جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Cavalry Pro 2.0.3 + Portable نرم افزار قدرتمند انیمیشن دو بعدی

Cavalry Pro یک ابزار قدرتمند و همه کاره است که برای ساده کردن فرآیند خلاقانه انیماتورها، طراحان و دیگر هنرمندان دیجیتال طراحی شده است. این نرم افزار پیشرفته که توسط تیمی از متخصصان با تجربه توسعه یافته است، طیف وسیعی از ابزارها و ویژگی های بصری را در اختیار کاربران قرار می دهد که ساخت انیمیشن ها و جلوه های بصری خیره کننده و با کیفیت را آسان تر از همیشه می کند.

رابط کاربری 

در هسته خود، Cavalry Pro حول یک رابط منحصر به فرد و بسیار انعطاف پذیر مبتنی بر گره ساخته شده است، که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی هر جنبه ای از پروژه های خود را دستکاری و سفارشی کنند. چه در حال کار بر روی یک انیمیشن لوگوی ساده یا یک صحنه سه بعدی پیچیده باشید، رابط بصری کشیدن و رها کردن، اضافه کردن، تنظیم و ترتیب عناصر مختلف را در پروژه شما آسان می کند.

ویژگی های برنامه

یکی از ویژگی های برجسته Cavalry Pro توانایی آن در ادغام یکپارچه عناصر 2D و 3D است که به کاربران اجازه می دهد انیمیشن های پویا و متقاعد کننده ای ایجاد کنند که هم جذاب و هم غوطه ور هستند. با استفاده از ابزارهای پیشرفته، کاربران می توانند انیمیشن های واقعی شخصیت ها را با حالات چهره دقیق و حرکات واقعی ایجاد کنند.

علاوه بر این، Cavalry Pro همچنین شامل طیف وسیعی از سیستم های ذرات پیشرفته و ابزارهای شبیه سازی است که به کاربران اجازه می دهد جلوه های بصری خیره کننده ای مانند دود، آتش و انفجار ایجاد کنند. چه در حال خلق یک حماسه علمی تخیلی یا یک کارتون عجیب و غریب باشید، این جلوه‌های پویا می‌توانند به پروژه‌های شما جان ببخشند و مخاطبان را در هر سنی مجذوب خود کنند.

Layouts

نسخه 1.5 Cavalry یک سیستم Layouts مبتنی بر سلسله مراتب جدید را معرفی کرد که ایجاد طرح‌بندی‌های پاسخگو را آسان می‌کند.

گروه‌های چیدمان راهی برای چیدن شکل‌ها با «قرار دادن» آن‌ها در مقابل یکدیگر فراهم می‌کنند. این بدان معنی است که اگر کادر محدود یک شکل در پشته تغییر کند، بقیه برای جا دادن فضای جدید مورد نیاز برای آن شکل حرکت خواهند کرد.

این می تواند برای انواع برنامه ها از جمله ایجاد طرح بندی پویا که می تواند به تغییرات وضوح یا نسبت ابعاد پاسخ دهد مفید باشد. در مثال بالا، لوگو و عناصر متن توسط Layout به لبه های ترکیب بندی محدود می شوند. سپس اندازه فونت متن با استفاده از ویژگی Text Shape’s Shrink to Fit Text Box به صورت پویا به روز می شود تا با فضای موجود متناسب شود.

این را با ویژگی رندر پویا Cavalry ترکیب کنید و می‌توانید اتوماسیون‌های قوی ایجاد کنید.

هنگامی که آنها در گروه قرار می گیرند، تغییر اندازه یکی، بقیه را از راه دور می کند.

طرح‌بندی‌ها همچنین می‌توانند در طرح‌بندی‌های دیگر تعبیه شوند، به این معنی که می‌توان ترتیبات پیچیده‌تری ایجاد کرد.

طرح‌بندی‌ها را می‌توان به هر شکلی که صلاح می‌دانید استفاده کرد. در اینجا، Shapes تنظیم می‌شود تا جایی برای شکل چرخشی ایجاد کند.

یک ردیف در یک Layout

اگر این گروه طرح‌بندی را به یک Duplicator اضافه کنید، می‌توانید از ویژگی‌های داده‌های Cavalry برای استخراج اطلاعات از صفحه‌گسترده و پر کردن هر نسخه تکراری استفاده کنید.

داده هایی که عناصر را در Layout Group هدایت می کند

سپس عناصر جداگانه در هر ردیف به صورت پویا موقعیت خود را با توجه به عرض سایر عناصر اطراف خود به روز می کنند. نموداری که یک گروه طرح‌بندی را نشان می‌دهد که برای ایجاد جدولی از نام تیم‌ها، اعداد زمین و زمان‌ها کپی شده است.

گروه Layout به یک Duplicator اضافه شد.

هر هفته، با به‌روزرسانی داده‌های صفحه‌گسترده، ردیف‌ها نیز به‌صورت پویا به‌روزرسانی می‌شوند و فاصله‌شان حفظ می‌شود. سپس Secta می‌تواند انیمیشن‌ها را با کمترین کار صادر کند و مطمئن باشد که خلاقیت ثابت باقی می‌ماند.

Open Cavalry → Render → Post to socials →

این تنها یک نمونه از این است که چگونه Layout Groups می تواند به عنوان یک ابزار همه کاره در ترکیب با سایر ویژگی های Cavalry مورد استفاده قرار گیرد، روند کار شما را سرعت بخشد و فرصت های خلاقانه جدیدی را باز کند.

Forge Dynamics

Forge Dynamics یک موتور فیزیک دوبعدی است که بر روی جعبه شگفت انگیز Box2D توسط Erin Catto ساخته شده است. اگر کاربر After Effects هستید و از افزونه شخص ثالث نیوتن استفاده کرده اید، از قبل می دانید که چقدر خوب است.

سواره نظام بر این پایه و با یکپارچگی فشرده ساخته می شود که امکان ایجاد برخی امکانات خلاقانه جالب را در کنار سایر ویژگی ها مانند Duplicator فراهم می کند. این شامل فیلدهایی برای جذب، هدایت و تعدیل حرکت یک شکل در کنار رویدادهای برخورد است، به این معنی که اشکال می‌توانند هنگام برخورد با یکدیگر، رنگ و سایر ویژگی‌ها را تغییر دهند.

در ترکیب با سایر ویژگی های سواره نظام مانند Falloffs و Dynamic Rendering، امکانات بی پایان است.

و البته، به عنوان یک ویژگی بومی، هیچ هزینه اضافی برای اضافه کردن شبیه سازی های پویا به گردش کار شما وجود ندارد.

Lottie یک قالب فایل متن باز انیمیشن است که در اصل توسط تیم Airbnb ایجاد شده است. از آنجایی که Lottie مبتنی بر برداری است، فایل‌ها می‌توانند بسیار سبک، مقیاس‌پذیر و به صورت بومی در موبایل و وب ارائه شوند. این قالب در حال افزایش محبوبیت است و اکنون مرکز یک جامعه پر رونق LottieFiles است.

Cavalry این امکان را به شما می دهد که آثار خود را به صورت بومی به قالب سبک وزن .json Lottie صادر کنید که سپس می تواند در پلتفرم های دیگری مانند Wordpress، Figma، Webflow، iOS، Android و البته Medium استفاده شود.

مانند Forge Dynamics، بومی است، بنابراین هیچ هزینه اضافی برای اضافه کردن Lottie به گردش کار شما وجود ندارد.

حل کننده ها می توانند مقادیر فریم های قبلی را به منظور جمع آوری و/یا محو کردن آنها در طول زمان ذخیره کنند. این بدان معنی است که می توانید افکت هایی ایجاد کنید که در طول زمان تغییر کرده و تکامل می یابند. مجوز حرفه ای دسترسی به Value و Value2 Solvers را باز می کند.

مرکز کنترل

مرکز کنترل پنجره ای برای ارتقاء مهمترین ویژگی ها در صحنه شما برای دسترسی سریع و آسان است. این می تواند به ویژه برای تقلب های پیچیده یا برای اشتراک گذاری صحنه ها با همکاران یا مشتریان مفید باشد.

هر ویژگی در یک صحنه را می توان به مرکز کنترل اضافه کرد، به این معنی که می توانید مهم ترین کنترل ها را نشان دهید – به آسانی کلیک راست کنید > افزودن به مرکز کنترل!

به عنوان یک مثال ساده – ما از Control Center به صورت داخلی برای سربرگ خبرنامه خود استفاده می کنیم. یک الگو در Cavalry ایجاد شده است و سپس ویژگی های مربوطه به مرکز کنترل ارتقا داده شده است. این بدان معناست که شخصی در بخش بازاریابی ما می تواند فایل را باز کند، فیلدها را در مرکز کنترل به روز کند و دکمه رندر را فشار دهد. نیازی به حفاری چندین لایه در پنجره صحنه نیست که به دنبال ویژگی مربوطه بگردید یا چیزی در مورد صحنه بفهمید.

