جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Blendermarket – Botaniq 7.0 افزونه Blender با کتابخانه ای از درختان و چمن های سه بعدی واقعی

botaniq ابزاری ایده‌آل برای طراحان سه بعدی و تجسم‌کنندگان معماری است که به دنبال بهترین ارزش برای پول خود و یک بسته دارایی یکپارچه هستند. botaniq یک راه ساده و سریع برای پر کردن صحنه های خود با انواع مختلف پوشش گیاهی با کیفیت بهینه در کتابخانه همیشه در حال رشد خود ارائه می دهد.

همچنین کتابخانه با پیوستن درختان و سرسبزی بیشتر به مجموعه همواره در حال گسترش است. همانطور که همه ما می دانیم که هدف اصلی این کتابخانه ایجاد یک کتابخانه بزرگ از مدل هایی است که همه بتوانند از آن استفاده کنند و رندر شوند. در واقع، بسیاری از ویژگی ها و دارایی ها در طول زمان اضافه شده اند، از جمله تغییرات فصلی و همچنین درختان گرمسیری. Botaniq  دارای قابلیت‌های انیمیشن پیشرفته است که به تمام اجزای پوشش گیاهی و سیستم‌های ذرات اجازه می‌دهد تا متحرک شوند، عملکرد انیمیشن را افزایش داده و از Blender پشتیبانی رسمی می‌کند. در آینده ویژگی های مختلفی مانند LOD و نقاشی درختان در نظر گرفته شده است.

ویژگی های Botaniq:
تغییرات زمان واقعی

روزهای کلیک مکرر دکمه ها برای هر تنظیم گذشته است. اکنون، می‌توانید تغییراتی را در زمان واقعی در دارایی‌های مرتبط انجام دهید، و بدون زحمت دیدگاه خود را زنده کنید.

همه تنظیمات بدون در نظر گرفتن اینکه دارایی ها به هم مرتبط هستند یا خیر کار می کنند. به این ترتیب لازم نیست عملکرد را برای سفارشی کردن دارایی ها به خطر بیاندازید. ما به بهبود آنها ادامه می دهیم.

سیستم ذرات

تنظیمات همچنین روی سیستم های ذرات کار می کنند. مطمئن شوید که شی مورد نظر در میان اشیاء انتخابی شما قرار دارد. به خاطر داشته باشید که دارایی هایی که پراکنده می کنید باید از این تعدیل پشتیبانی کنند تا تأثیری داشته باشد.

انیمیشن اضافه کنید

می‌توانید با افزودن تنظیمات پیش‌تنظیم انیمیشن، هر دارایی گیاهی یا سیستم ذرات را متحرک کنید. همچنین، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد، از جمله تغییر قدرت، تغییر تنظیمات از پیش تعیین شده، و روشن و خاموش کردن اصلاح‌کننده‌ها. انیمیشن را می توان لوپ نیز کرد. علاوه بر این، می‌توانید با تکان دادن ابتدا و انتهای انیمیشن خود ظاهری طبیعی‌تر به انیمیشن تصادفی Offset بدهید.

Biomes برای Geo-Scatter

botaniq همراه با فایل scatpack است که می توانید در Geo-Scatters Biome Reader ثبت نام کرده و از آن استفاده کنید.

انگورها را بکشید
 بکشید

انگورها را روی هر سطحی در عرض چند ثانیه بکشید و به راحتی آنها را به دلخواه شخصی سازی کنید.

نادیده/لغو و تصادفی کردن انیمیشن

انیمیشن تصادفی افست شروع و پایان انیمیشن های botaniq را تغییر می دهد و ظاهر واقعی تر و طبیعی تری ایجاد می کند.

تولید دارایی

در واقع، هر دارایی دارای یک پیش نمایش رندر است و می تواند به راحتی از طریق افزونه ها اضافه شود. دارایی‌ها به‌طور پیش‌فرض متصل هستند، اما می‌توانید آن‌ها را به‌عنوان اشیایی که بعداً می‌توان تغییر داد، سفارشی‌سازی کرد. علاوه بر این، ویژگی گسترش در Botaniq شما را قادر می سازد تا به سرعت دارایی های مورد نظر خود را به آیتم انتخابی اضافه کنید. پیش تنظیم ذرات از پیش ساخته شده یک گزینه اضافی است.

 • پیش تنظیم ذرات از قبل آماده شده
 • برای هر سیستم ذره ای گروه های رأس چگالی و طول ایجاد کنید.
 • تراکم در هر متر مربع را می توان در صورت لزوم تنظیم و دوباره محاسبه کرد.
 • همچنین می توانید دارایی های انتخاب شده را به سیستم ذرات فعال اضافه کنید
 

تخم ریزی دارایی ها

هر دارایی دارای یک پیش نمایش ارائه شده است و می تواند به راحتی از طریق افزونه ما اضافه شود. به‌طور پیش‌فرض، دارایی‌ها مرتبط هستند، اما شما همچنین می‌توانید انتخاب کنید که آنها را به عنوان اشیاء قابل ویرایش اضافه کنید یا بعداً آنها را تبدیل کنید.

درختان جدید را به راحتی اضافه کنید

افزودن دارایی های جدید هرگز آسان تر نبوده است. با انتخاب دارایی از کتابخانه، صحنه طبیعت خود را تنها با چند کلیک ایجاد کنید.

ضربه زدن به زمین

دیگر خبری از درختان شناور یا کشیدن درختان به زمین نیست. از دکمه Snap to ground استفاده کنید تا مطمئن شوید که همه درختان شما به طور ایمن کاشته شده اند.

تصادفی کردن مقیاس و چرخش دارایی های انتخاب شده

طبیعت متنوع و تصادفی است، بنابراین اگرچه منحصر به فرد بودن هر درخت غیرواقعی است، ما یک ویژگی برای تصادفی کردن دارایی های انتخاب شده به طور خودکار اضافه کرده ایم. از این رو، چرخش و مقیاس آنها متفاوت است و ظاهر تنوع را نشان می دهد.

تبدیل به قابل ویرایش و تبدیل به لینک شده

انتخاب خود را از داخل صحنه خود قابل ویرایش کنید! اگر می‌خواهید حافظه را ذخیره کنید، همیشه می‌توانید دارایی را دوباره به پیوند شده تبدیل کنید.

Botaniq یک افزونه عالی برای بلندر است، ایده آل برای کاربرانی که می خواهند مناظر طبیعی واقعی و زیبا خلق کنند.

امکانات:
 • کتابخانه گسترده گیاهی: مجموعه متنوعی از درختان، علف‌ها، گل‌ها، علف‌های هرز، سرخس، پیچک، نخل، ساکولنت، بوته‌ها، گیاهان، گلدان‌ها، سنگ‌ها، پدهای زنبق و سایر عناصر باغ را ارائه می‌دهد.
 • واقع گرایی با کیفیت بالا: مدل های سه بعدی با دقت طراحی شده اند و دارای سطوح بالایی از جزئیات و واقع گرایی هستند.
 • بهینه‌سازی: دارایی‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کارآمد باشند، گردش کار روان را تضمین کنند و کاهش عملکرد را به حداقل برسانند.
 • سهولت استفاده: قابلیت کشیدن و رها کردن و کنترل های بصری افزودن و سفارشی کردن پوشش گیاهی در صحنه های شما را ساده می کند.
 • انعطاف پذیری: می توانید اندازه، شکل، رنگ و سایر ویژگی های گیاهان مختلف را متناسب با نیاز پروژه خود تنظیم کنید.
 • سازگاری: به طور یکپارچه با آخرین نسخه های بلندر کار می کند.
 • تغییرات فصلی: بسیاری از درختان دارای نسخه هایی برای نمایش فصول مختلف هستند (مانند تابستان، پاییز، زمستان).
 • مجموعه استوایی: شامل درختان استوایی تخصصی برای ایجاد محیط های عجیب و غریب است.
 • ابزارهای پراکندگی: به راحتی علف ها، گل ها و گیاهان دیگر را در مناظر خود پخش کنید.
 • انیمیشن های باد: حرکت واقعی را به درختان و شاخ و برگ اضافه می کند.
 • طراحی پیچک: ابزاری که به شما امکان می دهد پیچک را به راحتی روی سطوح ایجاد کنید.
 • گیاهان خانه و دارایی های باغ: صحنه های خود را با عناصر داخلی و باغ گسترش دهید.
در نتیجه
Botaniq یک افزونه عالی برای بلندر است، ایده آل برای کاربرانی که می خواهند مناظر طبیعی واقعی و زیبا خلق کنند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System requirements

 • 64-bit dual-core 2Ghz CPU with SSE2 support
 • 4 GB RAM
 • 1280 × 768 screen
 • Mouse, touchpad or pen + tablet
 • Graphics card with 1 GB RAM, OpenGL 3.3
 • Blender version 2.9, 2.91, 2.92, 2.93, 3.0, 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 4.0

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید