.
Avast Cleanup Premium v23.19.0 بهینه ساز اندروید

Avast Cleanup به شما کمک می‌کند فایل‌ها را به خوبی مدیریت کرده و حافظه پنهان را به طور موثر ذخیره کنید. کافیست فقط یک دکمه را فشار دهید و سرعت تلفن شما افزایش می‌یابد، بلافاصله پاک می‌شود. تخلیه باتری به دلیل اجرای برنامه‌های غیرضروری در پس‌زمینه یا پر شدن سریع حافظه به دلیل اشغال یک سری فایل‌های ناخواسته اغلب در دستگاه‌های تلفن همراه اتفاق می‌افتد. اگر شما هم چنین مواردی دارید، این نرم افزار معقول ترین توصیه در حال حاضر می باشد.

ویژگی ها

علاوه بر ویژگی های برجسته قبلی، اکنون در آخرین نسخه به روز شده Avast Cleanup یک ویژگی جدید اضافه شده و آن انتقال به حافظه ابری می باشد. در یک کلام، فایل‌ها، برنامه‌ها یا هر محتوایی که در حال حاضر از آن استفاده نمی‌کنید، می‌توانید آنها را به سیستم ذخیره‌سازی ابری بسیار امن منتقل کنید. در نتیجه، فضای خالی بیشتری در دستگاه های تلفن همراه در دسترس خواهد بود.

شما هر روز از وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلف بی شماری بازدید می کنید. بسیاری از اطلاعات بی فایده با داده های حافظه ترکیب شده اند. این همان چیزی است که باعث از بین رفتن ظرفیت حافظه شما می شود. اما به دلیل پشتیبانی قدرتمند Avast Cleanup با ویژگی Junk Cleaner نگران نباشید. این برنامه تجزیه و تحلیل عمیقی از هر داده انجام می دهد. سپس زباله هایی را که وجود آنها نیاز نیست، مستقیماً از بین می برد.

Avast AntiVirus Mobile Premium v23.14.1 آنتی ویروس

سرعت عملکرد

افزایش سرعت عملکرد گوشی همیشه یک نگرانی محسوب می شود. زیرا تقریباً هیچ برنامه ای نمی تواند به شما در حل این مشکل کمک کند. با این حال، با آمدن  Avast Cleanup همه نگرانی‌ها از بین می‌روند. زیرا این برنامه به شما کمک می کند تا بسیاری از برنامه های مختلف را که در پس زمینه اجرا می شوند به طور همزمان متوقف کنید تا سرعت گوشی شما بهبود یابد.

پاک سازی وظیفه اصلی Avast Cleanup است. بنابراین علاوه بر هرزنامه، انواع فایل های دیگر نمی توانند از آن عبور کنند. به طور خاص، داده‌هایی که برای مدت طولانی از آن‌ها استفاده نکرده‌اید غیر ضروری تلقی شده و پاکسازی می‌شوند. این نرم افزار با پاکسازی فایل‌های زائد یا استفاده نشده و APK‌های غیربهینه و… به افزایش طول عمر حافظه کمک می‌کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.