی رنگ را مانند یک رنگ نویس حرفه ای بیاموزید. از میان ده ها فیلتر رنگی درجه یک هالیوود و LUT انتخاب کنید یا ظاهر هر تصویر ثابت را با ابزار انتقال نگاه Cinema Grade کپی کنید.

رابط کاربری
رابط کاربری یک راهنمای آسان است که نشان می دهد چه چیزی اول و چه چیزی در آخر می آید. ابزارهای آنها برای نشان دادن مسیری که باید ویرایش کنید قرار داده شده است. رفتن از چپ به راست.

Cinema Grade به فرآیند تصحیح رنگ کمک می‌کند و با استفاده از پیشرفت، که در گوشه سمت چپ بالا قرار دارد، گردش کار را برای شما فراهم می‌کند. از درگاه دید کاربران می توانند برای تغییر نوردهی، سپس دمای رنگ و در نهایت تنظیم اشباع و رنگ از چپ به راست حرکت کنند.

اگر می‌خواهید یک رنگ را در یک تصویر تنظیم کنید، Cinema Grade منطقه را تشخیص می‌دهد و فقط روی رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید تنظیمات را انجام می‌دهد. در مقایسه با ابزارهای موجود در سه NLE بزرگ، بسیار ساده تر است. با این حال، شما کنترل فوق‌العاده‌ای مانند تغییر دامنه‌های برجسته یا سایه‌ها و تنظیم واجد شرایط را کنار می‌گذارید. با این حال، برنامه با این کار بسیار عالی عمل می کند.

Cinema Grade خود را به عنوان یک “نرم افزار درجه بندی رنگ مدرن برای فیلمسازان مستقل” معرفی می کند. دو نکته قابل توجه است:
 • Cinema Grade نسبت به ابزارهای رنگی که به آن عادت کرده‌اید، پیشروتر به نظر می‌رسد. در واقع Cinema Grade ادعا می کند که نتایج حرفه ای را بدون “درد و ناامیدی” ابزارهای درجه بندی رنگ سنتی ارائه می دهد.
 • Cinema Grade افراد را هدف قرار می دهد – فیلمسازان و سازندگان ویدیو – برخلاف بازار ویرایش حرفه ای و درجه بندی رنگ. آیا این باعث می‌شود که Cinema Grade یک ابزار حرفه‌ای نباشد؟ قطعا نه! هر کسی که درجه بندی رنگ را انجام می دهد می تواند از Cinema Grade بهره مند شود.
چرا باید از Cinema Grade استفاده کنید؟

 استفاده از آن سریع و آسان است، و شما احساس تصحیح رنگ بیش از حد یا درجه بندی فیلم تخت خود را نخواهید داشت! شما می‌توانید تمام اصلاحات رنگی و تغییرات رنگ خود را در یک نمایشگر بزرگ با کشیدن به بالا یا پایین با ماوس یا صفحه لمسی خود انجام دهید. مثل استفاده از adobe lightroom است. بدون استفاده از ماسک، رنگ های خود را برای داشتن رنگ پوست عالی متعادل کنید. شما همچنین یک بازرس سنتی برای تنظیم نوردهی، رنگ‌ها یا لوما دارید.

Cinema Grade یک روش جدید مدرن برای تصحیح رنگ، تطبیق چندین عکس با هم، یا اعمال درجه نهایی «ظاهر» است. این افزونه در داخل Premiere ProPremiere Pro، DaVinci Resolve و Final Cut Pro X. اجرا می‌شود.

تنظیم نوردهی و رنگ‌ها با کلیک کردن و بالا و پایین رفتن با ماوس یا مشاهده پیش‌نمایش همه LUTs و ظاهرها در یک گالری آسان‌تر نبوده است. این چیزی است که من واقعا از آن لذت می برم! اجازه دهید فیلم شما برجسته شود و نحوه تصحیح، درجه بندی و یافتن ظاهر مناسب برای فیلم خود را درک کنید. لازم نیست رنگ‌باز باشید تا اجازه دهید ویدیوی شما زنده‌تر شود!

