.
Auslogics BitReplica 2.6.0 + Portable پشتیبان‌گیری از فایل‌ها

Auslogics BitReplica برنامه ای برای ایجاد نسخه های پشتیبان از فایل های ذخیره شده در رایانه شما است. عکس ها، اسناد، فیلم ها، موسیقی، محتوای دسکتاپ، نمایه های مرورگر محبوب و غیره.

نصب کننده بدون دردسر و رابط کاربری گرافیکی قابل دسترس

تمام مراحل نصب نباید زمان زیادی طول بکشد. این ابزار از یک رابط کاربر پسند با یک جنبه تمیز استفاده می کند. که دکمه هایی را برای ایجاد فوری کارهای پشتیبان گیری و اجرای همه آنها نشان می دهد.

با استفاده از جادوگر گام به گام به راحتی کارهای پشتیبان بسازید

Auslogics BitReplica از شما می‌خواهد مواردی را برای درج در پشتیبان‌گیری مشخص کنید.

روش های مختلفی برای پشتیبان گیری از داده ها وجود دارد. حالت ساده فقط فایل ها را از یک مکان به مکان دیگر کپی می کند.در حالی که روش پشتیبان گیری دقیق فایل ها را کپی می کند و اشیاء فوق را حذف می کند.

پشتیبان‌گیری کامل چندین نسخه پشتیبان را حفظ می‌کند. و هر بار کل منبع را منتقل می‌کند، حالت افزایشی همان کار را انجام می‌دهد. اما ابتدا یک نسخه پشتیبان کامل ایجاد می‌کند. و سپس آن را با فایل‌هایی که از آخرین نسخه پشتیبان تغییری نکرده‌اند، به‌روزرسانی می‌کن. در حالی که نسخه‌های پشتیبان دیفرانسیل بیشتر شبیه مدل افزایشی هستند. با این تفاوت. به این دلیل که فقط فایل های بدون تغییر را از آخرین نسخه پشتیبان کامل منتقل می کند.

پیکربندی دقیق برای هر حالت پشتیبان تنظیم شده است

هر روشی مزایا و معایب خاص خود را دارد. بسته به اینکه چقدر زمان می‌خواهید برای اتمام کار پشتیبان‌گیری صرف کنید. همراه با تنظیمات مختلف پیکربندی. برای مثال، می‌توان قوانین سفارشی برای ایجاد نسخه‌های پشتیبان کامل و حذف نسخه‌های قدیمی و همچنین فشرده‌سازی فایل‌ها در آرشیو ZIP با سطح فشرده‌سازی سفارشی و حالت تقسیم در هنگام پشتیبان‌گیری افزایشی ایجاد کرد.

کارهای پشتیبان را برنامه ریزی کنید و تنظیمات پیشرفته را پیکربندی کنید

می توان از نرم افزار درخواست کرد که به طور منظم یک کار پشتیبان گیری خاص را به صورت ساعتی، روزانه یا ماهانه انجام دهد.تگ های پشتیبان را می توان ویرایش، کپی یا حذف کرد. این برنامه همه فعالیت‌ها را برای ثبت فایل‌ها ثبت می‌کند و به شما اجازه می‌دهد هر زمان که بخواهید آن‌ها را بررسی کنید، در حالی که تنظیمات پیکربندی را می‌توان به فایل صادر کرد و بعداً و حتی در رایانه دیگری که Auslogics BitReplica را اجرا می‌کند، وارد کرد.

در نتیجه

این ابزار چند زبانه است، شامل یک راهنمای راهنما است و در مورد استفاده از CPU و RAM حداقل تأثیری بر عملکرد رایانه دارد. تنظیمات پیشرفته آن برای پاسخگویی به نیازهای کاربران بیش از اندازه کافی است و در عین حال، ابزار می تواند به سرعت توسط افراد کم تجربه قابل درک باشد. برای نتیجه گیری، ما فکر می کنیم که Auslogics BitReplica ارزش دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • به پوشه بروید. فایل را در مسیر زیر کپی کنید:

 

->For 32 bit: C:\Program Files\Auslogics\BitReplica

->For 64 bit: C:\Program Files (x86)\Auslogics\BitReplica

  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار دهید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.