Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle 3.8.1 Win/Mac ابزارهای ویرایش گرافیکی برای Adobe Illustrator

Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle مجموعه ای شامل تمام 21 پلاگین از Astute Graphics است که کارایی کار در Adobe Illustrator را تا حد زیادی بهبود می بخشد. محصولات ارائه شده عبارتند از Phantasm که تصحیح رنگ پیشرفته را در Illustrator معادل فتوشاپ ارائه می دهد، WidthScribe که به شما امکان می دهد ضخامت ضربه را به راحتی تنظیم کنید و کار طراحی را کارآمدتر کنید، و عملکردی که به شما امکان می دهد مسیرها را با کارایی بیشتری ویرایش و تغییر دهید. Dynamic Sketch. ، که به شما امکان می دهد هنگام ترسیم با تبلت قلم Wacom و غیره مسیرها را به طور طبیعی ترسیم کنید.

شرکت انگلیسی Astute Graphics در توسعه ابزارهای خلاقانه برای طراحان وکتور تخصص دارد که به طور قابل توجهی در زمان صرفه جویی می کند، خلاقیت را افزایش می دهد و به دستیابی به نتایج عالی کمک می کند.

Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle –  InkFlow
InkFlow یک پلاگین Illustrator است که به شما امکان می دهد مانند یک خودکار واقعی نقاشی کنید و بنویسید.  دارای تنظیمات از پیش تعیین شده برای خودکار، قلم مو، خودکار خوشنویسی و نشانگر است. فشار، شیب، و جهت قلم را می توان آزادانه تنظیم کرد، که امکان طراحی و دست خط بسیار طبیعی را فراهم می کند.
ویژگی های اصلی
طراحی
مجهز به ابزار قلم مناسب برای طراحی و ردیابی آثار هنری. دوتایی ماوس یا قلم تبدیل به یک ابزار طراحی می شود که به شما امکان می دهد به طور طبیعی نقاشی کنید.
شخصیت نویسی
InkFlow دستخط در Illustrator را بسیار آسان می کند. فشار، شیب و جهت قلم را می توان آزادانه تنظیم کرد و یک گردش کار خوشنویسی را فراهم کرد.
از پیش تعیین شده
شامل خودکار واقعی، قلم مو، خودکار خوشنویسی، و از پیش تنظیمات نشانگر است. می توانید آزادانه تنظیمات از پیش تعیین شده را سفارشی کنید و آنها را به عنوان تنظیمات از پیش تعیین شده خود ذخیره کنید.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle -Phantasm
Phantasm افزونه ای است که تصحیح رنگ پیشرفته را در ایلاستریتور، معادل فتوشاپ، امکان پذیر می کند. این افزونه ای است که همان تصحیح رنگ پیشرفته را در ایلاستریتور انجام می دهد که قبلاً در فتوشاپ موجود بود. ابزارهای تصحیح رنگ داخلی شامل رنگ/اشباع، روشنایی/کنتراست، منحنی تن، تصحیح سطح و نوردهی هستند. رابط فتوشاپ مانند کنترل رنگ ساده و بصری را فراهم می کند.
ویژگی های اصلی
ابزارهای تصحیح تون
پنل Phantasm مجهز به ابزارهای تصحیح رنگ معادل فتوشاپ می باشد. شامل ابزارهایی مانند روشنایی/کنتراست، منحنی تن، تصحیح سطح، رنگ/اشباع، اشباع کمتر، درجه بندی معکوس، میزان نوردهی و غیره است. تصحیح تونال را می توان بر روی وکتورها، متن و تصاویر جاسازی شده اعمال کرد. همچنین می توانید تنظیمات فتوشاپ را وارد یا صادر کنید.
با افکت یا فیلتر اعمال کنید
تمام ابزارهای موجود در Phantasm را می توان به عنوان افکت یا فیلتر اعمال کرد. اگر آن را به عنوان افکت اعمال کنید، می توانید کنترل کنید که آیا افکت در پانل Appearance اعمال شود یا خیر.
وکتور نیم تن
شما به راحتی می توانید افکت های نیمه تون را اعمال کنید. همچنین شامل تنظیمات از پیش تنظیم شده حاوی نیمه آهنگ های مختلف است. همچنین می توانید نوع نقاط (شکل، نماد، متن و غیره) مورد استفاده برای افکت را مشخص کنید. برای طرح های پوستر و تی شرت به راحتی نیم تنه ایجاد کنید.    
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle -VectorScribe
 

VectorScribe یک ابزار بهبود عملکرد است که به شما امکان می دهد مسیرها را در ایلاستریتور با کارایی بیشتری ویرایش و تبدیل کنید. با تبدیل مسیرهای مستقیم به منحنی و گرد کردن آسان گوشه ها، گردش کار ویرایش مسیر خود را ساده کنید.

حذف نقطه

با سه ابزار Point Removal به راحتی نقاط اضافی را حذف کنید. این کار حجم فایل را کاهش می دهد و ویرایش آثار هنری را آسان تر می کند.

Smart Removal Brush به شما این امکان را می دهد که با استفاده از برس نقاط را به طور خودکار حذف کنید. همچنین، می‌توانید از ابزار Smart Remove Selected Points و Remove Duplicate Points از پانل PathScribe استفاده کنید. این ابزارها به طور هوشمندانه نقاط اضافی را با یک کلیک حذف می کنند و در عین حال شکل مسیر را حفظ می کنند.

گسترش مسیرها / تغییر موقعیت نقاط

ابزار Reposition Point به شما این امکان را می دهد که نقاط را در امتداد یک مسیر بلغزانید و در عین حال شکل آن را حفظ کنید. همچنین بهترین موقعیت نقطه را در جهت عقربه های ساعت نشان می دهد.

ابزار Extend Path به شما امکان می دهد یک مسیر را به طول یا تقاطع مشخصی گسترش دهید یا کوتاه کنید.

این ابزار آسان برای کار است. برای تنظیم کافیست روی نقاط کلیک کرده و بکشید.

ایجاد + ویرایش اشکال

به راحتی اشکال ایجاد و ویرایش کنید. با استفاده از ابزار می توانید به راحتی اشکالی مانند مربع، قلب و چرخ دنده ایجاد کنید. همچنین، می توانید با وارد کردن مقادیر مشخص شده در پانل Dynamic Shapes، اشکال پیچیده ایجاد کنید.

اشکال تولید شده با نواحی متن و ماسک های برش سازگار هستند و افکت ها را نیز می توان اعمال کرد.

Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle -InkScribe
InkScribe یک افزونه است که به شما امکان می دهد مسیرها را با دقت بیشتری نسبت به ابزار قلم سنتی Illustrator ترسیم کنید. همچنین می توانید منحنی ها را به راحتی ترسیم کنید.
ویژگی های اصلی
یکپارچه به Illustrator ادغام شده است
InkScribe ابزاری است که به طور یکپارچه با Adobe Illustrator ادغام می شود. عملکردی مشابه ابزار قلم در ایلاستریتور دارد، اما به شما امکان می دهد با دقت و سرعت بیشتری نقاشی کنید.
تنظیمات قابل تنظیم
ابزارهای InkScribe به شما این امکان را می دهند که تنظیمات برگزیده خود را سفارشی کنید. متن کمکی به شما امکان می دهد تنظیمات را طوری پیکربندی کنید که مطابق با جریان کاری شما باشد.
تنظیمات از پیش تنظیم شده برای وظیفه شما
آن را با تنظیمات از پیش تعیین شده برای مطابقت با وظایف طراحی شما ارائه می شود. به عنوان مثال، ترجیح فاصله محدود ترسیم الگوهای هندسی، آثار هنری بلوکی و نمودارهای دقیق را آسان می کند. یا از پیش تنظیمات Pen Tool برای ترسیم آثار هنری با استفاده از Pen Tool کلاسیک با افزودن InkScribe استفاده کنید.  
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle -WidthScribe
WidthScribe یک پلاگین Illustrator است که به شما امکان می دهد ضخامت ضربه های خود را به راحتی تنظیم کنید و کار طراحی خود را کارآمدتر کنید.
ویژگی های اصلی
ابزار تمبر عرض
با استفاده از Width Stamp Tool، اعمال پیشگفتارها، و سفارشی کردن عرض خطوط و خط تیره، آثار هنری واقعا منحصر به فرد ایجاد کنید. شما می توانید آزادانه الگوی تمبر را با استفاده از کنترل نمودار و حالت ویرایش کنترل کنید و آن را مطابق با طرح خود سفارشی کنید.
ابزار پهن براش
با ردیابی آثار هنری خود با ابزار Width Brush می توانید به سرعت و به راحتی نسبت تصویر را تنظیم کنید. این می تواند به طور مستقیم مانند یک قلم موی واقع گرایانه استفاده شود و به شما امکان می دهد سبک های هنری مانند مجسمه ها و نقاشی های طبیعت را ایجاد کنید.
ابزار گرادیان عرض
ابزار Width Gradient ابزاری است که به شما کمک می‌کند پرسپکتیو را افزایش دهید و الگوهای هندسی را با ضربه‌ها ترسیم کنید. مجهز به تنظیمات از پیش تعیین شده، می توانید با عملیات ساده به طراحی پیشرفته برسید.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle -Stylism
Stylism یک افزونه است که به شما امکان می دهد مستقیماً جلوه های Illustrator را اعمال و تنظیم کنید.
ویژگی های اصلی
بلوک سایه
به راحتی سایه های بلوک را روی متن، هنر برداری، گروه ها و اشیاء دیگر فقط با کلیک و کشیدن اعمال کنید. سایه های بلوک را خلاقانه تر با گزینه های مقیاس و شکاف اعمال کنید. گزینه های شفافیت و نقطه ناپدید شدن نیز اضافه شده است.
چند افست
با ابزار Multi Offset به راحتی تنظیمات چندگانه افست، تغییر رنگ پر کردن/ ضربه زدن، شفافیت و موارد دیگر را کنترل کنید. همچنین اکنون می توان آن را روی متن در جلوه های زنده اعمال کرد.
کنترل بصری جلوه ها

