.
CarX Highway Racing v1.74.7 MOD بازی مسابقه بزرگراهی اندروید

CarX Highway Racing از موتور گرافیکی نسل بعدی با کیفیت تصویر فوق العاده و جلوه‌های دقیق استفاده می‌کند تا تاثیرگذارترین تجربه را به بازیکنان بدهد. مهمتر از همه، بازی حالت مسابقه بزرگراهی دارد. بازیکنان باید در محیط هایی با تراکم ترافیک بالا اما بدون محدودیت سرعت مسابقه دهند. علاوه بر این عوامل، بازی همچنین مفاهیم بسیاری را برای تنوع بخشیدن به گیم پلی و تجربه بازیکن در طول زمان اعمال می کند.

مسابقه بزرگراهی

مهمترین عامل در گیم پلی بازی، مسابقه در بزرگراه است که پیچیده تر و خطرناک تر از مسابقات معمولی است. با این حال، CarX Highway Racing یک سیستم روان و واکنش‌پذیر را معرفی می‌کند تا با طراوت‌ترین احساس را برای این مفهوم مسابقه‌ای خاص به بازیکنان بدهد. به همین دلیل، حالت های بازی آن غنی و عجیب و غریب است تا یک محیط یا فضای هیجان انگیز برای همه ایجاد کند.

از آنجایی که بازیکنان باید دائماً در بزرگراه ها مسابقه دهند، تصادفات بسته به مهارت هر بازیکن اجتناب ناپذیر است. علاوه بر این، بازی دارای یک سیستم امتیازدهی با توجه به عملکرد بازیکن در هر اقدام خواهد بود. انجام خطرناک ترین حرکات، امتیاز اضافی خواهد داشت. برخی از حالت‌های مسابقه ممکن است دارای وسایل نقلیه کنترل‌شده با هوش مصنوعی نباشند. اما سایر بازیکنان یا مجریان قانون در صورت حیله‌گری و خیانت می‌توانند به مشکل جدیدی تبدیل شوند.

سفارشی سازی وسایل نقلیه

کنترل‌های CarX Highway Racing همچنان پشت سیستم شخصی‌سازی خودرو قرار دارند که بازیکنان در بازی‌های مسابقه‌ای به گرمی از آن استقبال می‌کنند. سیستم سفارشی‌سازی آن با محتوای مختلف، مانند رنگ‌بندی یا تغییرات چشمگیر در ظاهر ارائه می‌شود که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا سبکی چشمگیر برای هر وسیله نقلیه ایجاد کنند.

چالش های روزانه

اگر بازیکنان هنوز از سختی سطوح اولیه یا مسابقه با بازیکنان دیگر راضی نیستند، رویدادها یا چالش های روزانه ممکن است برای آنها چیز جدیدی باشد. همه آنها به طور پیچیده طراحی شده اند و با محتوای انحصاری پکیج شده اند تا توانایی های بازیکنان را به چالش بکشند. حتی به آنها اجازه می دهند وسایل نقلیه ارزان قیمت را برای مدت محدودی کنترل کنند. با این حال، پاداش‌های آن‌ها سخاوتمندانه و با کیفیت بالا هستند که در سطوح پایه ظاهر نمی‌شوند و به طور قابل‌توجهی به بهبود آنها کمک می‌کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.