.
BattleOps MOD (Dumb Enemies) v1.4.13 بازی اندروید

BattleOps یک بازی تیراندازی با FPS است که توسط Techhouse Games منتشر شده است. موضوع این بازی جنگ می باشد. اگرچه این موضوع جدیدی نیست، اما توسعه دهندگان همیشه قول می دهند که محصول آنها یک تجربه لذت بخش را به ارمغان می آورد. آنها همچنین در تلاش هستند تا ویژگی های جدیدی را به بازی اضافه کنند.

طرح

BattleOps در آینده اتفاق می افتد. زمانی که جهان به شدت از جنگ آسیب دیده باشد. جایی که نیروهای نظامی با هدف حکومت بر جهان در تلاش برای قیام هستند. با این حال، هنوز یک نیرو برای دولت فعال است. آنها وظیفه مبارزه و بازیابی صلح در منطقه اروپا را دارند.

بازیکنان مزدور، اعضای نیروی ویژه هستند. آنها پس از انجام یک ماموریت خطرناک به شدت مجروح می شوند. ولی به بازی بر می گردند تا به ماموریت خود ادامه دهند.

گیم پلی

شما به عنوان یک سرباز وظیفه دارید هر یک از مناطق نظامی و پایگاه های مهمی را که توسط دشمن اشغال شده است، پس بگیرید. آنها در همه جای شهر هستند. بنابراین شما از طریق هر یک از این مناطق مبارزه خواهید کرد. حالت داستانی حالت اصلی بازی در BattleOps است. شما از کما بیدار می شوید. سپس وظیفه دارید به پایگاه دشمن حمله کنید تا سلاح پیدا کنید و تمام دشمنان را نابود کنید. به محض اینکه برخی از اهداف تعیین شده را تکمیل کردید، به منطقه جدیدی با اهداف جدید منتقل خواهید شد.

 کنترل های بازی کاملاً با جزئیات طراحی شده اند. شما می توانید در حین نبرد بیشتر اقداماتی مانند دویدن، پریدن از روی موانع، نشستن یا راه رفتن، بمباران، استفاده از scopes و … را انجام دهید. علاوه بر این BattleOps از ویژگی شلیک خودکار نیز پشتیبانی می کند. این به شما کمک می کند هر بار که جهت یاب را به سمت او می گیرید، با سرعت بیشتری به دشمن حمله کنید. همچنین اگر می خواهید با دست هدف گیری و شلیک کنید، می توانید این ویژگی را خاموش کنید. محیط واقع گرایانهاگر تا به حال Call of Duty: Mobile را بازی کرده باشید، به راحتی متوجه خواهید شد که گرافیک BattleOps کاملاً مشابه طراحی شده است.

محیط واقع گرایانه

همراه با افکت های انفجاری به شما احساس حضور در میدان جنگ واقعی را می دهد. این عامل باعث می شود بازیکن مدت بیشتری در بازی بماند. توسعه دهنده حتی تعدادی نقشه جدید را در حالت کمپین و حالت چند نفره اضافه کرده است. در نتیجه، بازیکنان می توانند تاکتیک های بیشتری را با هم تیمی های خود تنظیم کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Android 4.4 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.