جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Reallusion Character Creator 4.3.1815.1 + Resource Pack ساخت شخصیت های سه بعدی

Reallusion’s Character Creator یک نرم افزار شگفت انگیز است که ایجاد شخصیت های سه بعدی را آسان می کند. Reallusion با فناوری جدید و ابزارهای بصری پیشگامانه ابزار قدرتمندی ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد مدل های سه بعدی را به سرعت و به راحتی شخصی سازی و متحرک کنید..

Character Creator یک ابزار افزودنی فوق‌العاده برای iClone است که می‌تواند شخصیت‌های سه بعدی انسانی با ظاهری واقعی و آماده برای انیمیشن برای استفاده با iClone و سایر ابزارهای سه بعدی ایجاد کند. طرح‌های شخصیت منحصربه‌فرد با استفاده از شکل‌های شکل، بافت‌های پوستی با وضوح بالا و لباس‌هایی با لباس‌های حاوی طرح‌های پارچه شما ایجاد می‌شوند.

هنگام ایجاد کاراکترها – ظاهر، پوست، لباس، مو، لوازم جانبی – به چه چیزی نیاز دارید.  خوب، همه آنها را می‌توان در این ابزار خارق‌العاده، Character Creator (CC)، با کشیدن و رها کردن، از پیش تنظیم‌ها در دسته‌های به خوبی سازمان‌دهی‌شده برای شما پیدا کرد تا بتوانید سبک‌های مختلف کاراکتر را در کمترین زمان ایجاد کنید.

علاوه بر این، می توانید به صورت دستی تغییرات بیشتری را با استفاده از نوار لغزنده برای ایجاد کاراکترهایی با جزئیات پیچیده تر انجام دهید.

Reallusion Character Creator دارای گزینه‌ها و ویژگی‌های پیشرفته بسیاری است که به کاربران اجازه می‌دهد تا انواع وظایف خلق کاراکتر را انجام دهند. به راحتی دارایی‌های شخصیت واقعی را وارد، سفارشی‌سازی و سبک‌سازی کنید.

رابط کاربری

Reallusion Character Creator یک رابط کاربری ساده و مدرن ارائه می دهد که به کاربر اجازه می دهد تا تمام عملیات مربوط به ایجاد کاراکتر را انجام دهد. این اپلیکیشن قدرتمند می تواند محتوا را برای Blender، Maya، Unreal Engine، Unity یا هر موتور سه بعدی دیگری آماده کند. این یک راه حل جامع با گزینه ها و ویژگی های بسیاری ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد محتوای شخصیت ایجاد کنند. این اپلیکیشن قدرتمند می تواند بدون هیچ تلاشی کاراکترها را تولید کند، آنها را نمایش دهد و محتوای با کیفیت تولید کند.

علاوه بر این، با مجموعه‌ای از ابزارها و گزینه‌های قدرتمند ارائه می‌شود که به کاربران امکان می‌دهد آواتارهای واقعی و انیمیشنی بسازند، با پس‌زمینه شخصیت‌های تقلبی مقابله کنند، حرکات قالب و موارد دیگر را مدیریت کنند. صورت و بدن و هر جزییات دیگری از شخصیت را سفارشی کنید. این ویژگی‌های تقلب شخصیت کامل را ارائه می‌دهد و ویژگی‌های مخرب خلق شخصیت‌های بازی سه بعدی را ارائه می‌دهد. کیفیت تصویر را افزایش دهید و نتایج دقیق و باکیفیت را با تلاش صفر ایجاد کنید. لباس ها را طراحی کنید و جزئیات دقیق را روی شخصیت ها قرار دهید تا نتایج دقیقی به دست آورید.

