Autodesk 3ds Max  یک راه حل جامع مدل سازی، انیمیشن، شبیه سازی و رندر سه بعدی برای هنرمندان بازی، فیلم و موشن گرافیک است. این نرم افزار Autodesk به شما امکان می دهد دارایی های سه بعدی با کیفیت بالا را با ابزارهای قدرتمند انیمیشن سازی، مدل سازی و رندر ایجاد کنید که به طور خاص برای پروژه های سرگرمی و تجسم ایجاد شده اند.

اگر می‌توانید آن را رویا کنید، می‌توانید آن را در ۳ds Max بسازید، نرم‌افزار سه بعدی برای مدل‌سازی، انیمیشن و رندرینگ که به شما امکان می‌دهد دنیاهای عظیمی را در بازی‌ها و صحنه‌های خیره‌کننده برای تجسم طراحی ایجاد کنید. ۳ds Max با ابزارهایی برای کمک به شکل‌دهی و تعریف، نرم‌افزار مدل‌سازی برای هنرمندانی است که به دنبال ایجاد طیف وسیعی از محیط‌ها و شخصیت‌های دقیق هستند.

۲۰۲۳ Autodesk 3ds Max توسط شرکت های انیمیشن سازی و طراحی برتر برای خلق شخصیت های تخیلی و صحنه های واقعی در بازی ها و معماری استفاده می شود. با اکثر رندرهای اصلی کار می کند. مانند V-Ray، Iray و Mental ray، برای ایجاد صحنه های سطح بالا و تصاویر چشمگیر برای تجسم طراحی.

Autodesk 3ds Max با Autodesk Revit، Inventor، Fusion 360 و Stingray کار می کند. و همچنین SketchUp، Unity، Unreal و موارد دیگر.

Powerful 3D modeling
‌با مجموعه ابزارهای گسترده مدل سازی چند ضلعی و نقشه بافت، مدل سازان و هنرمندان بافت می توانند سریعتر و موثرتر کار کنند.
Advanced character rigging and animation

جعبه ابزار انیمیشن کاراکتر (CAT) به طور کامل یکپارچه یک سیستم ساختگی و انیمیشن پیشرفته را ارائه می دهد.

Choice of integrated renderers

هنرمندان می توانند با استفاده از خط اسکن کاملاً یکپارچه و رندرهای پرتوهای ذهنی، ظاهری بسیار نزدیک به واقع گرایانه یا سبک ایجاد کنند. از جمله رندر شبکه اشعه ذهنی برای کمک به اتمام سریعتر رندر.

Extensible pipeline support

توسعه دهندگان می توانند ۳ds Max را با پشتیبانی از C ++ و .NET سفارشی کنند، گسترش دهند و در خطوط لوله موجود خود ادغام کنند.

FBX Import/Export for Unreal pipelines

مدل های سه بعدی را ایجاد و متحرک کنید و به عنوان فایل های فناوری تبادل دارایی Autodesk FBX صادر کنید. و سپس وارد ابزار ایجاد محتوای Unreal Editor کنید.

ویژگی های Autodesk 3ds Max 2023:
  • انیمیشن ها، رندرها و مدل های سه بعدی با کیفیت حرفه ای تولید کنید. یک مجموعه ابزار کارآمد به شما کمک می کند محتوای سه بعدی بهتری را در زمان کمتری ایجاد کنید.
  • این نرم افزار تواناترین و متنوع ترین مجموعه ابزار را تا به امروز ارائه می دهد. ابزارها را سفارشی کنید در بین تیم ها کارآمدتر همکاری کنید. و با سرعت و اطمینان بیشتری کار کنید.
  • با مجموعه ابزار پیچیده ۳ds Max، کاراکترهای سه بعدی هوشمند و باورپذیر و انیمیشن های با کیفیت بالا ایجاد کنید.
  • مجموعه ابزارهای مدل‌سازی سه بعدی، بافت‌سازی و مواد را کاوش کنید. مدل‌سازی گرافیکی بصری، پشتیبانی گسترده OpenSubdiv، ShaderFX پیشرفته، فناوری قدرتمند ProOptimizer و موارد دیگر را دریافت کنید.
  • با ابزارهای رندر و تجسم سه بعدی سریعتر تصاویر خیره کننده ایجاد کنید. نرم‌افزار Autodesk 3ds Max گردش‌های کاری تعاملی با کارایی بالا، انیمیشن‌های پیش‌نمایش سریع و جزئیات واقعی واقعی را برای تصاویر نهایی با پیکسل کامل ارائه می‌دهد.
  • با نرم‌افزار ۳ds Max، با سیستم حل‌کننده‌های شبیه‌سازی یکپارچه MassFX، سیستم قدرتمند جریان ذرات، و مجموعه ابزارهای یکپارچه مو و خز، صحنه‌ها را زنده کنید.
  • نوآوری‌های رابط کاربری، جریان‌های کاری افزایش بهره‌وری و روش‌های هوشمندانه‌تر کار با داده‌های موجود را کاوش کنید. محتوای سه بعدی بهتر را سریع‌تر ایجاد کنید.
پلاگین V-Ray Advanced  

