.
AVG AntiVirus v6.56.0 آنتی ویروس قدرتمند اندروید

رشد اینترنت کیفیت زندگی و خلق و خوی افراد را به سطح جدیدی ارتقا داده است و آنها را قادر می سازد تا از طریق ارتباط خود با جهان به بسیاری از چیزها به طور غیر مستقیم دسترسی داشته باشند. با این حال، کاربران را در معرض خطرات بالقوه زیادی مانند حملات سایبری و بدافزارهای نصب شده در همه جا قرار می دهد. اگر نگران تجربه استفاده از اینترنت هستید، در این مطلب به معرفی AVG AntiVirus ، می پردازیم و به کاربران کمک می کنیم تا به راحتی خطرات احتمالی را حذف کنند. علاوه بر این، برنامه به عنوان یک سپر قدرتمند عمل می کند و از کاربر در برابر تمام خطرات احتمالی ناشی از اینترنت محافظت می کند.

عملکرد

اولین عملکردی که AVG AntiVirus به کاربر معرفی می‌کند اسکنر است که به کاربران کمک می‌کند تا تمامی برنامه‌ها را اسکن کنند و فایل‌های مشکوک را پیدا کنند. البته فرآیند اسکن را می توان سفارشی کرد. پس از اسکن، تمام نتایج به همراه سطح ریسک، فهرست راهنما و گزینه‌هایی که کاربر می‌تواند مدیریت کند، فهرست می‌شود. با این حال، بسیاری از برنامه‌ها می‌توانند مهم باشند و فایل‌های بزرگ‌تری را شامل شوند. بنابراین کاربران گزینه‌های بیشتری برای مدیریت همه فایل‌ها بدون حذف آن‌ها خواهند داشت.

توانایی ها

AVG AntiVirus  با یک مدیریت فایل ادغام می شود تا کاربران بتوانند حافظه فیزیکی دستگاه را بهینه کنند یا با آن تعامل داشته باشند. بسیاری از کاربران اغلب فایل های اضافی زیادی دارند و در مکان هایی جمع می شوند که به ندرت به آنها دسترسی دارند. حتی مدیر فایل معمولی نمی تواند آنها را شناسایی کند. اما این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی همه فایل‌های بزرگ یا اضافی را نمایش می‌دهد. در نتیجه به کاربران کمک می‌کند تا همه فایل‌های دستگاه را پاک سازی کنند یا به آن‌ها اجازه کار با تمام فایل‌ها را بدهد. با این حال، کاربران باید تمام فایل ها را به صورت دستی بررسی کنند. زیرا برنامه نمی تواند اهمیت آنها را بداند و کاربر می تواند به طور تصادفی آنها را حذف کند

بسیاری از برنامه‌ها برای اجرا در پس‌زمینه برنامه‌ریزی شده‌اند و شناسایی آنها بدون برنامه‌های مورد نیاز دشوار است. AVG AntiVirus  یک برنامه همه کاره است و می تواند به کاربران کمک کند همه برنامه های در حال اجرا روی دستگاه را حذف کنند. از بین بردن همه برنامه‌های پس‌زمینه بسیار مثمرثمر می باشد. زیرا دستگاه کاربر را روان‌تر می‌کند و بسیاری از موارد را در دستگاه ذخیره می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.