.
Busuu v30.1.1(600093) MOD یادگیری زبان های مختلف در اندروید

Busuu یک برنامه یادگیری زبان خارجی است که کاربران می توانند با توجه به سلیقه خود زبان های خارجی مختلفی را یاد بگیرند. آنها برای بهبود مهارت های خود وقت صرف می کنند تا درس ها را با انواع مختلف تمرینات تکمیل کنند. ضمنا همیشه عناصر سمعی و بصری برای به خاطر سپردن اطلاعات درسی دارند. علاوه بر این، با تعداد دروس متنوع، کاربران همیشه باید عادات مطالعه خود را حفظ کنند تا سطح خود را حفظ و دانش زبانی خود را فراموش نکنند.

زبان های خارجی را به روش خود یاد بگیرید

اگر زمان کافی برای فراگیری یک دوره زبان خارجی ندارید، پس راه حل مناسب برای شما Busuu است. این برنامه ای است که به شما کمک می کند زبان های خارجی را یاد بگیرید و هدف آن کمک به شما در برقراری ارتباط خوب است. بنابراین شما انواع بسیاری از درس های جذاب را در این برنامه خواهید یافت و به شما کمک می کند تا انگیزه پیدا کنید.

رابط کاربری آسان

شما در Busuu زبان‌های مختلف زیادی را خواهید دید و متناسب با زبان‌ها، انواع درس‌هایی وجود دارد که می‌توانید پیدا کنید. به طور کلی، آنها هنوز انواع درس های خود را دارند، مانند آنهایی که به شما کمک می کند مهارت های زبانی، تلفظ و برخی دروس مربوط به حوزه تجارت یا گردشگری را تکمیل کنید. بنابراین، شما قادر خواهید بود با اطمینان خاطر، یک حالت یادگیری مفید را بدون مشکل زیاد با دروس از مقدماتی تا پیشرفته بسازید.

انواع درس

در  Busuu تعداد دروسی که به آنها دسترسی خواهید داشت کاملاً متنوع و برای اهداف شما مناسب خواهد بود. اگر می‌خواهید مهارت‌های زبانی را کامل کنید، با انواع درسی که موضوعاتی از ساده تا پیچیده را پوشش می‌دهند، شروع می‌کنید. هر درس فقط یک درس نیست، بلکه باید مراحل مختلفی را طی کنید. هر مرحله یک الزام دارد که باید آن را کامل کنید. بنابراین به شما کمک می کند آنچه را که تازه یاد گرفته اید به خاطر بسپارید.

بهبود مهارت ها از طریق رسانه های سمعی و بصری

علاوه بر اطلاعات نوشتاری که Busuu ارائه می دهد، شما می توانید به رسانه های صوتی و تصویری مختلف نیز دسترسی داشته باشید. با صدا، به مثال های داده شده برای تلفظ صحیح نگاه خواهید کرد. تصاویر به شما کمک می کنند تا کلمات را سریع یاد بگیرید و این کلمات اغلب با یک مثال خاص همراه هستند. بنابراین، واژگان و دانشی که دریافت می کنید در عمل و ارتباطات به کار می روند.

مسیر خود را کامل کنید

نکته جالب وقتی Busuu را فرا می گیرید این است که پیشرفت یادگیری شما را بررسی می کند. یک روز بسته به میل و انگیزه خود می توانید بیشتر بیاموزید و روز دیگر کمتر. در عین حال، هر کاربر باید یادگیری خود را در روزهای مختلف ادامه دهد و باید لیستی از تاریخ ها و درس هایی که یاد می گیرید برچسب گذاری شده باشد. از آنجا خواهید فهمید که چقدر پایدار هستید و به سطحی که دارید می رسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.