رندر پویا

از رندر پویا می توان برای تولید مقادیر مختلف در زمان رندر استفاده کرد و بنابراین تغییرات زیادی از یک ترکیب واحد ایجاد کرد. یک همراه طبیعی برای رندر پویا، داده است – با اتصال رندر پویا به یک صفحه گسترده، هر ردیف از آن صفحه گسترده می تواند برای تولید نسخه جدید و منحصر به فرد خلاقیت استفاده شود.

مزایای این گردش کار عمیق است. یک قطعه خلاق را تنظیم کنید و سپس به رندر پویا اجازه دهید کار سخت صادرات هر نسخه را برای شما انجام دهد. این را می توان برای 10، 100، 1000 یا میلیون ها رندر به کار برد!

طراح مارک کلارک از رندر پویا در کنار محدودیت ترکیب برای ایجاد انواع محصولات، قیمت‌ها، دکمه‌ها و فراخوانی در نسبت‌های مختلف از یک قطعه خلاقانه استفاده کرد.

کار مارک کلارک با استفاده از رندر پویا.

پست اصلی مارک در اینستاگرام را اینجا ببینید.

من سال‌ها این را در AE با استفاده از Master/Essential Properties/expressions امتحان کردم، اما هیچ‌کدام به خوبی اولین تلاش در Cavalry کار نکرد.

رندر پویا برای موارد زیر عالی است:
 • خودکارسازی جریان های کاری وقت گیر و مستعد خطا.
 • ترجمه زبان
 • نسخه سازی.
 • تست A/B
 • تولید محتوای تبلیغاتی شخصی سازی شده
 • ایجاد تغییرات در آثار هنری رویه ای انتزاعی (سلام NFT ها!). و بیشتر…

اکنون وقتی آن خلاقیت «ثبت‌شده» که با زحمت رندر کرده‌اید و 100 بار بررسی کرده‌اید، با یک اصلاح در آخرین لحظه باز می‌گردد، می‌توانید به سادگی یک بار تغییر را انجام دهید، رندرهای خود را تنظیم کنید و از آخر هفته خود لذت ببرید!

گروه برنامه ریزی

یک گروه زمان بندی روشی قدرتمند برای گروه بندی مجموعه ای از لایه ها و تنظیم افست های زمانی آنها به روش رویه ای ارائه می دهد.

استفاده از یک رفتار Stagger برای جبران هر لایه در زمان.

در مثال بالا از یک رفتار Stagger برای جبران هر لایه استفاده شده است. تنظیم ویژگی Stagger’s Maximum، افست آخرین لایه پشته را تنظیم می‌کند و همه لایه‌های میانی را بر این اساس پخش می‌کند. با تعویض Stagger با Random، هر لایه به طور تصادفی در زمان جبران می شود. یکی از مزایای استفاده از Scheduling Group این است که مرتب سازی مجدد یا افزودن/حذف لایه ها به طور خودکار انجام می شود.

توالی

اگر تا به حال درگیر کارهای ویرایش ویدیو بوده اید، با مفهوم ابزار «ویرایش موج دار» آشنا خواهید شد – با جابجایی نقطه شروع/پایان یک لایه، بقیه خط زمانی به همان میزان حرکت خواهد کرد. برای جبران. نه تنها ویژگی توالی گروه زمانبندی این مفهوم را به سواره نظام معرفی می کند، بلکه مانند موارد فوق، مرتب کردن مجدد یا افزودن/حذف لایه ها نیز مورد احترام است. این به عنوان یک ویژگی ویرایش مفید است، اما همچنین می تواند با نشانگرهای زمانی جدید ترکیب شود (به زیر مراجعه کنید) تا جدول زمانی کاملاً پویا ایجاد کند، که برای ساخت قالب های خودکار عالی است.

ویژگی Sequence ویرایش ریپل را باز می کند.

اکسترود کردن

اکنون می‌توان اکستروژن‌های دوبعدی برای Shapes ایجاد کرد و ظاهری عمق داشت.

Extrude با مفاهیم بومی در Cavalry سازگار است، بنابراین می توان از رفتارها برای تغییر مواردی مانند Extrude Distance یا Color استفاده کرد.

متن

مدیریت متن می تواند بسیار دشوار باشد و هنگام تلاش برای کنار هم قرار دادن الگوهای خودکار که در آن محتوا می تواند بسیار متفاوت باشد – به ویژه در هنگام کار به چندین زبان، سخت تر می شود.