V-Ray Next for 3ds Max این امکان را فراهم می‌کند که سریع‌تر پرتودهی کنید، نمونه‌ای از پاک‌کننده بگیرید و دقیق‌تر نشان دهید. این بدان معناست که با خودکار کردن مراحل استفاده شده برای اشغال زمان گرانبها، هوشمندانه تر کار می کنید – نه سخت تر. توسعه یافته توسط Chaos Group، Vray بافت های کتابخانه، غول پیکر، یکپارچه شده است، یک نوع واقعی را ارائه می دهد. تمام ابزارهای ضروری یکپارچه هستند. Vray موتوری است که باور حقیقت را برای طراحی سخت می کند، به خصوص معماری طراحی، صرف نظر از نرم افزارهای سه بعدی برای مدل سازی استفاده می شود.

Vray یک نرم‌افزار کاملاً پیچیده است که قادر به درک کل است، با این حال، با بسیاری از نرم‌افزارهای مدل‌سازی سه بعدی بسیار آسان تعامل دارد. علاوه بر این، Vray یک افزونه است، بنابراین می توان گفت موفقیت آن تا حد زیادی به سازگاری با نرم افزاری که روی آن یکپارچه شده است بستگی دارد. حریف رندر نیز از این قاعده مستثنی نیست. در زمینه معماری، سازگاری با Google SketchUp شاید اولویت اصلی باشد. در حالی که اکثر تکنیک‌های مدل‌سازی نسبتاً پیچیده و درک آن دشوار است، با Sketchup ابزارهای آن می‌توانند به راحتی و به سرعت ایده‌ها را به مدل تبدیل کنند. این ایده‌ها با Vray ترکیب شده‌اند تا کیفیت رندر سریع‌تری داشته باشند. جلسات با مشتریان به منظور حل مشکلات مفهومی و انتزاعی باید به صورت بصری توسط رندر Vray ارائه شود.

 

 پلاگین Chaos Corona

Chaos Corona سایه‌زنی با کیفیت بالا و مبتنی بر فیزیکی را برای رندر تولید ارائه می‌کند. یک هنرمند باشید نه یک تکنسین و با سهولت بیشتری نسبت به سایر نرم افزارهای رندر به رئالیسم برسید.

آسان برای استفاده

قابلیت استفاده قدرتمندترین ویژگی Chaos Corona است. راه اندازی رندر به سادگی فشار دادن “رندر” است. اکثر کاربران جدید فقط در یک روز کرونا را یاد می گیرند – و در دو روز عاشق آن می شوند.

مقرون به صرفه

هدف ما این است که Chaos Corona را برای هر چه بیشتر مردم مقرون به صرفه و قابل دسترس نگه داریم، بدون اینکه توسعه و ویژگی های آن به خطر بیفتد.

بخشی از یک اکوسیستم

به عنوان یک کاربر Corona، شما توسط خانواده Chaos برنده جایزه حمایت می شوید. قابلیت های خود را با ابزار Chaos که تضمین شده است برای ادغام هموار با موتور رندر مورد علاقه شما، گسترش دهید.

ویترین

Corona برای پاسخگویی به نیازهای معماران، خودروها و تجسم کنندگان محصول توسعه یافته است. بنشینید، استراحت کنید و از کار کاربران ما لذت ببرید.

پلاگین Project Manager

پروژه های ۳DS Max تمایل دارند از بسیاری از فایل های سه بعدی مانند مدل ها، تصاویر، فتومتریک IES و مواد استفاده کنند. فایل های سه بعدی در پروژه های پیچیده برای طراحی، بازی، انیمیشن و مهندسی استفاده می شوند. ممکن است هماهنگی و مدیریت بدون افزونه ها دشوار باشد، به خصوص اگر همزمان روی چندین پروژه کار می کنید.

۳DS Max Project Manager از KStudio پیگیری پروژه های شما را بسیار ساده تر می کند.

Project Manager با سازماندهی فایل های شما بر اساس پروژه ها، اشیاء، بخش ها و موارد دیگر، پروژه های بزرگ و پیچیده را بسیار ساده تر می کند. کاربر ممکن است هر تعداد دسته و پوشه را که می خواهد تعریف کند.
رابط کشیدن و رها کردن ارائه شده در Project Manager نیز زمان و تلاش لازم برای تکمیل پروژه‌ها را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و امکان کار بصری و کاربرپسند را حتی برای کاربران بی‌تجربه ۳DS Max فراهم می‌کند.

 

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید
yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen
قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز
سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت، soft98 را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از سافت ۹۸ با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید