.
Autodesk AutoCAD 2023.1.2 Build 161.0.0 Win/Mac + Portable نقشه کشی ۲۰۲۳

Autodesk AutoCAD نرم افزار طراحی و مستندسازی از ابزارهای پیشرو ۲ بعدی و سه بعدی CAD در جهان است. این به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از ویژگی های قدرتمند و انعطاف پذیر آن، از جمله مجموعه ابزارهای خاص صنعت، اتوماسیون های جدید و اتصالات بدون درز بین دستگاه ها و محصولات Autodesk، دنیای اطراف خود را طراحی و شکل دهید.

اسناد را سرعت دهید. ایده ها را یکپارچه به اشتراک بگذارید. و ایده ها را به صورت شهودی تر در سه بعدی بررسی کنید. نرم افزار اتوکد با هزاران افزونه موجود، انعطاف پذیری نهایی را برای نیازهای خاص شما سفارشی می کند. وقت آن است که طراحی را بیشتر کنیم.

مناسب برای محیط های تجاری و کاربران با تجربه

پس از مدت زمان مناسبی که برای نصب Autodesk AutoCAD روی سیستم خود صرف کردید. آماده هستید تا آن را فعال کنید. به لطف رابط کاربری مانند مجموعه آفیس، همه ویژگی های آن به طور هوشمندانه ای در دسته بندی ها سازماندهی شده اند. در نگاه اول، استفاده از آن به اندازه کافی آسان به نظر می رسد. اما ویژگی های فراوانی که مجهز به آن است، فضایی را برای افکار دوم باز می کند.

اشیاء دو بعدی و سه بعدی ایجاد کنید

می توانید از اشکال هندسی اولیه برای تعریف اشیاء خود و همچنین ترسیم موارد سفارشی استفاده کنید. نیازی به گفتن نیست که می توانید از ابزارهای متعددی استفاده کنید که هدفشان افزایش دقت است. یک شبکه را می توان فعال کرد تا بتوانید به راحتی عناصر را بچسبانید. و همچنین نقاط لنگر را برای شخصی سازی کامل اشکال اضافه کنید.

با کمی تخیل و حوصله از طرف شما، تقریباً به هر چیزی می توان رسید. ابزارهای موجود به شما امکان می دهند اشیاء سه بعدی را از ابتدا ایجاد کنید و آنها را با بافت های باکیفیت به طور کامل بهبود بخشید. یک صفحه ناوبری قدرتمند در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید دوربین را با دقت قرار دهید تا دید واضح تری از منطقه مورد نظر داشته باشید.

امکان Expert مختلف

مشابه یک مرورگر وب مدرن، هر پروژه در تب خاص خود نمایش داده می شود. این به خصوص برای نماهای مقایسه مفید است. علاوه بر این، چیدمان ها و لایه ها نیز نقش مهمی ایفا می کنند، زیرا کار با اشیاء را کمی آسان تر می کند.

از آنجایی که حمل و نقل برنامه ساده ترین نیست، برای اجرای صحیح به یک ماشین کمی پیچیده نیاز دارد، چندین گزینه صادراتی در اختیار شما قرار داده شده است تا خود پروژه ها بتوانند به اطراف منتقل شوند.

جدا از فرمت خاص برنامه، می توانید به عنوان یک فایل تصویری از انواع مختلف، PDF، FBX و چند نوع دیگر ذخیره کنید. علاوه بر این، می توان آن را از طریق ایمیل ارسال کرد، مستقیماً روی یک ورق کاغذ چاپ کرد، یا حتی در صورت وجود به یک سرویس چاپ سه بعدی ارسال کرد.

در نتیجه

در مجموع، Autodesk AutoCAD یکی از بهترین برنامه های کاربردی است که توسط حرفه ای ها برای دستیابی به دقت بالا در پروژه های تقریباً هر نوع استفاده می شود. استفاده از پیشنهادهای باورنکردنی برای مجوزهای دانشجویی را تشویق می کند تا در همان ابتدا با ویژگی های فراوان آن آشنا شوید. در مورد اینکه چه کاری می تواند و چه کاری نمی تواند انجام دهد می توان چیزهای زیادی گفت، اما شگفتی واقعی در کشف گام به گام آن نهفته است.

موارد جدید در  Autodesk AutoCAD 2023
در زمان اجرای بازخورد با Markup Import و Markup Assist صرفه جویی کنید:

Markup Import و Markup Assist به شما کمک می کند تا به سرعت بازخورد را ارسال و در طرح های خود بگنجانید. با Markup Import، می‌توانید بازخوردهای میدانی را روی کاغذ چاپی یا PDF دریافت کنید و آنها را به عنوان لایه ردیابی در اتوکد وارد کنید. اتوکد نشانه گذاری را شناسایی کرده و آن را به یک شی تبدیل می کند. سپس به شما امکان می دهد تا متن یا شیء را به طور خودکار با کلیک یک دکمه به نقاشی خود اضافه کنید. Markup Import و Markup Assist همکاری و بازبینی را ساده می کند.

با My Insights: Macro Advisor نکاتی را برای افزایش بهره وری خود دریافت کنید:

My Insights، موتور مشاوره‌ای که به شما کمک می‌کند با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین سریع‌تر کار کنید تا بینش‌های منتخب را به شما ارائه دهد، اکنون در حین کار به شکل ماکروهای توصیه‌شده اطلاعات بینش ارائه می‌دهد که اغلب تکراری‌ترین گردش‌های کاری شما را خودکار می‌کنند. علاوه بر داشبورد در تب شروع که در آن می‌توانید انواع بینش‌های استفاده شخصی‌شده را مشاهده کنید، هنگام کار، اطلاعات بینش ماکرو به عنوان یک اعلان در پایین صفحه نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی این پیشنهادات ماکرو، به یک پالت ماکرو فرمان جدید هدایت می‌شوید که در آن می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید، یک ماکرو پیشنهادی را ذخیره کنید، و حتی ماکرو را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید. The My Insights: Macro Advisor راهنمای بدون اصطکاک است تا اطلاعات ارزشمندی را در زمان مناسب و در زمینه مناسب در اختیار شما قرار دهد.

با LISP API برای وب اتوکد، گردش های کاری خود را در هر مکانی سفارشی و خودکار کنید

چه در حال حرکت باشید، چه در یک محل کار یا هر جایی که تصمیم به کار دارید، سفارشی سازی های خود را برای خودکارسازی توالی مراحل با LISP در برنامه وب اتوکد ایجاد کنید. فایل های LISP را بارگیری یا مدیریت کنید و دستورات LISP را همانطور که با اتوکد روی دسکتاپ خود انجام می دهید تایپ کنید تا در زمان صرفه جویی کنید و طرح ها را سریعتر کامل کنید. این ویژگی فقط برای مشترکین اتوکد در دسترس است.

پیشرفت ها و بهبود عملکرد:
 • Autodesk AutoCAD 2023 همچنین شامل چندین ویژگی پیشرفته برای بهبود تجربه کاربر است. بسیاری از کاربران می خواستند پنجره های شناور خطوط فرمان خود را داشته باشند. حالا آنها را دارند! خط فرمان در هر پنجره فعال موجود است.
 • Trace بهبود یافته است، بنابراین می توانید لایه های ردیابی را علاوه بر وب و برنامه های تلفن همراه از دسکتاپ اتوکد ایجاد کنید. علاوه بر این، اکنون می توانید به Traces که توسط دیگران ایجاد شده است اضافه کنید و توانایی خود را برای همکاری بیشتر کنید. با خیال راحت یادداشت‌ها و نشانه‌گذاری‌های تغییر طراحی را مستقیماً در اتوکد بدون تغییر نقشه موجود به یک طراحی اضافه کنید.
 • شمارش همچنین برای خودکار کردن بیشتر شمارش اشیاء، از جمله در منطقه ای که انتخاب می کنید، افزایش یافته است. توابع اضافه شده نوار ابزار شمارش به شما امکان می دهد اشیاء شمارش شده را انتخاب کنید. از کلیدهای جهت دار برای حرکت به شیء شمارش شده قبلی یا بعدی استفاده کنید. و مستقیماً یک فیلد شمارش را در جدول یا متن وارد کنید.
 • اتوکد ۲۰۲۳ شامل گرافیک های به روز شده برای رندر کردن اشیاء سه بعدی تا ۱۰ برابر سریعتر از قبل در هنگام استفاده از سبک های بصری سایه دار، سایه دار با لبه ها و وایرفریم است.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements And Technical Details for Windows

 • Supported OS: 2.5–۲.۹ GHz processor Recommended: 3+ GHz processor
 • Memory (RAM): 8 GB Recommended: 16 GB
 • Hard Disk Space: 6.0 GB of free disk space for install
 • CPU: 64-bit Intel or AMD multi-core processor
 • .NET Framework : .NET Framework Version 4.7

Technical Details and System Requirements for Mac

 • OS: macOS Big Sur v11 / macOS Catalina v10.15 / macOS Mojave v10.14
 • CPU: 64-bit Intel CPU (Intel Core Duo CPU, 2 GHz or faster recommended)
 • Memory: 3 GB of RAM (4 GB or above recommended)
 • Display: 1280 x 800 display with true color (2880 x 1800 with Retina Display recommended)
 • Disk Space: 3 GB free disk space for download and installation

آموزش فعال سازی نسخه ۲۰۲۳

 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید اما اجراء نکنید.
 • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیر نصب شده نرم افزار کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجراء کنید

آموزش فعال سازی نسخه ۲۰۲۲

 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • برای نصب به اینترنت متصل شوید، البته بعد از شروع نصب حدود ۱% می توانید اینترنت را قطع کنید.
 • فایل با فرمت ISO را توسط نرم افزار داریو مجازی Mount و نصب کنید یا توسط Winrar اکسترکت و Setup را اجرا کنید.
 • توجه: چند ثانیه پس از بستن پنجره نصب این برنامه، نصب به روز رسانی آن به طور خودکار شروع می شود. بنابراین، اگر در پایان نصب، پیشنهادی برای ری استارت مشاهده کردید، این راه اندازی مجدد را رد کنید! صبر کنید تا پیام زیر ظرهر شود:
“Installing updates is complete. Enjoy”
 • فایل AdskNLM.exe را از داخل پوشه Crack اجرا کرده و منتظر بمانید تا پیام زیر ظاهر شود:
“Cracking complete. Enjoy”
 • برنامه را اجرا کنید. در پنجره انتخاب نوع مجوز روی “network license” کلیک کنید.
 • حالا از نسخه ثبت شده محصول لذت ببرید!

 

آموزش فعال سازی نسخه مک

 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید. اما اجراء نکنید.
 • فایل آپدیت یعنی Hotfix را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • برای بقیه مراحل مانند تصاویر ذیل عمل کنید. تصاویر با سایز بزرگتر در داخل فایل موجود است.
 • فعال سازی روی پردازنده های M1 کار نمی کند.

 

 

 

 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

8 پاسخ به “Autodesk AutoCAD 2023.1.2 Build 161.0.0 Win/Mac + Portable نقشه کشی ۲۰۲۳”

 1. رضا اکبری گفت:

  سلام
  نسخه مک از قسمت وارد کردن سریال نامبر جلو نمیره و ارور میده
  فایل کی جن (xf-adsk2020) هم اصلا باز نمیشه

 2. محمد گفت:

  درود فراوان
  لطفا راهنمایی در خصوص کرک نسخه ۲۰۲۳ روی مک بفرمایید.
  ممنونم

 3. محمد گفت:

  درود فراوان
  لطفا راهنمایی در خصوص کرک نسخه ۲۰۲۳ روی مک بفرمایید.
  ممنونم

 4. کارنگ گفت:

  با تشکر از سایت خوب شما، با توجه به فعال ساز X-Force 2022 شما ، نرم افزار راحت تر از آنچه فکر می کردم، اکتیو کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.