با کنترل‌های روی صفحه، افکت‌هایی مانند سایه انداختن، تاری و تاری را تنظیم کنید. می‌توانید برای تنظیم مقادیری مانند تاری، افست و تکرار کلیک کنید و بکشید.  
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle -Rasterino
Rasterino یک پلاگین Illustrator است که به شما امکان می دهد تصاویر تعبیه شده در اسناد را با استفاده از Photoshop و غیره باز کرده و مجددا ویرایش کنید. این شامل ابزارهای مفیدی است که به شما در ویرایش کارآمدتر تصاویر در آثار هنری خود کمک می کند، از جمله توانایی برش تصاویر، ویرایش و پیوند مجدد تصاویر جاسازی شده، برش تصاویر و تنظیم وضوح تصویر.
ویژگی های اصلی
تصاویر درون خطی را ویرایش و پیوند مجدد دهید
تصاویر جاسازی شده در آثار هنری را می توان به برنامه هایی مانند فتوشاپ برای ویرایش انتقال داد. پس از اتمام ویرایش تصویر، می توانید به روز رسانی های خود را در تصویر در اثر هنری خود منعکس کنید. یا می توانید تصویر را دوباره پیوند دهید.
تنظیمات رزولوشن
می توانید وضوح را با وارد کردن dpi تغییر دهید.
اصلاح و برش
با استفاده از تابع trim می توانید محدوده تصویر جاسازی شده غیرضروری را برش دهید. علاوه بر این، عملکرد برش به شما امکان می دهد مقادیر عددی را برای برش دقیق تصویر وارد کنید.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle -Reform
  Reform یک پلاگین Illustrator است که به شما امکان می دهد به طور مستقیم مسیرها را ایجاد و تغییر دهید. قطعات یا کل مسیرها را بدون نیاز به تنظیم چندین نقطه لنگر یا دستگیره های Bézier به صورت جداگانه تنظیم کنید.
ویژگی های اصلی
مجسمه سازی
Reform یک افزونه Illustrator منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد به طور مستقیم مسیرها را ایجاد و تغییر دهید. قطعات یا کل مسیرها را بدون نیاز به تنظیم چندین نقطه لنگر یا دستگیره های Bézier به صورت جداگانه تنظیم کنید.
هر چیزی را تبدیل کند
نشانگرهای افست Reform با کلیک و کشیدن به راحتی ایجاد و قرار می گیرند. شما می توانید محدوده مسیر را با حرکت دادن انتهای نشانگر تغییر دهید. نشانگرهای افست را می توان روی صاف یا واضح تنظیم کرد و گزینه هایی برای تغییر آنها با حرکت هموار از مسیر اصلی وجود دارد.
افست متغیر
حالت اختیاری ویرایش Looped برای اشکال صاف مانند بیضی ایده آل است. فناوری منحصر به فرد و قدرتمند مسیر آفست متغیر Astute Graphics در سهولت استفاده Reform برای بهبود ایجاد شکل ادغام شده است.  
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle -InkQuest
InkQuest یک پلاگین Illustrator است که شامل جایگزینی رنگ کانال پیشرفته، ابزارهای استفاده از جوهر کلی، ابزارهای جداسازی رنگ و سایر ابزارهای مفید برای پیش چاپ است.
