.
Auslogics Windows Slimmer Pro 4.0.0.2 + Portable بهینه ساز ویندوز

اجرای دوره ای تعمیر و نگهداری سیستم یک امر ضروری است، زیرا اطلاعات موقت و غیر ضروری مرتباً انباشته می شوند و ممکن است در نهایت مقدار قابل توجهی از فضای ذخیره سازی را اشغال کنند. Auslogics Windows Slimmer یک ابزار نرم افزاری است که با اجرای پاکسازی سیستم و مدیریت برنامه های نصب شده به شما در این زمینه کمک می کند.

برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی، فایل های غیر ضروری را پاک کنید

دو حالت مختلف نگهداری وجود دارد که Auslogics Windows Slimmer می تواند اجرا شود: تعمیر و نگهداری یکباره و نگهداری منظم. حالت اول امکان حذف فایل ها و اطلاعات غیر ضروری خاص را فراهم می کند. نسخه‌های کتابخانه‌های WinSxS ویندوز، مؤلفه‌های غیرفعال، پوشه «Windows.old» را هدف قرار می‌دهد که حاوی داده‌های سیستم عامل قدیمی تولید شده پس از به‌روزرسانی ویندوز، نقاط بازیابی سیستم و فایل‌های به‌روزرسانی ویندوز است. بدیهی است که به دلیل ماهیت این مولفه ها، تنها یک بار باید حذف شوند.

از سوی دیگر، تعمیر و نگهداری منظم فایل‌های تخلیه حافظه، محتوای سطل بازیافت، اطلاعات موجود در پوشه‌های موقت، گزارش‌های برنامه و پوشه کش ایجاد شده قبل از رایت سی‌دی یا دی‌وی‌دی را پاک می‌کند. این عمل باید به طور منظم انجام شود، این یک روش یک بار نیست.

حذف نصب داخلی با جستجوی یکپارچه گوگل

یکی از ویژگی های جالب Auslogics Windows Slimmer، حذف نصب اپلیکیشن یکپارچه آن است. این برنامه فهرستی از تمام ابزارهای نرم افزاری نصب شده بر روی سیستم شما را به همراه تعداد دفعات استفاده و رتبه بندی آنها نمایش می دهد. دومی در واقع چیزی است که باید بیشتر مورد علاقه شما باشد، زیرا به شما می گوید که آیا یک برنامه قابل اعتماد است یا خیر، اگر اصلاً رتبه بندی شود.

می‌توانید از ابزار پاک‌سازی فهرست برنامه‌ها برای حذف نصب برنامه‌ها از رایانه شخصی خود استفاده کنید. و در صورت عدم موفقیت، حذف آنها را مجبور کنید. علاوه بر این، Auslogics Windows Slimmer شما را قادر می سازد تا نصب یک برنامه را تغییر دهید.  یا نمونه نصب شده فعلی را تعمیر کنید. اگر متوجه شدید که نام یک برنامه قابل اعتماد نیست. به خاطر داشته باشید که می توانید آن را مستقیماً از داخل برنامه در گوگل جستجو کنید.

بهینه سازی و نگهداری سیستم را اجرا کنید

این یک واقعیت است که ویندوز انواع فایل‌ها و مؤلفه‌هایی را که شما به آن‌ها نیاز ندارید (یا نمی‌خواهید) جمع‌آوری می‌کند. Auslogics Windows Slimmer شما را قادر می سازد تا تعمیر و نگهداری سیستم را اجرا نمایئد. و تنظیمات را برای بهبود عملکرد کلی سیستم بهینه سازی کنید. تنها چیزی که ممکن است وجود نداشته باشد یک اسکنر و پاک کننده رجیستری است که معمولاً در چنین برنامه هایی یافت می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows Windows 7, 8, 8.1, 10, 11
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.