.
Autodesk 3ds Max 2024.1 Build 26.1.0.2270 + Interactive + Plugins طراحی ۳ بعدی

Autodesk 3ds Max  یک راه حل جامع مدل سازی، انیمیشن، شبیه سازی و رندر سه بعدی برای هنرمندان بازی، فیلم و موشن گرافیک است. این نرم افزار Autodesk به شما امکان می دهد دارایی های سه بعدی با کیفیت بالا را با ابزارهای قدرتمند انیمیشن سازی، مدل سازی و رندر ایجاد کنید که به طور خاص برای پروژه های سرگرمی و تجسم ایجاد شده اند.

اگر می‌توانید آن را رویا کنید، می‌توانید آن را در ۳ds Max بسازید، نرم‌افزار سه بعدی برای مدل‌سازی، انیمیشن و رندرینگ که به شما امکان می‌دهد دنیاهای عظیمی را در بازی‌ها و صحنه‌های خیره‌کننده برای تجسم طراحی ایجاد کنید. ۳ds Max با ابزارهایی برای کمک به شکل‌دهی و تعریف، نرم‌افزار مدل‌سازی برای هنرمندانی است که به دنبال ایجاد طیف وسیعی از محیط‌ها و شخصیت‌های دقیق هستند.

۲۰۲۳ Autodesk 3ds Max توسط شرکت های انیمیشن سازی و طراحی برتر برای خلق شخصیت های تخیلی و صحنه های واقعی در بازی ها و معماری استفاده می شود. با اکثر رندرهای اصلی کار می کند. مانند V-Ray، Iray و Mental ray، برای ایجاد صحنه های سطح بالا و تصاویر چشمگیر برای تجسم طراحی.

Autodesk 3ds Max با Autodesk Revit، Inventor، Fusion 360 و Stingray کار می کند. و همچنین SketchUp، Unity، Unreal و موارد دیگر.

Powerful 3D modeling
‌با مجموعه ابزارهای گسترده مدل سازی چند ضلعی و نقشه بافت، مدل سازان و هنرمندان بافت می توانند سریعتر و موثرتر کار کنند.
Advanced character rigging and animation

جعبه ابزار انیمیشن کاراکتر (CAT) به طور کامل یکپارچه یک سیستم ساختگی و انیمیشن پیشرفته را ارائه می دهد.

Choice of integrated renderers

هنرمندان می توانند با استفاده از خط اسکن کاملاً یکپارچه و رندرهای پرتوهای ذهنی، ظاهری بسیار نزدیک به واقع گرایانه یا سبک ایجاد کنند. از جمله رندر شبکه اشعه ذهنی برای کمک به اتمام سریعتر رندر.

Extensible pipeline support

توسعه دهندگان می توانند ۳ds Max را با پشتیبانی از C ++ و .NET سفارشی کنند، گسترش دهند و در خطوط لوله موجود خود ادغام کنند.

FBX Import/Export for Unreal pipelines

مدل های سه بعدی را ایجاد و متحرک کنید و به عنوان فایل های فناوری تبادل دارایی Autodesk FBX صادر کنید. و سپس وارد ابزار ایجاد محتوای Unreal Editor کنید.

ویژگی های Autodesk 3ds Max 2023:
  • انیمیشن ها، رندرها و مدل های سه بعدی با کیفیت حرفه ای تولید کنید. یک مجموعه ابزار کارآمد به شما کمک می کند محتوای سه بعدی بهتری را در زمان کمتری ایجاد کنید.
  • این نرم افزار تواناترین و متنوع ترین مجموعه ابزار را تا به امروز ارائه می دهد. ابزارها را سفارشی کنید در بین تیم ها کارآمدتر همکاری کنید. و با سرعت و اطمینان بیشتری کار کنید.
  • با مجموعه ابزار پیچیده ۳ds Max، کاراکترهای سه بعدی هوشمند و باورپذیر و انیمیشن های با کیفیت بالا ایجاد کنید.
  • مجموعه ابزارهای مدل‌سازی سه بعدی، بافت‌سازی و مواد را کاوش کنید. مدل‌سازی گرافیکی بصری، پشتیبانی گسترده OpenSubdiv، ShaderFX پیشرفته، فناوری قدرتمند ProOptimizer و موارد دیگر را دریافت کنید.
  • با ابزارهای رندر و تجسم سه بعدی سریعتر تصاویر خیره کننده ایجاد کنید. نرم‌افزار Autodesk 3ds Max گردش‌های کاری تعاملی با کارایی بالا، انیمیشن‌های پیش‌نمایش سریع و جزئیات واقعی واقعی را برای تصاویر نهایی با پیکسل کامل ارائه می‌دهد.
  • با نرم‌افزار ۳ds Max، با سیستم حل‌کننده‌های شبیه‌سازی یکپارچه MassFX، سیستم قدرتمند جریان ذرات، و مجموعه ابزارهای یکپارچه مو و خز، صحنه‌ها را زنده کنید.
  • نوآوری‌های رابط کاربری، جریان‌های کاری افزایش بهره‌وری و روش‌های هوشمندانه‌تر کار با داده‌های موجود را کاوش کنید. محتوای سه بعدی بهتر را سریع‌تر ایجاد کنید.
پلاگین V-Ray Advanced  

V-Ray Next for 3ds Max این امکان را فراهم می‌کند که سریع‌تر پرتودهی کنید، نمونه‌ای از پاک‌کننده بگیرید و دقیق‌تر نشان دهید. این بدان معناست که با خودکار کردن مراحل استفاده شده برای اشغال زمان گرانبها، هوشمندانه تر کار می کنید – نه سخت تر. توسعه یافته توسط Chaos Group، Vray بافت های کتابخانه، غول پیکر، یکپارچه شده است، یک نوع واقعی را ارائه می دهد. تمام ابزارهای ضروری یکپارچه هستند. Vray موتوری است که باور حقیقت را برای طراحی سخت می کند، به خصوص معماری طراحی، صرف نظر از نرم افزارهای سه بعدی برای مدل سازی استفاده می شود.

Vray یک نرم‌افزار کاملاً پیچیده است که قادر به درک کل است، با این حال، با بسیاری از نرم‌افزارهای مدل‌سازی سه بعدی بسیار آسان تعامل دارد. علاوه بر این، Vray یک افزونه است، بنابراین می توان گفت موفقیت آن تا حد زیادی به سازگاری با نرم افزاری که روی آن یکپارچه شده است بستگی دارد. حریف رندر نیز از این قاعده مستثنی نیست. در زمینه معماری، سازگاری با Google SketchUp شاید اولویت اصلی باشد. در حالی که اکثر تکنیک‌های مدل‌سازی نسبتاً پیچیده و درک آن دشوار است، با Sketchup ابزارهای آن می‌توانند به راحتی و به سرعت ایده‌ها را به مدل تبدیل کنند. این ایده‌ها با Vray ترکیب شده‌اند تا کیفیت رندر سریع‌تری داشته باشند. جلسات با مشتریان به منظور حل مشکلات مفهومی و انتزاعی باید به صورت بصری توسط رندر Vray ارائه شود.

 

 پلاگین Chaos Corona

Chaos Corona سایه‌زنی با کیفیت بالا و مبتنی بر فیزیکی را برای رندر تولید ارائه می‌کند. یک هنرمند باشید نه یک تکنسین و با سهولت بیشتری نسبت به سایر نرم افزارهای رندر به رئالیسم برسید.

آسان برای استفاده

قابلیت استفاده قدرتمندترین ویژگی Chaos Corona است. راه اندازی رندر به سادگی فشار دادن “رندر” است. اکثر کاربران جدید فقط در یک روز کرونا را یاد می گیرند – و در دو روز عاشق آن می شوند.

مقرون به صرفه

هدف ما این است که Chaos Corona را برای هر چه بیشتر مردم مقرون به صرفه و قابل دسترس نگه داریم، بدون اینکه توسعه و ویژگی های آن به خطر بیفتد.

بخشی از یک اکوسیستم

به عنوان یک کاربر Corona، شما توسط خانواده Chaos برنده جایزه حمایت می شوید. قابلیت های خود را با ابزار Chaos که تضمین شده است برای ادغام هموار با موتور رندر مورد علاقه شما، گسترش دهید.

ویترین

Corona برای پاسخگویی به نیازهای معماران، خودروها و تجسم کنندگان محصول توسعه یافته است. بنشینید، استراحت کنید و از کار کاربران ما لذت ببرید.

پلاگین Project Manager

پروژه های ۳DS Max تمایل دارند از بسیاری از فایل های سه بعدی مانند مدل ها، تصاویر، فتومتریک IES و مواد استفاده کنند. فایل های سه بعدی در پروژه های پیچیده برای طراحی، بازی، انیمیشن و مهندسی استفاده می شوند. ممکن است هماهنگی و مدیریت بدون افزونه ها دشوار باشد، به خصوص اگر همزمان روی چندین پروژه کار می کنید.

۳DS Max Project Manager از KStudio پیگیری پروژه های شما را بسیار ساده تر می کند.

Project Manager با سازماندهی فایل های شما بر اساس پروژه ها، اشیاء، بخش ها و موارد دیگر، پروژه های بزرگ و پیچیده را بسیار ساده تر می کند. کاربر ممکن است هر تعداد دسته و پوشه را که می خواهد تعریف کند.
رابط کشیدن و رها کردن ارائه شده در Project Manager نیز زمان و تلاش لازم برای تکمیل پروژه‌ها را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و امکان کار بصری و کاربرپسند را حتی برای کاربران بی‌تجربه ۳DS Max فراهم می‌کند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.4]
دانلود Autodesk 3ds Max 2024.1 Build 26.1.0.2270 با حجم 4.6 گیگابایتدانلود Autodesk 3ds Max 2023.3 Build 25.3.0.3640 پارت اول با حجم 5 گیگابایتدانلود Autodesk 3ds Max 2023.3 Build 25.3.0.3640 پارت دوم با حجم 1.78 گیگابایتدانلود Autodesk 3DS MAX 2022.3 Build 24.3.0.3404 Full Version پارت اول با حجم 4 گیگابایتدانلود Autodesk 3DS MAX 2022.3 Build 24.3.0.3404 Full Version پارت دوم با حجم 2.4 گیگابایتدانلود Autodesk 3DS MAX 2021.3.6 Full Version پارت اول با حجم 4 گیگابایتدانلود Autodesk 3DS MAX 2021.3.6 Full Version پارت دوم با حجم 2.6 گیگابایت
دانلود ۳DS MAX Interactive 2.5.0.0 (x64) full Version با حجم 937 مگابایتدانلود SiNi Software Plugins v1.24 (x64) for 3ds Max Full Version با حجم 159 مگابایتدانلود V-Ray Advanced 6.10.06 For 3DS Max 2024 با حجم 641 مگابایتدانلود V-Ray Advanced 6.10.06 For 3DS Max 2023 با حجم 641 مگابایتدانلود V-Ray Advanced 6.10.06 For 3DS Max 2022 با حجم 614 مگابایتدانلود V-Ray Advanced 6.10.06 For 3DS Max 2021 با حجم 627 مگابایتدانلود V-Ray Advanced 6.10.06 For 3DS Max 2020 با حجم 625 مگابایتدانلود V-Ray Advanced 6.10.06 For 3DS Max 2019 با حجم 618 مگابایتدانلود V-Ray Advanced 6.10.06 For 3DS Max 2018 با حجم 589 مگابایتدانلود V-Ray Advanced 5.20.02 For 3ds Max 2016-2017 Full Version نسخه ۲۰۱۷ با حجم ۴۷۴ مگابایتدانلود V-Ray Advanced 5.20.02 For 3ds Max 2016-2017 Full Version نسخه ۲۰۱۶ با حجم 474 مگابایتدانلود RPManager for 3ds max v7.24 (x64) Full version با حجم 3 مگابایتدانلود AdvArray - Modifier 1.2.4 for 3ds max (2020/2021) با حجم 9.6 مگابایتدانلود SmartRefs v1.04.02 for 3ds Max Full version با حجم 1.73 مگابایتدانلود Marius Silaghis Plugins for 3ds Max 2013 – 2022 با حجم 321 مگابایتدانلود Itoo Software Forest Pack Pro 6.3.1 (x64) for 3DsMax با حجم 65 مگابایتدانلود Chaos Corona 9.1 for 3ds Max 2016 – 2023 Win x64 با حجم 606 مگابایتدانلود Project Manager 3.18.83 for 3dsMax با حجم 14 مگابایتدانلود FloorGenerator 2.10 for 3ds Max 2013-2024 با حجم 1 مگابایتدانلود Chaos Corona Renderer 9.2 for 3ds Max + Material Library با حجم 5.90 گیگابایت

System Requirements and Technical Details

Autodesk 3ds Max software is supported on the following 64-bit operating systems and, at a minimum, requires a system with the following 64-bit hardware:

 • Supported OS: Windows 7/8/8.1/10/11
 • CPU: 64-bit Intel or AMD multi-core processor with the SSE4.2 instruction set
 • Memory (RAM): 4 GB of RAM (8 GB recommended)
 • Hard Disk Space: 6 GB of free disk space for install

آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه ۲۰۲۳

 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید اما اجراء نکنید.
 • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیر نصب شده نرم افزار کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجراء کنید
 
آموزش فعال سازی نرم افزار توسط Network License Manager (NLM)
 • روی فایل  Autodesk License Patcher.exe کلیک راست کرده و آن را به صورت Run As Administrator اجرا کنید و چند ثانیه صبر کنید تا مراحل انجام شود و پنجره فعال سازی بسته شود.
 • نرم افزار را اجرا کنید و در پنجره فعال سازی گزینه های ذیل را انتخاب کنید:
– Select “Use A Network License”
– Select “Single License Server”
 • در کادر خالی 127.0.0.1 را وارد کنید.
 • نرم افزار را اجراء کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.