.
balenaEtcher v1.15.5 Win/Mac/Linux + Portable ساخت USB قابل boot

balenaEtcher یکی از این برنامه‌های است که به شما این امکان را می دهد تا ISO را بر روی فلش درایوها و کارت های SD و همچنین سایر دستگاه های ذخیره سازی خارجی رایت کنید. این برنامه در تمام سیستم‌عامل‌های اصلی موجود در جهان یعنی Windows، macOS و Linux به خوبی کار می‌کند.  این نرم افزار برنامه مبتنی بر الکترون (ساخته شده با Electron، JS، HTML، و node.js) است.  هدف اصلی این ابزار  این است که کل فرآیند رایت را تا حد ممکن لذت بخش کند.

Etcher فلش کردن تصاویر سیستم عامل به کارت های SD و درایوهای USB را با استفاده از یک فرآیند ساده ۳ مرحله ای آسان و ایمن می کند. فقط فایل ایمیج سیستم عاملی را که می خواهید استفاده کنید (.iso، zip، .bin، و غیره) انتخاب کنید، درایوی را که می خواهید فلش کنید مشخص کنید و فرآیند را شروع کنید. balena Etcher به طور خودکار کارت SD یا درایو را بررسی می کند تا مطمئن شود که خراب نیست، فایل تصویر را تأیید می کند تا از قابل بوت بودن آن اطمینان حاصل کند، و همچنین مطمئن می شود که به طور تصادفی درایو سیستم را پاک نکنید. این برنامه از محبوب ترین فرمت های تصویر دیسک مانند iso، zip، bin، bz2، dmg، dsk، iso، etch، gz، hddimg، raw، rpi-sdimg، sdcard و xz پشتیبانی می کند.

مزایای برنامه

balenaEtcher تنها برنامه از این نوع نیست، اما قطعاً یکی از بهترین ها، به خصوص برای مبتدیان یا کاربران روزمره است. این برنامه سریع است، دارای رابط کاربری گرافیکی بسیار دلپذیر و کاربردی است. و کل فرآیند چشمک زدن را تأیید می کند، بنابراین نیازی به تکرار فرآیند با استفاده از دستگاه های ذخیره سازی خراب ندارید.

برای مبتدیان ایده آل است، اما پیچیده ترین ابزار موجود نیست

سادگی balenaEtcher را می توان یک شمشیر دولبه در نظر گرفت. اگرچه ممکن است برای مبتدیان ایده آل باشد، برخی از کاربران ممکن است چیزی بیشتر از این نوع ابزار بخواهند.

برای کوتاه نگه داشتن آن، balenaEtcher چیز کمی از نظر سفارشی سازی ارائه می دهد. می‌توانید جنبه‌هایی مانند گزینه‌های قالب، اندازه کلاستر و سیستم فایل را تغییر دهید. با Etcher، شما به سادگی مکان یک فایل تصویری را انتخاب می کنید، درایوی را که می خواهید آن را رایت کنید انتخاب می کنید، و “Flash!” دکمه. به همین سادگی.

در نتیجه

balenaEther به لطف رابط کاربری بسیار زیبا و سادگی کلی آن، از میان جمعیت متمایز است. این یکی از آن ابزارهایی است که “فقط” برای هر کسی کار می کند زیرا نیازی به پیکربندی ندارد. همچنین بسیار سریع است، چیزی که ممکن است برای بسیاری تعجب آور باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.