.
BackUp Maker Pro 8.201 Retail + Portable ایجاد نسخه های پشتیبان

BackUp Maker یک برنامه مفید برای ایجاد نسخه های پشتیبان از اطلاعات مورد نیاز است. می تواند پس از مدت زمان مشخصی پشتیبان گیری خودکار ایجاد کند. کپی کردن خود را می توان هم بر روی هارد دیسک و هم در شبکه، رسانه های قابل حمل و غیره انجام داد. از جمله مزایا، می توان توانایی کار بر روی یک برنامه در پس زمینه را مشخص کرد. فقط فایل های جدید یا تغییر یافته را می توان کپی کرد. یک سیستم فیلتر انعطاف پذیر وجود دارد، BackUp Maker می تواند از پروتکل FTP برای آپلود کپی ها، نسخه های پشتیبان خود استفاده کند. را می توان به راحتی به تعداد مورد نیاز قسمت تقسیم کرد، رمزگذاری سیستم وجود دارد.

وقتی زمان تهیه نسخه پشتیبان از چیزهای خود فرا می رسد، انتخاب نرم افزار مناسب برای این کار، با گزینه های بسیار موجود در بازار، ممکن است گیج کننده باشد. کاربران قدرتمند معمولاً می دانند چه چیزی برای موارد استفاده آنها بهتر است، اما در مورد افراد کم تجربه چطور؟

اگر می‌خواهید یک ابزار پشتیبان‌گیری مستقیم به نقطه داشته باشید، ممکن است بخواهید BackUp Maker را امتحان کنید. در ظاهر، این ابزار به اندازه‌ای ساده است که برای هر نوع کاربری قابل استفاده باشد. در حالی که دارای ویژگی‌های پیشرفته‌تری برای آن‌ها است. که می خواهند عمیق تر کاوش کنند.

نرم افزار کاملاً توضیحی

این یک برنامه کاملاً توضیحی است که همه عملکردهای آن به وضوح از طریق رابط توضیح داده شده است. آیا می خواهید یک نسخه پشتیبان ایجاد کنید؟ روی گزینه Backup کلیک کنید و جادوگر شما را در کل فرآیند راهنمایی می کند. همه چیز به اندازه کافی ساده است.. فایل‌ها و پوشه‌هایی را که می‌خواهید حفظ کنید. برنامه‌ریزی پشتیبان‌گیری خودکار و نوع آن‌ها را انتخاب کنید. سپس فهرست هدف را انتخاب کنید. اگر می خواهید یک نسخه پشتیبان را بازیابی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل فشرده آن را انتخاب کنید.

برخی از گزینه های اضافی در منوی زمان بندی وجود دارد. می‌توانید در بازه‌های زمانی خاص نسخه پشتیبان تهیه کنید یا از رویدادهای سیستم به عنوان راه‌انداز استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از برنامه به‌طور خودکار نسخه پشتیبان تهیه کنید. و هنگام راه‌اندازی ویندوز، یا زمانی که یک حافظه USB شناسایی کرد، از داده‌های خود به‌روزرسانی کنید.

حالت خبره

Expert Mode تمام گزینه هایی را که برنامه ارائه می دهد به کاربر ارائه می دهد. برای یکی، می‌توانید به عملکرد فیلترها دسترسی داشته باشید تا فایل‌های خاصی را بر اساس اندازه و پسوند از نسخه پشتیبان خود اضافه یا حذف کنید. علاوه بر این، هنگامی که عملیات پشتیبان‌گیری با شکست مواجه می‌شود. می‌توانید از Fail-Safe استفاده کنید. می‌توانید برنامه را به‌طور خودکار دریافت کنید، یا از کاربر درخواست ورودی کنید.

اگر با مجموعه داده‌ها کار می‌کنید، این برنامه عملکرد تولید نسخه پشتیبان را ارائه می‌دهد که به کاربر اجازه می‌دهد تا نسخه پشتیبان‌گیری کامل و همچنین جزئی ایجاد کند. رمزگذاری نیز امکان پذیر است. همچنین می‌توانید اقداماتی را که باید قبل و بعد از تکمیل پشتیبان‌گیری انجام شود را تعریف کنید: نمایش یک پیام فوری، اجرای یک فایل، پایان دادن به یک فرآیند و غیره. اگر به دنبال ذخیره داده ها بر روی یک سی دی یا دی وی دی هستید، می توانید آن را تقسیم کرده و روی چندین دیسک قرار دهید.

امکانات خاص

Backup Maker به راحتی می تواند تمام کارها را به تنهایی انجام دهد، اگر ابتدا آن را راه اندازی کنید. آنچه را که می‌خواهید ذخیره کنید انتخاب کنید، یک برنامه زمان‌بندی تنظیم کنید، تعیین کنید که پشتیبان‌گیری را کجا ذخیره کنید (FTP پشتیبانی می‌شود، ارسال از طریق ایمیل، نوشتن روی دیسک، ذخیره در شبکه یا به صورت محلی در جای دیگر. برنامه می‌تواند طبق یک زمان‌بندی کار کند ( روزهای هفته، زمان انتخاب می شود، شرایط، به عنوان مثال، برای تهیه نسخه پشتیبان تنها در صورت تغییر فایل های منبع)، به طور نامحسوس (در پس زمینه)، بنابراین پس از پیکربندی، می توانید وجود آن را فراموش کنید – با سیستم عامل و همه کارها را خودش بدون مزاحمت درخواست های اجرایی خود انجام دهید.

برای اطمینان از اینکه داده های حساس شما همیشه ایمن باقی می مانند. Backup Maker رمزگذاری بسیار ایمن تا ۲۵۶ بیت (رمزگذاری AES) را ارائه می دهد. همچنین به شما این امکان را می دهد که از طریق آپلودهای FTP/FTPS پشتیبان های امن را به سرور منتقل کنید.

در نتیجه

BackUp Maker راه‌های زیادی را برای کاربران معمولی و پیشرفته برای حفظ داده‌هایشان ارائه می‌کند و برای هرکسی که مایل است فایل‌های مهم خود را ایمن نگه دارد، مناسب است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10/11 and Server 2003/2008/2012/2016/2019
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • برنامه را با سریال 10 رقمی دلخواه رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.