.
CallApp MOD (Premium Unlocked) v2.108 مدیریت تماس ها در اندروید

اگر می‌خواهید تماس‌ها را ضبط کنید، تماس‌های اخلالگران را مسدود کنید. شماره تلفن‌های مخفی تماس‌گیرندگان را جستجو کنید یا مخاطبین را مدیریت کنید، فقط باید CallApp را در گوشی خود نصب کنید.

 ضبط پیش فرض تماس ها

هنگامی که CallApp را روی دستگاه خود نصب می کنید، برنامه به طور خودکار تمام تماس های خروجی و ورودی را با کیفیت ثابت ضبط می کند. همچنین به وضوح اطلاعات دقیق آن تماس را یادداشت می کند. این شامل مدت زمان، شماره تلفن تماس‌گیرنده، شماره تلفن گیرنده و حتی اطلاعات دقیق‌تر مربوط به نمایه تماس‌گیرنده، مانند عکس فیس‌بوک می‌شود. این فایل ها در فرمت های محبوب ذخیره می شود و می توانید به راحتی در شبکه های اجتماعی LinkedIn، WhatsApp، Facebook، Viber، Twitter، SMS به اشتراک بگذارید. این قابلیت ضبط در حال حاضر واقعا بسیار مفید است. شما مقالات زیادی را خوانده اید که اخبار مربوط به افراد مشهور را افشا می کند. اکثر آنها از تماس های ضبط شده هستند. بنابراین، برای محافظت از خود در این دنیای خطرناک، به خصوص زمانی که روابط حساس زیادی دارید، برنامه CallApp از شما بهتر محافظت می کند.

Truecaller v13.35.5 شماره گیر حرفه ای اندروید

 شماره ناشناس را شناسایی کنید

شما برای یافتن شماره واقعی تماس‌های «بدون شماره» یا تماس از یک شماره تلفن مشکوک می توانید از  CallApp استفاده کنید.  برنامه پس از هر تماس به طور خودکار تماس گیرنده را تشخیص می دهد. شناسه آن شخص را حتی زمانی که تماس از یک شماره ناشناس باشد، ردیابی می کند. مهم نیست چه کسی از واتس اپ، وایبر یا... با شما تماس می گیرد. این نرم افزار شناسه تماس گیرنده واقعی را شناسایی می کند. سپس برنامه به طور خودکار دفترچه تلفن شما را از طریق اپلیکیشن شماره گیر به روز می کند تا تماس گیرنده را بشناسد. سپس به سفارشی کردن مخاطبین و شناسه کاربری برای اهداف بعدی، مانند تماس مجدد با فرد ناشناس که به تازگی با شما تماس گرفته و غیره ادامه می‌دهد.از طرفی، یکی دیگر از مهم ترین قابلیت های مهم این نرم افزار مسدود کردن تماس های ناخواسته می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.