ویژگی های اصلی
ابزار مصرف کل جوهر
نقشه دمای رنگ اثر هنری شما را بر اساس میزان جوهر نمایش می دهد. مناطق برجسته نیاز به اصلاح دارند. تنظیمات از پیش به شما این امکان را می دهند که چندین یا تک کانال را روی دستگاه مورد نظر خود آزمایش کنید. گزارش‌های عددی به شما امکان می‌دهند تأثیر تنظیمات آثار هنری را بر حجم و هزینه جوهر ببینید.
ابزار جداسازی رنگ
شما می توانید کار خود را در ایلاستریتور جدا رنگی کنید و بررسی صفحات چاپ را آسان می کند.
ابزار جایگزینی رنگ کانال
می تواند برای تمام آثار هنری وکتور و تصاویر (تصاویر جاسازی شده یا پیوند داده شده) اعمال شود. این ابزار نه تنها به عنوان یک فیلتر بلکه به عنوان یک اثر نیز قابل استفاده است.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle Stipplism
Stipplism یک پلاگین Illustrator است که به شما اجازه می دهد تا به سرعت جلوه های stipple و stipple ایجاد کنید.
ویژگی های اصلی
اثر استیپل
به راحتی جلوه‌های استیپل را روی آثار هنری خود اعمال کنید. قابل استفاده برای داده های برداری و متن.
اثر Stipple – کنترل پیشرفته
شما می توانید دقت و یکنواختی پایه را تنظیم کنید.
جلوه نماد نماد
می توانید با استفاده از نمادها، استیپل ها را ایجاد کنید. می توانید مقیاس، رنگ و جهت نمادها را به صورت جداگانه تنظیم کنید.
Symbol Stipple Effect – برای بیان خلاقانه
دستیابی به بیان خلاق با انواع مختلف نمادها.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-MirrorMe
  MirrorMe یک پلاگین Illustrator است که شامل ابزارهایی برای کمک به ایجاد طرح های متقارن است. شما می توانید چهره ها، شخصیت ها، الگوها و هنر ماندالا ایجاد کنید.
ویژگی های اصلی
روی لایه اعمال شود
MirrorMe را روی لایه‌های خود اعمال کنید تا هنگام طراحی، آثار هنری متقارن ایجاد کنید.
برای انتخاب اعمال شود
برای ایجاد تقارن، MirrorMe را روی انتخاب اعمال کنید.
به عنوان یک ابزار طراحی همه کاره
الگوها و طرح های کالیدوسکوپ نیز می توانند به راحتی تولید شوند. همچنین می توانید با MirrorMe طرح های موجود را به طرح ها و الگوهای جدید تبدیل کنید.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-FindReplace
FindReplace یک پلاگین Illustrator است که به شما امکان می دهد اشیاء را در آثار هنری خود جستجو، جایگزین یا ویرایش کنید. اشیاء را می توان بر اساس رنگ، اندازه، شکل، نوع متن، وضوح و ویژگی ها جستجو کرد. شیء جستجو شده را می توان با حفظ موقعیت، مقیاس و چرخش خود با شی دیگری جایگزین کرد.
ویژگی های اصلی
پیدا کردن
می توانید بر اساس رنگ، اندازه، شکل، نوع متن، وضوح، ویژگی های گروه بندی و موارد دیگر جستجو کنید. همچنین می توانید چندین شرایط جستجو را برای جستجوی کارآمد تنظیم کنید.
جایگزین کردن
می توانید اشیا را با آثار هنری دیگر جستجو و جایگزین کنید. با حفظ موقعیت، مقیاس و چرخش جسم اصلی، می توان یک شی را با شی دیگری جایگزین کرد.
مدیریت کنید
می توانید جستجوهای خود را ذخیره و مدیریت کنید. تاریخچه جستجوی خود را مرور کنید و تنظیمات برگزیده را برای جستجوهای پیشرفته تر تنظیم کنید. هنگام کار با آثار هنری دقیق، پیش از چاپ، PDFهای وارداتی یا خروجی ماشین مفید است.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-Dynamic Sketch
Dynamic Sketch یک پلاگین Illustrator است که به شما امکان می دهد هنگام استفاده از تبلت قلم Wacom یا دستگاه های دیگر مسیرها را به طور طبیعی تر ترسیم کنید.
ویژگی های اصلی
طرح با سکته مغزی و قلم مو
می توانید بلافاصله از آن به عنوان یک براش Illustrator استفاده کنید. همچنین دارای عملکردی است که به شما امکان می دهد در حین ترسیم در زمان واقعی، عرض مسیر را پیش نمایش کنید.
مکان نما قابل کشش
ویژگی مکان نما قابل کشش داخلی به شما امکان می دهد خطوط صاف و صاف بکشید و با موس یا تبلت خود به گوشه های تیز و دقیق برسید. حتی با دست های ناپایدار، می توانید به راحتی منحنی های عالی بکشید.
پیرایش
DynamicSketch به شما این امکان را می دهد که از تبلت هایی مانند Wacom و Surface Pro با کارآمدتر با Illustrator استفاده کنید. همچنین می توانید مسیرها را کوتاه کرده و مسیرهای غیر ضروری را به طور مستقیم حذف کنید.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-Dynamic Sketch
DirectPrefs یک پلاگین Illustrator است که به شما امکان می دهد در یک زاویه طراحی کنید. عملکرد استاندارد Illustrator به شما اجازه نمی‌دهد که تابلوی هنری را بچرخانید و در یک زاویه ترسیم کنید، اما DirectPrefs به شما امکان می‌دهد زاویه را از پانل برای ترسیم مسیرها و ایجاد متن مجبور کنید.
ویژگی های اصلی
زاویه نیرو
ایلوستریتور به شما اجازه نمی دهد که تخته هنری را بچرخانید و در یک زاویه طراحی کنید، اما می توانید از DirectPrefs برای ترسیم به راحتی در یک زاویه استفاده کنید.
با صفحه کلید ارزش را افزایش دهید
تعیین موقعیت دقیق اشیا با کلیدهای جهت دار یک کار رایج است. با این حال، تنظیمات دقیق باید در تنظیمات محیط Illustrator تنظیم شوند. DirectPrefs به شما امکان می دهد به راحتی مقادیر افزایشی را برای کلیدهای جهت دار تنظیم کنید.
راهنماها، صفحه نمایش شبکه، قفل ها، snaps
پنل DirectPrefs کنترل‌هایی با کاربرد آسان برای راهنماها، نمایشگر شبکه، قفل کردن، و گیرکردن ارائه می‌کند که همگی معمولاً هنگام کار در Illustrator استفاده می‌شوند.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-ColliderScribe
 