یک ویژگی جدید Scale to Fit Text Box در Text Shape به این معنی است که به جای شکستن خارج از طرحی که به دقت در نظر گرفته شده است، متن کوچک می شود تا متناسب با ناحیه تعریف شده با اندازه Text Box باشد.

یکی دیگر از موارد اضافه شده به Text Shape، امکان قرار دادن متن در امتداد یک مسیر است. اگر قبلا از Cavalry استفاده کرده باشید، می دانید که این کار با Pathfinder امکان پذیر است اما استفاده از آن تکنیک متن را تغییر شکل می دهد. در عوض، قرار دادن متن در امتداد یک مسیر، هر کاراکتر را در امتداد نرمال‌های مسیر می‌چرخاند، به این معنی که هر علامت شکل اصلی خود را حفظ می‌کند.

فیلترها

Cavalry نسخه بروز شده فیلتر جدید اضافه می کند که می توان از آنها برای سبک سازی آثار خود استفاده کرد.

عکس‌های کریستین کوزاک و ماساهیرو میاگی در Unsplash

عکس‌های Klara Kulikova و Daniel Tran در Unsplash

 • فیلتر مرتب‌سازی پیکسل PRO – با مرتب‌سازی پیکسل‌های یک لایه بر اساس ویژگی‌های مختلف مانند روشنایی، مرتب‌سازی مجدد پیکسل‌ها را انجام دهید.
 • فیلتر اسکن شکاف PRO – یک افکت پرواز متحرک ایجاد کنید.
 • فیلتر خطوط اسکن PRO – یک مانیتور CRT را تقلید کنید.
 • PRO Scrape Filter – پیکسل ها را از یک خط بکشید تا جلوه ای لکه دار ایجاد کنید.
 • فیلتر تشخیص لبه – مرزهای رنگ های درون تصاویر را به خطوط تبدیل کنید.
 • فیلتر شارپ – کنتراست بین پیکسل های لبه را افزایش داده و وضوح بیشتری به شما می دهد.
 • فیلتر Vignette – هنگام مشاهده تصاویر از طریق انواع خاصی از لنز، مشخصه سقوط نور را شبیه سازی کنید.
 • فیلتر Posterize – با کاهش تنوع رنگ Shapes به رنگ‌های ثابت یا یکدست، ظاهری با عمق رنگ کم ایجاد کنید.
 • فیلتر تنظیم HSV – رنگ، اشباع و مقدار یک شکل را تنظیم کنید.
 • فیلتر سایه داخلی – برای شبیه سازی عمق، یک سایه داخلی به Shapes اضافه کنید.
نشانگرهای زمان

نشانگرهای زمان یک ویژگی مفید است که امکان نشانک کردن لحظات کلیدی یک انیمیشن را فراهم می کند. برای ارجاع سریع بصری می توان به آنها برچسب و رنگ داد. در Timeline کلیک راست کنید تا یک نشانگر زمان اضافه کنید یا از کلید میانبر cmd/ctrl + 8 استفاده کنید.

نشانگرهای زمان در جدول زمانی

اما به همین جا ختم نمی شود. نشانگرهای زمان همچنین می‌توانند به فریم‌های کلیدی و نقاط شروع/پایان یک کلیپ دید لایه متصل شوند. برای انجام این کار، به سادگی ماوس را روی یک نشانگر زمان نگه دارید و سپس یک اتصال را از لنگر اتصال که در بالا ظاهر می شود، انتخاب کنید. اتصال را روی یک فریم کلیدی یا انتهای کلیپ دید رها کنید تا به نشانگر متصل شود.

ایجاد اتصال از نشانگر زمان

این بدان معنی است که بخش های کلیدی انیمیشن را می توان سازماندهی و با هم گروه بندی کرد.

موقعیت یک نشانگر زمان را نیز می توان نسبت به مدت زمان ترکیب بندی تنظیم کرد، بنابراین به جای قرار دادن نشانگرهای زمانی در فریم های دقیق، می توان آنها را در نیمه راه در امتداد تایم لاین قرار داد. این بدان معنی است که حتی اگر مدت زمان ترکیب تغییر کند، نشانگر زمان همیشه در نیمه راه باقی می ماند.

