.
CCleaner 6.16.10662 All Edition Win/Mac + Portable بهینه ساز ویندوز

CCleaner-محتوای مخرب می‌تواند بدون دعوت از بزرگراه اطلاعات منتشر شود. باقیمانده‌های پس از حذف برنامه‌ها بر عملکرد تأثیر می‌گذارند و رجیستری‌های خراب می‌توانند باعث مشکلات جدی سازگاری شوند، و راه‌حل آنتی‌ویروس محافظت کاملی را ارائه نمی‌دهد.

رابط هوشمندانه سازماندهی شده

با این حال، انجام اسکن و تمیز کردن دوره ای می تواند رایانه شما را در وضعیت خوبی نگه دارد. یکی از برنامه هایی که می تواند در این شرایط به شما کمک کند CCleaner است که به تمام ابزارهای مورد نیاز برای تمیز کردن هر ذره از رایانه شما مجهز است.

راه‌اندازی برنامه یک رابط هوشمندانه ساده به ارمغان می‌آورد. به اندازه‌ای شهودی که به هر کسی اجازه می‌دهد فوراً با آن سازگار شود. عملکردهای اصلی در برگه‌هایی که در یک پانل کناری قرار دارند ذخیره می‌شوند. قسمت بالایی دائماً اطلاعات سیستم را نشان می‌دهد، در حالی که بقیه فضا به گزینه‌های واقعی اختصاص داده شده است.

به راحتی از شر فایل های ناخواسته خلاص شوید

ویژگی “Cleaner” به شما کمک می کند تا از شر فایل های مختلفی خلاص شوید که دیگر مورد استفاده نیستند یا بدون هیچ دلیل دیگری فضای دیسک را اشغال می کنند. دو تب به شما امکان می‌دهند ویژگی‌های ویندوز یا برنامه‌های خاص را انتخاب کنید، که هر کدام فهرستی از مناطقی که باید تمیز شوند را دارند. در میان سایر موارد، می توانید اسناد اخیر، تاریخچه تکمیل خودکار، رمزهای عبور ذخیره شده، کوکی ها یا حتی نصب های قدیمی ویندوز را انتخاب کنید.

شما به سادگی می توانید یک منطقه را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید چه چیزی به تمیز کردن نیاز دارد تا به طور تصادفی هیچ فایل مهمی را حذف نکنید. فرآیند اسکن و همچنین تمیز کردن با سرعت فوق العاده ای انجام می شود و جزئیات پس از فرآیند نمایش داده می شود.

آیا رجیستری شکسته ثابت شده است

علاوه بر این، شما همچنین می توانید مشکلات رجیستری را با کمک یک ابزار اختصاصی برطرف کنید. مشابه پاک کننده، چندین بخش قابل انتخاب وجود دارد. مانند DLL های مشترک، ActiveX و Class Issues، نرم افزار منسوخ، سفارش منوی شروع یا خدمات ویندوز.

قابلیت استفاده برنامه به اینجا ختم نمی شود، زیرا ابزارهای بیشتری در زیر تب همون در دسترس هستند. یک حذف کننده یکپارچه به شما امکان می دهد با خیال راحت برنامه ها را حذف کنید تا هیچ ردی از خود باقی نگذارند، موارد راه اندازی را نیز می توان حذف کرد، همچنین افزونه ها یا برنامه های افزودنی مرورگر و حتی فرآیندهای منوی زمینه.

علاوه بر این، نقاط بازیابی سیستم را می توان در یک لیست مشاهده کرد، با امکان حذف آنها برای کمی فضای اضافی یا راحتی. می‌توانید کل یک درایو را پاک کنید، چه داخلی یا قابل جابجایی، با گزینه‌هایی برای انتخاب فضای آزاد یا کل درایو، و همچنین سطح امنیتی. Disk Analyzer برای کمک به شناسایی فایل های بزرگ در درایوهای ثابت یا قابل جابجایی و در عین حال انتخاب پوشه های مورد علاقه وجود دارد.

استفاده از منابع کم سیستم

نظارت بر منابع سیستم شما ممکن است تعجب برانگیز باشد، زیرا CCleaner تنها تا جایی که می تواند از مزایای کمتری بهره می برد. بنابراین می‌تواند روی پیکربندی‌های متعددی اجرا شود، بدون اینکه به سرعت و کیفیت انجام کار اشاره کنیم.

در نتیجه

به طور خلاصه، CCleaner برای هر رایانه ای، چه به اینترنت متصل باشد و چه نباشد، قطعاً ضروری است. زمان کمی از شما صرف می شود تا شما را با چیزهایی که ارائه می دهد آشنا کنید. با تأثیر کم بر منابع سیستم. مطمئناً می تواند انرژی کمی را به هر رایانه ای بازگرداند یا حتی آن را به خوبی جدید کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • اینترنت را قطع کنید.
  • در صورت وچود نسخه قدیمی آن را با نرم افزار Uninstaller حذف کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • برنامه را نصب کنید، اما اجرا نکنید، (حتی به صورت  Trial  ) . اگر قبلاٌ برنامه را به صورت Trial  نصب و فعال کرده اید، فراموش نکنید که فایل “CcLeaner.dat” را حذف کنید.
  • آنتی ویروس و یا ویندوز دیفندر خود را غیر فعال کنید.
  • به پوشه "Patch" بروید و موارد ذیل را انجام دهید:

-> Run "Blockercmd" As Administrator
-> Run "Patch.exe" as Administrator and apply it

  • برای جلوگیری از غیر فعال شدن کرک نرم افزار را در فایروال ویندوز ویا آنتی ویروس قرار دهید. 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.