پنج نکته حرفه ای برای Character Creator 4
1. سایه زن Shaders

اول از همه، CC4 به طور قابل توجهی سرعت و پاسخگویی برنامه را افزایش داده است و به سازندگان اجازه می دهد سریعتر و کارآمدتر کار کنند. اما این با آنچه که من احساس می کنم تصاویری زیباتر تکمیل می شود. به طور عمده، سایه‌زن‌ها و نورپردازی پیش‌فرض، شخصیت‌های شما را بسیار خوب جلوه می‌دهند. نورپردازی کنتراست کمتری دارد و سایه زن ها وفاداری بیشتری را ارائه می دهند.

مو و پوست تنها چیزهایی نیستند که جلوه های بصری را بهبود بخشیده اند. لباس شخصیت نیز دقیق تر به نظر می رسد.

این را به این دلیل می گویم که لباس شخصیتم را در Substance Painter بافت می دهم. در حالی که اجزای لباس در Substance painter و سپس در Blender (جایی که بیشتر پروژه‌هایم را رندر می‌کنم) خوب به نظر می‌رسند، احساس کردم لباس در CC3 کمی صاف به نظر می‌رسد. این فقط چیزی بود که در گذشته باید روی آن کار می کردم. اما اکنون، احساس می‌کنم که نمایش دقیق‌تری از شخصیتم به‌طور مستقیم در نما دریافت می‌کنم، به این معنی که در ابتدا به ظاهر شخصیتم اطمینان بیشتری دارم، و در نتیجه در مراحل بعدی برنامه کمتر به عقب و جلو می‌رود.

2. پروفایل صورت گسترده Extended Facial Profile

یکی دیگر از ویژگی هایی که فوراً برجسته شد، پروفایل گسترده صورت بود. با بیش از 140 شکل، ما اکنون کنترل بیشتری بر حالات چهره شخصیت خود داریم. این محدوده گسترده ارائه شده توسط مورف ها، سطح بیشتری از واقع گرایی را برای شخصیت های از قبل زیبا به ارمغان می آورد.

من یک تست سریع با یکی از شخصیت های قبلی که در CC3 ساخته بودم انجام دادم. پس از تبدیل او به استفاده از نمایه پیشرفته صورت جدید، من توانستم نتایج را پشت سر هم با نمایه سنتی صورت قرار دهم تا ببینم چقدر تغییر وجود دارد.

تفاوت ها قطعاً قابل توجه هستند، اگر تا حدودی ظریف باشند. با این وجود، این ظرافت هاست که شخصیت ها را بسیار جذاب تر و کمتر روباتیک می کند. به طور خلاصه، ظرافت ها همان چیزی است که برای دمیدن زندگی در شخصیت لازم است.

البته یکی از مزایای داشتن این پروفایل صورت و امکان تست مستقیم آن در CC4 با استفاده از انیمیشن های کالیبراسیون، امکان تنظیمات در نمایه چهره هر شخصیت است.

پلاگین Headshot

به عنوان مثال، من از پلاگین Headshot برای ایجاد پایه و اساس ظاهر شخصیت خود استفاده می کنم و تنظیمات بیشتری را با اسلایدرهای مورف انجام می دهم. با این حال، این گاهی اوقات باعث می‌شود که شخصیت‌های من در برخی از ویژگی‌های صورتشان مانند دندان‌ها مشکل برش داشته باشند، یا در مورد من، چشمان شخصیت هنگام پلک زدن کاملا بسته نمی‌شود.

این چیزی است که من فقط در گذشته باید روی آن کار می کردم، اما اکنون می توانم نمایه چهره شخصیت را مستقیماً در CC4 تغییر دهم. با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند تنظیم مش یا لغزنده‌های مورف، می‌توانید نمایه را به‌روزرسانی کنید تا هرگونه ناهنجاری صورت را در خود جای دهد.

این بدان معناست که شما نه تنها بر ظاهر شخصیت خود کنترل کامل دارید، بلکه بر نحوه عملکرد چهره آنها نیز کنترل دارید. به نظر من، شما می توانید از این ویژگی استفاده کنید تا شخصیت بیشتری به شخصیت های خود ببخشید، حتی اگر این کار به سادگی با تغییر روش ظریف لبخند زدن آنها باشد.

