.
Candy Crush Saga v1.242.1.1 بازی کندی کراش برای اندروید

Candy Crush Saga یک بازی معروف است و بسیاری از مردم آن را دوست دارند. زیرا سطوح منحصر به فرد و جدیدی را به بازیکنان می دهد. اگر می خواهید با پازل های زیبا و هیجان انگیز سرگرم شوید ، حتما سری به این بازی بزنید. بازیکنان پس از حل تمام صفحه های بازی که این بازی به ارمغان می آورد، احساس شادی مضاعف و خستگی کمتر خواهند کرد.

معرفی

با ورود به Candy Crush Saga ، شما باید هر سطح را به طور کامل و عالی تکمیل کنید و به هدفی که بازی به شما می دهد برسید. بازیکنان این حق را دارند که زنجیره های آب نبات و میوه را مرتب کرده و تغییر دهند تا در یک ردیف باشند. سعی کنید طوری سازماندهی و ویرایش کنید که آب نبات و غذای موجود در صفحه بازی در یک ردیف باشند. تا زمانی که سه نفر در یک ردیف باشند، فرصتی برای برداشت آنها خواهید داشت. پس از جمع آوری تعداد آب نبات های مورد نیاز بازی، از صفحه بازی عبور کرده اید. بنابراین قبل از دادن گیم پلی باید خوب فکر کنید تا بتوانید بیشترین غذا را دریافت کنید!

پس از اتمام الزامات Candy Crush Saga ، این فرصت را خواهید داشت که سطح خود را بالا ببرید و وارد یک صفحه جدید شوید. در هر صفحه یک چالش جدید در انتظار شما خواهد بود. بنابراین هنگام شرکت در گروه های سطح بالاتر باید آمادگی ذهنی داشته باشید تا کمتر از سختی آن غافلگیر شوید. هر فرد روش متفاوتی برای بازی خواهد داشت. بنابراین روش تسخیر بازی نیز بسیار متنوع خواهد بود. نکته قابل توجه این است که اگر معما را به طور متفکرانه و هوشمندانه حل کنید، بازی یک آبشار رنگین کمان زرق و برق دار با ترکیب آب نبات شیرین به شما می دهد.

در بازی Candy Crush Saga، بازیکنان در هر سطح با مشکلات و چالش های مختلفی روبرو خواهند شد. برای غلبه بر چالش ها و برآوردن نیازهای بازی، باید برنامه و استراتژی درستی داشته باشید. بازیکنی مبتکر و چابک باشید. بدانید که چگونه موقعیت های غیرمنتظره را سریع و دقیق مدیریت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.