.
Chronus Information Widgets v22.0 ویجت کاربردی اندروید

Chronus را می‌توان از «برنامه‌های کاربردی» برشمرد که اطلاعات مفید مختلفی مانند اخبار، ساعت، آب‌وهوا و … را ارائه و نمایش می‌دهد. یک برنامه ویجت که تمام اخبار را یکجا جمع آوری می کند تا به شما کمک کند در زمان و تلاش زیادی صرفه جویی کنید.

چرا به Chronus نیاز دارید؟

همانطور که می دانید صدها اطلاعات وجود دارد که باید هر روز به سرعت به روز شوند. اگر ابزاری برای قرار دادن همه چیز در یک مکان وجود داشته باشد، آنها را به سرعت همگام سازی می کند. و به شما کمک کند تا آنچه را که نیاز دارید را در یک لحظه بخوانید. این بسیار عالی خواهد بود. این نرم افزار ابزاری است که می تواند این معجزه را انجام دهد. این برنامه اطلاعات مفید زیادی را در همان صفحه نمایش گوشی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید بسیاری از چیزها را در یک مکان ببینید. ساعت، آب و هوا، وضعیت بورس و سهام، برنامه های روزانه، نکات برجسته و …

صرفه جویی در زمان

بنابراین، به جای خواندن چند روزنامه یا گشت و گذار در چند وب سایت برای اخبار در طول روز، در حال حاضر به اندازه کافی داغ ترین اخبار روز را با Chronus دارید. و به جای تماشای تلویزیون یا تماشای پیش بینی آب و هوا، می توانید تمام این اطلاعات را به طور کامل توسط Chronus نیز دریافت کنید. همچنین نیازی به ساعت زنگ دار یا برنامه سهام جداگانه نیست. زیرا این نرم افزار در اینجا به کمک شما می آید. آیا می دانید چقدر زمان جستجوی شما را کوتاه می کند؟

Chronus در حال حاضر در حال ادغام بسیاری از برنامه ها مانند Flex، Flex Analog، اخبار و وظایف است. برای مشاهده آب و هوا، Yahoo، OpenWeatherMap، Weather Underground و Norwegian MET را دارید. برای ساعت زنگ دار، DashClock دارید. و همچنین تعداد زیادی برنامه خبری دیگر دارید. دیگر نیازی به باز کردن بسیاری از برنامه های مختلف یا ویجت های تکی ندارید. همه چیز به طور خودکار در صورت لزوم جمع و ساده می شود. سپس می توانید به سرعت تمام اطلاعات مورد علاقه خود را به روز کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.