.
Balsamiq Wireframes 4.7.2 + Portable طراحی ماکت رابط کاربری

Balsamiq Wireframes یک نرم افزار وایرفریم مبتنی بر فلش برای طراحی سریع، تست کاربر و به اشتراک گذاری طرح ها با هم تیمی ها است. همچنین دارای یک کتابخانه بزرگ UI پر از قالب های وایرفریم عالی است.

ابزارهای وایرفریم زیادی در بازار موجود است، اما ساده‌ترین و پرکاربردترین آنها Balsamiq Wireframes است. یک قاب سیمی را می توان با استفاده از یک قلم روی دستمال کاغذی ساخت. در نهایت، این فقط یک طرح است. با این حال، وقتی نوبت به همکاری و اشتراک گذاری با کارشناسان می رسد، تغییر به ابزار دیگری که در بازار وجود دارد، برنامه مناسب تری است. استفاده از آن آسان تر است و ویژگی های زیادی را برای ایجاد یک قاب سیمی ارزشمند ارائه می دهد.

این یک ابزار شگفت انگیز است که هر نیاز به قاب سیمی و همکاری را برآورده می کند. دارای ویژگی‌های استثنایی است که به شما امکان می‌دهد قاب سیمی سریع انجام دهید، به شما کمک می‌کند تا پیشنهادات بلادرنگ، از جمله آن پیشنهادات، و همچنین ارتقاء وایرفریم را دریافت کنید. این در نهایت به کل تیم اجازه داد تا با عملکردهای برنامه با توجه به طرح‌بندی هماهنگ شوند.

بسیار کاربر پسند

شاید کاربران این برنامه بتوانند یک یا دو چیز را از رابط کاربری آن یاد بگیرند. درک و استفاده از آن آسان است و شما بلافاصله در نگاه اول برخی از قابلیت های اصلی آن را می دانید.

یک بوم خالی در مرکز و یک منوی ناوبری در بالا وجود دارد. پس از کشیدن یک عنصر از ناوبر، با کلیک بر روی آن یک منوی اضافی در قسمت سمت راست طرح باز می شود که با آن می توانید موارد اضافه شده را سفارشی کنید. می توانید اندازه آنها را تغییر دهید، فونت متن را تغییر دهید و حتی تصاویر خود را اضافه کنید.

برای افزایش عملکرد و راحتی، Wireframes To Go گزینه‌ای است که الگوها و عناصر بیشتری را نسبت به مواردی که در ابتدا با برنامه دریافت می‌کنید، ارائه می‌دهد. این عناصر همه توسط کاربر ساخته شده اند و کتابخانه همیشه در حال رشد است.

دارای گزینه های زیاد

بخش‌های رابط کاربری که می‌توانید برای ماکت‌تان استفاده کنید، فراوان هستند: هر کدام در دسته‌های خاصی دسته‌بندی می‌شوند، عمدتاً بر اساس شکلشان. شما عناصری دارید که شبیه مواردی هستند که معمولاً در Android و iOS استفاده می شوند و سپس آنها را بر اساس شکل مرتب می کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید یک پنجره هشدار اندروید کاملاً قابل ویرایش و همچنین نسخه iOS را بکشید و رها کنید. تنوع زیادی در این منوها وجود دارد: حتی می توانید یک نماد سوئیچ روشن/خاموش iOS را به رابط کاربری خود، یک انتخابگر تاریخ، نوار لغزنده صدا، و نوار پیشرفت اندروید و بسیاری موارد دیگر اضافه کنید. این کمک می کند که بتوانید آنها را هر طور که می خواهید بچرخانید و کج کنید، و این روند به اندازه کافی آسان است که فقط باید آنها را بکشید و رها کنید.

در نتیجه

 Balsamiq Wireframes می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی یک ماکت رابط کاربری طراحی کنید. و نمی‌توان از میزان ساده و رضایت‌بخش استفاده از آن اغراق کرد. در یک یادداشت نامرتبط تر، برنامه حتی می تواند پیشنهادات آشپزی را به شما ارائه دهد که در منوی “Help” با کلیک بر روی “What Should I Make For Dinner” در دسترس است.  شامل دستور العمل های ساخته شده توسط تیم خودشان. یک لمس دوست داشتنی، مطمئنا.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل های  "dnlib.dll" و "Balsamiq Wireframes Medicine.exe" موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • "Balsamiq Wireframes Medicine.exe" را به عنوان Admin اجرا کنید!

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.