.
Bondware Poser Pro 12.0.1029 Win/Mac + Portable تولید شخصیت ها، اشیاء و صحنه های سه بعدی

Poser Pro یک جهان سه بعدی است که به کاربران امکان تصویرسازی و انیمیشن را می دهد. چه به تازگی سفر خود را به سمت گرافیک آغاز کرده باشید یا یک حرفه ای باتجربه باشید، پوزر دروازه شما به سوی تجربه ای است که بی نهایت خلاقانه است. دنیای سه بعدی خود را با گیگابایت محتوای گنجانده شده از کتابخانه Poser طراحی کنید. صحنه را با وسایل واقعی و عناصر سه بعدی تنظیم کنید. صحنه‌ها را با حیوانات و انسان‌های آماده و کاملاً بافت‌دار پر کنید و انیمیشن کنید. به راحتی شروع به ساخت هنرهای سه بعدی و انیمیشن کنید. چه برای رسانه های تعاملی، انیمیشن یا وب ایجاد کنید، همیشه نیاز به شکل انسانی وجود دارد.

پوزر قدرت طراحی فیگور سه بعدی تعاملی را ارائه می دهد و فرصت های بی نهایتی را برای به تصویر کشیدن تنوع، فرم و بیان انسان ارائه می دهد. طراحی با شکل انسانی برای هنر، تصویرسازی، انیمیشن، کمیک، وب، چاپ، آموزش، تجسم پزشکی، بازی، استوری بورد، پیش تجسم و موارد دیگر.

چه برای رسانه های تعاملی، انیمیشن یا وب ایجاد کنید، همیشه نیاز به شکل انسانی وجود دارد. پوزر قدرت طراحی فیگور سه بعدی تعاملی را ارائه می دهد و فرصت های بی نهایتی را برای به تصویر کشیدن تنوع، فرم و بیان انسان ارائه می دهد. طراحی با شکل انسانی برای هنر، تصویرسازی، انیمیشن، کمیک، وب، چاپ، آموزش، تجسم پزشکی، بازی، استوری بورد، پیش تجسم و موارد دیگر.

رابط کاربری

Poser 12 یک رابط به روز شده و گردش کار بهبود یافته دریافت کرده است. پالت جدید Post Effects دسترسی به مجموعه نسبتاً محدودی از افکت‌ها را فراهم می‌کند: کاهش نویز، نوردهی و اشباع. یک برگه مدیریت مواد جدید به “اتاق مواد” نرم افزار اضافه شده است که اجازه می دهد مطالب از کتابخانه مستقیماً روی کاراکتر کشیده شوند.

کتابخانه شخصیت‌های داخلی و اتاق‌های اتصالات متعدد

برای شروع، Poser Pro دسترسی به مجموعه‌ای از شخصیت‌ها را فراهم می‌کند که می‌توان آن‌ها را از طریق اتاق‌های ویرایش مختلف شخصی‌سازی کرد، که هر کدام بر جنبه‌های خاصی تمرکز دارند: مواد، لباس، صورت و مو. این برنامه با بیش از ۸ گیگابایت محتوای همراه با شخصیت های خانواده Poser 8 و ۹ شخصیت جدید انسانی و کارتونی همراه است.

Poser Pro به شما این امکان را می دهد که با تغییر موقعیت همه مفاصل موجود، حالت فیگور خود را تغییر دهید. علاوه بر این، می توانید فایل های ضبط حرکت را وارد کنید و انیمیشن های واقعی تری تولید کنید.

با استفاده از کنترل های پارامترهای گسترده، شخصیت های خود را متحرک کنید

مجموعه بزرگی از پارامترهای قابل ویرایش به شما امکان تنظیم تعاملی شبیه‌سازی فیزیک، شکل‌ها یا تعامل تغییر شکل‌دهنده‌ها را می‌دهد. می توان از تنظیمات مورف برای تناسب لباس با یک فیگور خاص استفاده کرد، در حالی که کتابخانه سطوح زیربخش Pixar به کاربر اجازه می دهد تا شکل پایه یا قسمت های مختلف بدن را ویرایش کند.

Poser Pro با یک جادوگر کمد عرضه می‌شود که به شما امکان می‌دهد از لباس‌های موجود بر روی فیگورهای جدید استفاده کنید، اما ابزارهای حرفه‌ای برنامه همچنین به شما امکان می‌دهند لباس‌های منطبق‌آمیز جدیدی ایجاد کنید یا شکل‌ها را بین شکل‌ها (از جمله شکل‌های تمام بدن) کپی کنید.

نرم افزار حرفه ای گرافیک سه بعدی برای خلق شخصیت های انسان و حیوان

سایر قابلیت‌ها عبارتند از امکان تنظیم مجدد کانال‌های پارامترها، مجموعه گسترده‌ای از ابزارهای ایجاد نقشه وزن و نقاشی که پشتیبانی از تبلت را ارائه می‌دهند، و امکان گسترش عملکرد برنامه با افزودن پلاگین‌های PoserFusion.

Poser کار با شکل انسان را با یک رابط کاربری بصری به راحتی در دسترس قرار می دهد. مدل های انسان و حیوان برای شما گنجانده شده است تا بلافاصله شروع به طراحی و ژست گرفتن کنید. کشیدن و رها کردن برای مجسمه سازی صورت، ژست اعضای بدن، یا ایجاد همه گونه های قومی مختلف بشریت.

برای کسانی که نیاز به کنترل دقیق دارند؛ شکل‌های کامل بدن، شکل‌های حالت چهره و تقلب استخوان برای هر چهره‌ای در دسترس هستند. همه ویژگی‌ها و مدل‌ها در یک محیط سه بعدی طبیعی برای عمق واقعی، نورپردازی و سایه‌زنی بر روی هر فیگور در هر حالتی ارائه شده‌اند. با ابزارهای شکل‌گیری مبتنی بر قلم مو Poser به سرعت و به راحتی تغییرات شکل ایجاد کنید. فیگورها از پیش ساخته شده‌اند تا هنرمندان بتوانند با کلیک و کشیدن قسمت‌های بدن را به تصویر بکشند، چهره‌ها را مجسمه‌سازی کنند یا گونه‌های قومیتی خلق کنند. هزاران ژست، شکل، لباس، مو، مواد و لوازم جانبی گنجانده شده است.

در نتیجه

Poser Pro شامل تمام ابزارهای لازم برای تولید شخصیت ها، اشیاء و صحنه های سه بعدی واقعی است. محتوایی که به طور پیش‌فرض گنجانده شده است، مانند شخصیت‌ها و کتابخانه سطوح زیربخش Pixar، اما همچنین قابلیت‌های حرفه‌ای بسته‌بندی شده در برنامه، Poser Pro را به یک راه‌حل نرم‌افزار گرافیکی سه بعدی واقعی تبدیل می‌کند.

موارد جدید
قدرت سایه‌زنی و رندر فیزیکی

SuperFly که بر اساس Blender’s Cycles 1.12 Render Ee ساخته شده است، قدرت سایه‌زنی و رندر فیزیکی مبتنی بر فیزیکی را به Poser می‌آورد. رندر کردن دقیق نور به شیوه ای که در دنیای واقعی رفتار می کند، تولید رندرهای فوق واقع گرایانه را آسان تر می کند. کاربران موجود پوزر می‌توانند با ساختن سیکل‌ها یا سایه‌زن‌های مبتنی بر فیزیکی، از مواد آشنای مشابه برای فای‌فلای استفاده کنند یا از سیستم مواد SuperFly نهایت استفاده را ببرند.
رندر به کمک GPU برای انواع GPU برای رندرهای کوتاهتر با نتایج بهتر پشتیبانی می شود، کاربران می توانند هنگام استفاده از رندر SuperFly از قدرت GPU خود استفاده کنند. Cycles از رندر GPU با سه حالت رندر GPU پشتیبانی می کند: CUDA که روش ترجیحی برای کارت های گرافیک قدیمی Nvidia است. OptiX، که از قابلیت‌های سخت‌افزار ردیابی پرتوهای معماری تورینگ و معماری Ampere انویدیا استفاده می‌کند. و OpenCL که از رندرینگ در کارت های گرافیک AMD پشتیبانی می کند. بر خلاف Iray که فقط از سخت افزار Nvidia پشتیبانی می کند، چندین پردازنده گرافیکی نیز پشتیبانی می شوند. علاوه بر پشتیبانی از سخت افزار بیشتر GPU، Cycles می تواند رندرها را از ساعت به دقیقه کاهش دهد.

پشتیبانی از Optix جدید، کارت های گرافیک Nvidia RTX و Turing

به روز رسانی های SuperFly شامل پشتیبانی از raytracing مبتنی بر سخت افزار Optix است. این می تواند باعث افزایش عملکرد قابل توجهی در سرعت رندر شود.

نمونه‌برداری تطبیقی ​​جدید SuperFly سرعت رندر را بهبود می‌بخشد

بخش دیگری از اجرای بهبود یافته SuperFly Cycles، نمونه برداری تطبیقی ​​است. این ویژگی به طور خودکار نمونه برداری رندر را بر اساس نویز تصویر تنظیم می کند. این به رندر اجازه می دهد تا به طور خودکار روی مناطق پر سر و صدایی که به نمونه های رندر بیشتری نیاز دارند تمرکز کند.

ادامه پشتیبانی از Firefly render ee

رندر فای‌فلای پوزر به دلیل قابلیت‌های عالی خود در رندرهای غیرعکاسی، پشتیبانی مداوم دریافت می‌کند. از آنجایی که FireFly یک رندر مبتنی بر فیزیکی نیست، آزادی خلاقیت بیشتری را ارائه می دهد. محدود نیست اما قوانین فیزیک.

پالت افکت های پست جدید برای حذف نویز و موارد دیگر

Poser 12 دارای یک پالت Post Effects جدید است که به شما امکان می دهد تصاویر را پس از تکمیل رندر تنظیم کنید. می توانید انتخاب کنید که به طور خودکار جلوه های از پیش تعیین شده برای رندرها اعمال شود.

برنامه نویسی جدید پایتون ۳ برای بهبود امنیت و ثبات

برای حفظ امنیت Poser و آماده برای آینده، ee اسکریپت به Python 3 به روز شده است.

قابلیت های ترکیب بندی بهبود یافته

اجرای اولیه SuperFly شامل سایه گرفتن و شفافیت پس‌زمینه نبود. این ویژگی های مهم به SuperFly جدید اضافه شده است.

برگه مدیریت مواد جدید برای ساده سازی استفاده از مواد در صحنه های پیچیده

تب مواد ساده پوزر با مدیر متریال جدید جایگزین شده است. این تب جدید رابط کاربری آسانی را برای کپی و توزیع مطالب در صحنه های شما فراهم می کند. رابط کشیدن و رها کردن، مدیریت مواد صحنه را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند.

مدیریت آسان‌تر دارایی‌ها با شناسایی نمادها در تصاویر کوچک کتابخانه

اکنون هر آیتم کتابخانه ای با یک نماد شناسایی نوع در تصویر کوچک کتابخانه خود برچسب گذاری می شود. این باعث می شود نتایج جستجو معنادارتر شود.

سیستم راهنمای جدید HTML قابل جستجو

مستندات Poser به طور کامل بازسازی شده است. در حال حاضر استفاده از اسناد بسیار ساده تر است. فایل های راهنما در مرورگر وب مورد علاقه شما قابل مشاهده هستند و به طور کامل قابل جستجو، فهرست بندی و ارجاع هستند.

حمایت مداوم از چهره های La F و  L’Homme

Poser 12 به حمایت و رشد چهره های La F و L’Homme ادامه خواهد داد.

HiveWire3D Assets

محتوای جایزه پوسر شامل چهره های شگفت انگیز HiveWire3D، از جمله Dawn، Dusk، Baby Luna، Gorilla، HouseCat، BigDog و HiveWire3D’s Horse است. همه برای پشتیبانی از مواد SuperFly به روز شده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements for Windows

 • Windows 10 or later (64-bit OS required)
 • 2 GHz Intel Core 2 or newer, Athlon 64 or newer (2.5 GHz or faster recommended)
 • 4 GB system RAM (8 GB or more recommended)
 • OpenGL enabled graphics card or chipset required for hardware-accelerated preview
 • 24-bit color display, 1440 x 900 minimum resolution
 • 3 GB free hard disk space (20 GB required to install all included content)
 • DVD-ROM drive (physical product only)
 • CUDA and OptiX enabled devices are recommended for hardware accelerated final rendering (2 GB RAM minimum, Compute Capability 5.0 minimum)
 • OptiX-accelerated raytracing requires Nvidia RTX or Turing GPU or newer
 • ZBrush 4 or later is required for GoZ interoperability. (ZBrush 2021 recommended)

Technical Details and System Requirements for Mac

 • OS: macOS 10.15 or higher.
 • Processor: 2 GHz Intel Core 2 Duo processor or Apple M1 chip
 • RAM: 2 GB system RAM (8 GB or more recommended)
 • OpenGL enabled graphics card or chipset recommended (recent nVIDIA GeForce and ATI Radeon required for advanced real-time preview features)
 • 24-bit color display, 1440 x 900 minimum resolution
 • Free Hard Disk space: 3 GB free hard disk space (20 GB required to install all included content.)
 • DVD-ROM drive (physical product only)

 

آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.