شمارنده جدول زمانی

چرا با نشانگرهای زمان در آنجا توقف کنیم؟ Timeline Counter جدید به این معنی است که می‌توان از آنها به عنوان راهی برای فعال کردن انیمیشن‌ها استفاده کرد. با عبور مقدار 1 هر بار که سر پخش از یک نشانگر در جدول زمانی عبور می کند، کار می کند. در مثال زیر از این مقدار برای ایجاد ترکیب شکل و کنترل متحرک برای متحرک سازی بین ایموجی های «لبخند ساده» و «چشم های قلب» استفاده کرده ایم. اکنون به سادگی جابجایی یک نشانگر زمان برای زمان مجدد کل انیمیشن یا اضافه کردن یک نشانگر دیگر برای تکرار دوباره انیمیشن است!

انیمیشن شکلک “لبخند ساده” که به شکلک “چشم های قلب” تبدیل می شود.

هر بار که هد پخش از نشانگر زمان عبور می کند، انیمیشن فعال می شود.

آکومولاتور

Acumulator یک ابزار کوچک مفید است که می تواند برای چیدمان اشکال نسبت به یکدیگر در یک Duplicator استفاده شود. در مثال زیر، عرض هر مستطیل ذخیره شده است و سپس با جمع کردن هر یک از آنها، می توان آن مقدار انباشته شده را برای تعیین موقعیت صحیح برای هر مستطیل اعمال کرد.

اسکریپت

APIهای جاوا اسکریپت در Cavalry 1.3 معرفی شدند و از آن زمان تاکنون بیش از 20 تماس جدید بر اساس بازخورد جامعه اضافه شده است. همچنین اکنون می توانید اسکریپت های رمزگذاری شده را با استفاده از دکمه Save Encrypted… در ویرایشگر جاوا اسکریپت ذخیره کنید. از این تکنیک برای توزیع اسکریپت های منبع بسته استفاده کنید. ویرایشگر جاوا اسکریپت همچنین برای ایجاد تورفتگی خودکار هنگام ایجاد خطوط جدید و تکمیل خودکار براکت ها بهبود یافته است.

دیدن اسکریپت‌هایی که روی متن‌ها و مت وایت (معروف به پپکو) ظاهر می‌شوند و به مشتریان کمک می‌کنند ابزارهای خط لوله خودشان را بسازند، بسیار عالی است.

 API های دسترسی به لایه ها و داده ها را در یک صحنه فراهم می کند و امکان نوشتن اسکریپت ها برای انجام گردش های کاری سفارشی را فراهم می کند. این شامل ایجاد لایه ها، تنظیم ویژگی ها، ایجاد اتصالات و موارد دیگر است. همچنین ایجاد UI (واسط های کاربری) برای اسکریپت های شما بسیار آسان است، بنابراین می توانید آنها را به عنوان پنجره در فضای کاری خود برای دسترسی آسان قرار دهید یا حتی آنها را با سایر کاربران سواره نظام به اشتراک بگذارید.

ویرایشگر جاوا اسکریپت

می‌توانید اسکریپت‌ها (از جمله اسکریپت‌های دارای رابط کاربری) را در ویرایشگر جاوا اسکریپت بنویسید و آزمایش کنید که شامل برگه‌ها، برجسته‌سازی نحو، شماره‌گذاری خطوط به‌علاوه قابلیت بارگیری و ذخیره اسکریپت‌ها است.

جاوا اسکریپت همچنین می تواند برای ایجاد ابزارهای کاربردی، اشکال سفارشی و حتی تغییر شکل دهنده ها از طریق لایه های JavaScript Utility، JavaScript Shape و JavaScript Deformer استفاده شود. آنها را از طریق یک پیش تنظیم در منوی Create > Scene Presets > JavaScript امتحان کنید.

ویژگی های دیگر
 • ابزار لایه جدید به این معنی است که اکنون می توانید با Gradient ها در Viewport تعامل داشته باشید.
 • مدیر میانبر جدید
 • بازنگاشت زمان برای ترکیب ها
 • alt/option + کلیک + کشیدن برای کپی کردن Shapes در Viewport و Keyframes در Time Editor.
 • گرفتن فریم های کلیدی، کلیپ های دید و نشانگرهای زمان در ویرایشگر زمان.
 • دارایی پوشه هوشمند تصویر. …و خیلی بیشتر.
در نتیجه

به طور کلی، Cavalry Pro نشان دهنده جهش قابل توجهی در فناوری انیمیشن دیجیتال است، کاربران سطح بی سابقه ای از انعطاف پذیری، کنترل و آزادی خلاقانه را دارند. چه یک انیماتور با تجربه باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، این ابزار قدرتمند مطمئناً روش کار شما را متحول می کند و به شما کمک می کند تا ایده های خود را به روش هایی که هرگز فکرش را نمی کردید زنده کنید.

محل تبلیغ متنی شما

System Requirements

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید