.
Carly OBD2 car scanner v48.70 عیب یابی خودرو در اندروید

با Carly OBD2 Car Scanner تنها با یک اتصال، کاربران می توانند مشکلات ناشی از خودرو خود را پیدا کنند تا آن را به تدریج برطرف کنند. یکی از بهترین موارد استفاده از آن، مواجه شدن با مشکلات خودرو است. این دسته از برنامه ها می توانند مشکلاتی را که وسیله نقلیه از طریق اتصال به سیستم با آن مواجه است را نشان دهند. در نتیجه دیگر نیازی به صرف هزینه زیادی برای رفتن به تعمیرگاه نخواهید داشت.

 معرفی

Carly OBD2 Car Scanner یک گرافیک ساده با تمام اطلاعات لازم در مورد وسیله نقلیه به شما می دهد. شما می توانید آنچه را که نیاز دارید از طریق یک برنامه واحد بدست آورید. بنابراین، این امر مستلزم آن است که برنامه راهی پیدا کند تا کاربر در حین استفاده احساس ناراحتی نکند. می توان گفت که این اپلیکیشن در ارائه تجربه ای راحت و ساده به کاربر بسیار عالی عمل کرده است. همچنین این نرم افزار دارای یک پس زمینه رنگی ساده است و همه عناصر به وضوح نشان داده می شوند.

یکی از عواملی که کاربران Carly OBD2 Car Scanner را دوست خواهند داشت، سادگی آن است. استفاده از این برنامه اصلا سخت نیست. فقط چند مرحله ساده را دنبال کنید، می توانید به سیستم وسیله نقلیه خود دسترسی پیدا کرده و آزمایش را انجام دهید. در عین حال، خواندن اطلاعات زمانی که عناصر به طور منظم ارائه می شوند آسان تر از همیشه است. بنابراین، هنوز هم امکان استفاده از این اپلیکیشن برای کسانی که چیزی در مورد تکنولوژی نمی دانند وجود دارد.

EOBD Facile v3.49.0909 عیب یابی خودرو در اندروید

قابلیت ها

Carly OBD2 Car Scanner  برنامه ای است که به شما کمک می کند تا وضعیت فعلی وسیله نقلیه خود را بخوانید تا به کاربران کمک کند راهی برای تعمیر صحیح آن پیدا کنند. برای دریافت این اطلاعات، کاربران باید گوشی هوشمند خود را به خودروی خود متصل کنند. به طور خاص، شما نمی توانید با بلوتوث متصل شوید، اما باید از پورت OBD2 خودرو استفاده کنید.

شما مدتی را صرف جستجوی این پورت وسیله نقلیه خود خواهید کرد. کار بعدی این است که باید یک آداپتور پیدا کنید. بنابراین هنگامی که اتصال را با موفقیت برقرار کردید، آخرین کاری که باید انجام دهید این است که وارد برنامه شوید و چند ثانیه صبر کنید تا شروع به اسکن شود. هنگامی که اسکن کامل شد، لیستی از مشکلات با درجات مختلف را دریافت خواهید کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 7.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.