ویدیو بد ظاهر…

بعد از تمام زمان و تلاشی که برای حرفه ای جلوه دادن ویدیوتان صرف شده است، فقط به درجه رنگ وارد می شوید که ابزارهای داخلی گیج کننده و پیچیده هستند و ویدیو آنطور که تصور می کردید ظاهر نمی شود. ویدیو آپلود می‌شود به این امید که جذابیت پیدا کند، اما بازدیدهای بزرگ وجود ندارد و تماس‌های برگشتی نیز وجود ندارد.

درجه بندی نقطه و کلیک کنید

نرم افزار جدید درجه بندی رنگ مدرن به شما امکان می دهد درجه بندی رنگ را با نقطه و کلیک مستقیم در بیننده انجام دهید. تغییر رنگ مانند نقاشی یا طراحی آسان و شهودی است. نگاهی به سینما در داخل داشته باشید.

درجه 3 برابر سریعتر

در هر مرحله از راه حل، از تثبیت عکس ها، تطبیق چندین عکس با هم و به کار بردن درجه ظاهر نهایی، هدایت شوید.

ظاهر هالیوودی داشته باشید

از میان بیش از 90 پیش‌تنظیم ظاهری و شبیه‌سازی فیلم بر اساس فیلم‌های هالیوود به‌علاوه پیش‌نمایش زمان واقعی LUT‌های مورد علاقه‌تان، انتخاب کنید.  ویژگی های گم شده از راه حل های 20 ساله را دریافت کنید. این افزونه برای مبتدیان ساده و برای متخصصان قدرتمند است.

کلیک کنید و در بیننده نمره دهید

تغییرات و اصلاحات را مستقیماً در بیننده تنها با درجه بندی ساده با نقطه و کلیک صنایع ایجاد کنید. به طور انتخابی تغییرات تن رنگ را بر اساس جایی که کلیک می کنید ایجاد کنید.

گردش کار بودجه کلان

با پیروی از همان فرآیند درجه بندی که در هالیوود استفاده می شود، پروژه ها را 3 برابر سریعتر و با نتایج بسیار بهتر به پایان برسانید. هیچ نرم افزار دیگری یک رویکرد گام به گام ارائه نمی دهد که شما را از ابتدا تا انتها راهنمایی کند.

حالت رنگ کاذب

با دیدن سطوح مختلف روشنایی که به صورت رنگ‌های مختلف نمایش داده می‌شوند، هر بار بدون محدوده‌های ویدیویی پیچیده، نوردهی کاملی دریافت کنید. برای رفع مشکل، کافیست مستقیماً در نمایشگر کلیک کرده و بکشید تا سطوح روشنایی را تنظیم کنید.

تطبیق شات

با پردازش دسته‌ای کپی راحت و ساده‌ترین ویرایشگر تطبیق جانبی در صنعت، از کل صحنه‌ها و پروژه‌ها ظاهری ثابت داشته باشید.

پیش نمایش LUT

با پیش‌نمایش بی‌درنگ LUT‌های مورد علاقه‌تان به‌علاوه 90 نمای داخلی فیلم هالیوود بر اساس حالت، مکان، زمان روز، ژانر، شبیه‌سازی یا طراحی رنگ، ظاهر مناسبی را برای پروژه خود دریافت کنید.

پشتیبانی از نمودار Xrite

اگر نمودار ویدیوی Xrite ColorChecker را به‌عنوان جدای از تولید ویدیوی خود وارد می‌کنید، اجازه دهید Cinema Grade تصحیح نوردهی خودکار و تعادل رنگ را برای شما انجام دهد.

 ابزار Look Transfer Tool

با ابزار Look Transfer Tool، پالت رنگ و ظاهر فیلم مورد علاقه خود را دریافت کنید. به سادگی یک اسکرین شات یا هر فریم مرجع را وارد کنید و سپس روی “Match” کلیک کنید تا در عرض چند ثانیه به نقطه شروع خوبی برسید.

در نتیجه

Cinema Grade یک نرم‌افزار درجه‌بندی رنگ پیشرفته است که از ابتدا ساخته شده و به عنوان یک افزونه در Premiere Pro، DaVinci Resolve و Final Cut Pro کار می‌کند. این نرم افزار خیلی بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد، و منظور ما به معنای واقعی کلمه است. رابط هوشمندانه ابزارها را پنهان می کند تا تصویر بزرگترین چیز در رابط باشد، همانطور که باید باشد… Cinema Grade خیلی جالب است!

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید