.
Auslogics File Recovery Pro 11.0.0.2 + Portable بازیابی فایل های از بین رفته یا حذف شده

Auslogics File Recovery یک برنامه تخصصی است که هدف آن بازیابی فایل هایی است که از بین رفته یا از رایانه شما حذف شده اند. حتی توسط کاربران با تجربه کمتر می توان آن را به طور یکپارچه مدیریت کرد.

رابط کاربری

رابط ابزار تمیز و بصری است. هنگامی که حجم مورد نظر (یا سطل بازیافت) را انتخاب کردید، می توانید Auslogics File Recovery را برای همه فایل ها جستجو کنید.

همچنین، می‌توانید فیلتر جستجو را در مورد نوع فایل (تصاویر، موسیقی، ویدئو، اسناد و نرم‌افزار)، آخرین تاریخ اصلاح، نام فایل و نوع جستجو (انجام اسکن عمیق، رد کردن فایل‌های با اندازه صفر، پرش موقت) پیکربندی کنید. و فایل های سیستمی).

در طول مراحل اسکن، می‌توانید تعداد کل فایل‌های یافت شده و پردازش شده را به همراه نوار پیشرفت بررسی کنید. پس از اتمام، می توانید نام، وضعیت، تاریخ اصلاح، اندازه، نوع و مکان هر مورد را مشاهده کنید.

به علاوه، می‌توانید پیش‌نمایش محتوا، ایجاد فهرست نادیده‌گرفتن، بررسی جزئیات فایل (مانند خوشه‌ها، تاریخ آخرین دسترسی) و مشاهده محتوا در حالت هگزادسیمال را مشاهده کنید. به سادگی مواردی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید و به Auslogics File Recovery اجازه دهید بقیه موارد را انجام دهد. در غیر این صورت، می توانید موارد را پاک کنید (به این ترتیب، آنها را نمی توان از طریق برنامه های مشابه توسط سایر کاربران بازیابی کرد).

از صفحه «تنظیمات»، می‌توانید به زبان دیگری برای رابط تغییر دهید، برنامه را وادار کنید فایل‌های آسیب‌دیده را بازیابی کند، روش پاک کردن را انتخاب کنید (مانند داده‌های تصادفی، Gutmann) و موارد را از فهرست نادیده گرفتن حذف کنید.

در نتیجه

برنامه نرم افزاری به مقدار بسیار بالایی از منابع سیستمی نیاز دارد تا به درستی کار کند. بسته به اندازه هارد دیسک شما، عملیات اسکن را در زمان معقولی به پایان می رساند. ما در طول آزمایشات خود به مشکلی برخورد نکردیم. به لطف چیدمان بصری و سادگی کلی آن، ویژگی های Auslogics File Recovery ممکن است به طور یکپارچه مشخص شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل shfolder.dll موجود در پوشه Generic Hook را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار دهید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.