3. انیمیشن
اکنون می‌توانید انیمیشن‌ها را مستقیماً در Character Creator 4 روی شخصیت‌های خود اعمال کنید. این عالی است زیرا اکنون می‌توانید ریگ صورت خود را آزمایش کرده و تنظیمات را انجام دهید. شما همچنین اکنون این توانایی را دارید که شخصیت های خود را بدون ارسال به iClone ببینید. همچنین می توانید تنظیمات فنر و اشکال برخورد را مستقیماً در CC4 انجام دهید و فوراً تأثیر آنها را مشاهده کنید. باز هم می توانید همه این کارها را بدون خروج از برنامه انجام دهید.
4. فیزیک پارچه نرم Soft-Cloth Physics

در کنار انیمیشن، فیزیک نرم پارچه نیز در Character Creator 4 فعال است.

من شخصاً برای شخصیت هایم لباس های زیادی را خودم می سازم. شخصیت‌های من معمولاً لباس‌های بلند و روان دارند، به این معنی که باید نقشه‌های وزنم را اضافه و آزمایش کنم، و اغلب زمان زیادی را صرف اصلاح و تکمیل آنها می‌کنم.

در گذشته، من باید کاراکتر خود را در CC3 تنظیم می کردم، آن را به iClone 7 ارسال می کردم و سپس آزمایش ها و اصلاحات خود را انجام می دادم. هنگامی که از نتایج خود راضی بودم، باید آن نقشه های وزنی نهایی را دوباره به CC3 وارد کنم. این من را از آن مرحله اضافی نجات می دهد.

و در حالی که همه لباس های خود را نمی سازند، ابزارهایی برای شما وجود دارد که حتی لباس های از پیش ساخته شده را بردارید، اصلاحات لازم را انجام دهید و آنها را با شخصیت خاص خود بسازید.

5. صفحه گردان Turntable

در نهایت، وقتی شخصیت دیجیتالی خود را کامل کردید، به لطف ویژگی جدید Turntable می‌توانید آن‌ها را با استایل نشان دهید. با استفاده از یک ژست ایستا یا یک حرکت متحرک، شخصیت شما در یک حلقه 360 درجه به دور خود می چرخد.

حلقه را می توان تغییر داد، سرعت چرخش و حتی مواردی که می چرخند را تنظیم کرد. سپس با استفاده از تنظیمات از پیش تعیین شده Light Room می توانید به سرعت با تنظیمات نورپردازی مختلف، حال و هوا را تنظیم کنید. البته، اینها نیز متناسب با ویترین شما قابل تنظیم هستند.

بنابراین اگر به کار خود افتخار می کنید و نمی توانید برای نشان دادن آن صبر کنید، داشتن این ویژگی یک افزونه راحت است.

در نتیجه

در مجموع، Character Creator 4 قول می دهد که انقلابی در هنر خلق انسان های دیجیتالی ایجاد کند و به هر شخصیتی که خلق می کنید جان ببخشد.

طیف گسترده‌ای از ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهد چیزی جز حیرت‌انگیز نیست – از چین و چروک‌های واقعی گرفته تا بافت‌های واقعی پوست، این فناوری موفقیت‌آمیز واقعاً دیدنی است. به‌عنوان یک خالق، اکنون کنترل کاملی بر ظاهر و احساس شخصیت‌هایتان دارید – هیچ‌کس نمی‌داند چه احتمالاتی در پیش است.

با این حال آنچه غیرقابل انکار است این است که با CC4، هنر سه بعدی به سطح دیگری منتقل شده است. بنابراین اگر به دنبال راهی باورنکردنی برای توسعه افراد مجازی با ظاهری واقعی هستید، Character Creator 4 را امتحان کنید.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید