.
Bluestacks در مقابل LDPlayer : کدام شبیه ساز اندروید بهتر است؟
  • این مقاله مقایسه Bluestacks در مقابل LDPlayer به شما کمک می کند مطمئن ترین شبیه ساز اندروید موجود در بازار را پیدا کنید.
  • وقتی صحبت از سرعت واقعی کار می شود، قطعاً یک برنده وجود دارد که ارزش توجه شما را دارد.
  • دیگری وقتی صحبت از بومی سازی به میان می آید کیک را می گیرد زیرا محصول آمریکایی است.
  • علاوه بر این، توجه داشته باشید که نکات زیر نحوه برخورد با تنظیمات کنترل از پیش تعیین شده را به شما نشان می دهد.

با استفاده از شبیه سازهای مختلف می توانید بازی های موبایل را روی رایانه اجرا کنید. بسیاری از برنامه های رایگان در بازار وجود دارد: Nox، KoPlayer، Memu، Droid4X، و غیره.

اما محبوب ترین (اولین شبیه ساز اندروید در صنعت) البته Bluestacks است. این برنامه با ویژگی های کامل و رابط کاربری ساده خود کاربران زیادی را به خود جذب کرد.

اما آیا Bluestacks بهترین در حال حاضر است؟ برای مدت طولانی، Nox رقیب اصلی برنامه در بازار ما باقی ماند – و این تقابل همچنان ادامه دارد. اما اکنون LDPlayer نیز به این مبارزه پیوسته است.

به گفته بسیاری از گیمرها، این شبیه ساز سریعتر از Bluestacks است و تبلیغات بسیار کمتری در آن وجود دارد! در عین حال، عملکرد برنامه نیز در بهترین حالت خود قرار دارد!

بنابراین، کدام بهتر است: Bluestacks یا LDPlayer؟ بیایید شبیه سازها را با مهمترین پارامترها مقایسه کنیم.

Bluestacks در مقابل LDPlayer – کدام یک بهترین انتخاب است؟
۱. سرعت کار

سرعت کار مهمترین معیار است. برای مدت طولانی، شبیه ساز اندروید به شدت با سیستم بارگذاری شده بود و هر گونه تمایلی برای اجرای مجدد آن را از بین می برد.

این مورد در نسخه سوم بلواستکس بود، اما انتشار بلواستکس ۴ کمی وضعیت را اصلاح کرد.

با این وجود، این برنامه را نمی توان سبک نامید – و ما در اینجا نه تنها در مورد زمان راه اندازی شبیه ساز، بلکه به طور کلی در مورد سرعت کار آن در رایانه های شخصی رده پایین صحبت می کنیم.

اگر بعد از مدت ها استفاده از Bluestacks به LDPlayer روی بیاورید، ممکن است تعجب کنید، زیرا این برنامه بسیار سریعتر کار می کند!

در عین حال، شبیه ساز قادر به اجرای برنامه های سنگین مانند Epic Seven، Black Desert Mobile و Garena Free Fire است.

اگرچه نسخه بتای BlueStacks 5 منتشر شده است و آنها ادعا می کنند که این نسخه برای بازی های سریعتر در رایانه های شخصی ضعیف ساخته شده است، عملکرد واقعی برای بازی های خاص هنوز رضایت بخش نیست.

LDPlayer توانایی های خود را در ارائه عملکرد سریع بدون توجه به اینکه از رایانه های شخصی جانوری یا ضعیف استفاده می کنید، ثابت می کند. بنابراین، LDPlayer در این اندیکاتور برنده می شود.

LDPlayer: Bluestacks – ۱:۰
۲. تعداد تبلیغات

بلواستکس در اصل یک پروژه تجاری است. کاربران قدیمی ممکن است روزهایی را به یاد بیاورند که برای این شبیه ساز پول پرداخت شده است. در حال حاضر، این مورد نیست – اما بسیاری از تبلیغات وجود دارد که نه تنها در صفحه بارگیری نشان داده می شوند.

در دسکتاپ Bluestacks، شما دائماً میانبرهای مجازی خواهید داشت که به صفحات دانلود بازی‌های خاصی که توسط Bluestacks تبلیغ می‌شوند، هدایت می‌شوند. شما می توانید این میانبرها را حذف کنید، اما به زودی دوباره ظاهر می شوند.

در LDPlayer، این بسیار ساده تر است. در اپ استور تبلیغاتی وجود دارد که توسط LDPlayer توسعه یافته است. اما در صفحه اصلی، LDPlayer همه چیز را تمیز نگه می‌دارد و برنامه تبلیغاتی را در طول استفاده شما نمایش نمی‌دهد.

زمانی که LDPlayer راه اندازی شد، شبیه ساز خود را نیز تبلیغ می کند. البته این امکان وجود دارد که با رشد این برنامه، تبلیغات بیشتری نیز صورت گیرد. اما تا اینجای کار، LDPlayer در این پارامتر نیز برنده است.

LDPlayer: Bluestacks – ۲:۰
۳. تنظیمات کنترل از پیش تعیین شده

برای محبوب ترین بازی ها، توسعه دهندگان شبیه ساز سعی می کنند تنظیمات کنترلی آماده ایجاد کنند. می‌توانید یک بازی جدید دانلود کنید و از اینکه می‌بینید نیازی به پیکربندی چیزی نیست، متعجب شوید. همه کلیدها در حال حاضر در جای خود هستند

این وضعیت می تواند هم با Bluestacks و هم با LDPlayer اتفاق بیفتد. توسعه‌دهندگان بازار بازی‌های ویدیویی را به دقت زیر نظر دارند و از پیش تنظیمات را به موقع اضافه می‌کنند.

در عین حال LDPlayer یک برنامه چینی است و منطقی است که تنظیمات بازی های محبوب در چین خیلی سریع در آن ظاهر شود.

در آن صورت، بسیاری از تنظیمات کنترل قبل از انتشار جهانی آزمایش می شوند. با این وجود، ما برابری هر دو شبیه ساز را در این پارامتر تشخیص می دهیم. توسعه دهندگان هر دو شبیه ساز کار خود را به خوبی انجام می دهند.

LDPlayer: Bluestacks – ۳:۱
۴. راحتی از رابط

از همان ابتدا، Bluestacks مسیر ایجاد رابط برنامه خود را دنبال کرد و اکثر کاربران از آن استقبال کردند.

بر خلاف Nox و بسیاری از شبیه سازهای دیگر که به سادگی از رابط اندروید استفاده می کنند، توسعه دهندگان Bluestacks کاری انجام می دهند و این استراتژی تا به امروز توسط آنها استفاده می شود.

در ابتدا خیلی بد نبود، زیرا آنها سعی کردند بازی های کوچک و ویژگی های اضافی خود را به شبیه ساز اضافه کنند.

با گذشت زمان، عملکردهای بیشتری وجود داشت، دانلودها بیشتر طول کشید، و بازی های کوچک و فروشگاه داخلی تعداد کمی از افراد مورد نیاز بودند.

در نتیجه، شبیه ساز با عملکردهای غیر ضروری بیش از حد بارگذاری می شود، در حالی که کاربر فقط به آن به عنوان یک لانچر مناسب برای راه اندازی بازی های تلفن همراه نیاز دارد.

در عین حال، LDPlayer هیچ چیز اضافی را به رابط اضافه نمی کند. فقط یک دسکتاپ استاندارد یک دستگاه اندرویدی و مجموعه تنظیمات لازم در سمت راست پنجره برنامه وجود دارد.

به نظر ما، این بسیار راحت تر است.

LDPplayer: Bluestacks – ۴:۱
۵. بومی سازی

از آنجایی که Bluestacks توسط یک شرکت آمریکایی ایجاد و نگهداری می شود، در اینجا مشکلی برای بومی سازی وجود ندارد. اما توسعه دهندگان چینی نیز اخیراً یاد گرفته اند که چگونه ترجمه هایی با کیفیت بالا انجام دهند.

البته، خطاهایی در رابط اتفاق می افتد، اما این موارد نادر هستند و حیاتی نیستند. با این وجود، باید بپذیریم که هیچ اشتباهی در بلواستکس وجود ندارد و به همین دلیل است که برنامه آمریکایی در اینجا برنده می شود.

LDPplayer: Bluestacks – ۴:۲
۶. عملکرد بازی

با شروع نسخه ۴، Bluestacks تبدیل به یک شبیه ساز بسیار سازنده شد که مورد توجه صاحبان رایانه های شخصی ضعیف قرار گرفت.

با این حال، خود شبیه ساز نیز منابع زیادی را با هزینه رابط یا چیز دیگری مصرف می کند. زمان زیادی طول می کشد تا بارگذاری شود.

LDPlayer همچنین با بازی های سنگین عالی کار می کند اما آن را آسان تر و سریع تر می کند. و توسعه‌دهندگان LDPlayer به‌روزرسانی‌های منظم را برای بهبود سازگاری انجام می‌دهند. بنابراین، شبیه ساز چینی برنده این دسته است.

LDPplayer: Bluestacks – ۵:۲

بنابراین، ما شبیه سازها را بر اساس پنج معیار مهم مقایسه کردیم. با توجه به نتایج مقایسه، LDPlayer یک پیروزی قانع کننده به دست آورد!

Bluestacks فقط در یک دسته برنده شد – محلی سازی. اما، صادقانه بگویم، در LDPlayer نیز نمی توان آن را بد نامید. همه چیز در اینجا روشن است و خطاها مهم نیستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.