ColliderScribe یک پلاگین Illustrator است که به شما امکان می دهد شکل ها را دقیقاً در موقعیت مکانی قرار دهید و آنها را نسبت به یک مسیر بچرخانید.
ویژگی های اصلی
ابزار Super Marquee
چندین شی را با یک کلیک انتخاب کنید و بکشید. گزینه‌های خلاقانه و دقیق شامل انتخاب‌های تصادفی، متناوب، مستطیل / بیضوی / شکل‌های خیمه‌ای گرد، حالت کاملا محصور و تغییر موقعیت خیمه‌ای هستند.
ابزار برخورد
شما می توانید دقیقاً اشیاء و اشکال را تراز کنید. همچنین امکان چرخش اشکال در طول مسیر و برخورد همزمان با آنها وجود دارد. شما می توانید اشیا را دقیقاً مانند زندگی واقعی تراز کنید.
فضا پر کنید
می توانید یک فضا را با یک شکل واحد یا چندین شکل از اشیاء انتخاب شده پر کنید.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-AutosaviourPro
AutosaviourPro یک پلاگین Illustrator است که به طور خودکار آثار هنری را که روی آن کار می کنید در فواصل زمانی مشخص ذخیره می کند. می توانید چندین نسخه پشتیبان ایجاد کنید و یادآورهای ذخیره را تنظیم کنید تا از خطر از دست رفتن داده ها جلوگیری کنید.
ویژگی های اصلی
پانل
Autosaviour پانل مخصوص به خود را دارد که آخرین ذخیره‌های شما و شمارش معکوس زمان ذخیره بعدی را نمایش می‌دهد. اگر ذخیره خودکار ناموفق باشد، کاربر با هایلایت مطلع می شود.
ایجاد چندین نسخه پشتیبان
می توانید چندین نسخه پشتیبان را در یک دایرکتوری مشخص ذخیره کنید. از آنجایی که می توانید هر نسخه از کار خود را ذخیره کنید، می توانید از از دست رفتن داده ها جلوگیری کنید.
تنظیمات
می‌توانید تنظیمات را به گونه‌ای سفارشی کنید که پروژه‌های جدید Illustrator به‌طور خودکار ذخیره شده و به‌طور پیش‌فرض پشتیبان‌گیری شوند.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-Texturino
Texturino یک پلاگین Illustrator است که به شما کمک می‌کند آثار هنری طبیعی‌تر، عمیق‌تر و ارگانیک‌تر ایجاد کنید. مجهز به Opacity Brush، Texture Tool و Texture Brush، می توانید به راحتی بافت ایجاد کنید.
ویژگی های اصلی
ابزار بافت
ابزار Texture به شما این امکان را می دهد که به راحتی بافت ها را اعمال کنید. کنترل‌های روی اثر هنری به شما امکان می‌دهند مقیاس، چرخش، شفافیت و حالت ترکیب بافت را تنظیم کنید. ویژگی Autocover را می توان طوری تنظیم کرد که بافت روی کل شی اعمال شود. بافت ها همچنین می توانند به عنوان تکرار برای ایجاد یک جلوه کاشی شده اعمال شوند.
ابزار براش بافت
می توانید بافت ها را با قلم مو اعمال کنید. همچنین می توانید تا حدی بافت را پاک یا محو کنید. تبلت‌های قلمی مانند Wacom، Surface Pro و XP-Pen به شما کنترل بیشتری می‌دهند.
Opacity Brush Tool
Opacity Brush یک ماسک شفافیت روی یک شی ایجاد می کند. تبلت‌های قلمی مانند Wacom، Surface Pro و XP-Pen به شما کنترل بیشتری می‌دهند.  
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-AstuteBuddy
AstuteBuddy پنلی است که میانبرهای صفحه کلید را برای محصولات Astute Graphics در Illustrator نمایش می دهد. ابزاری که به بهبود کارایی کار کمک می کند.
ویژگی های اصلی
نمای کلی ابزار
پانل AstuteBuddy یک نمای کلی از ابزارهای گرافیکی هوشمندی که استفاده می کنید ارائه می دهد.
نمایش میانبرها
هنگام استفاده از ابزارهای گرافیکی هوشمند، پانل AstuteBuddy میانبرها و نکات موجود را نمایش می دهد.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-VectorFirstAid
VectorFirstAid یک پلاگین Illustrator است که فایل ها، مسیرها و غیره غیر ضروری را در آثار هنری شما پاک می کند. به عنوان مثال، مسیرهای مرکب غیر ضروری، ماسک های برش و غیره را به راحتی حذف کنید.
ویژگی های اصلی
بدون طرح متن
متن مشخص شده را به متن قابل ویرایش تبدیل کنید و خطوط متن را به طور خودکار ترکیب کنید. بدون طرح مستلزم این است که فونت اصلی روی دستگاه شما نصب شود. این پردازش OCR نیست، بنابراین دقت در قرار دادن وجود دارد.
پاکسازی فایل “Fix All”.
فایل های مشکل دار را با یک کلیک پاک کنید. رفع خطاهای clipping mask هنگام وارد کردن PDF از Word، PowerPoint و غیره.
ابزار پاکسازی پیشرفته
شامل ابزارهای پیشرفته پاکسازی مانند حذف نقاط غیر ضروری در مسیرها برای کاهش اندازه فایل، ترکیب مجدد و اصلاح مسیرهای شکسته، و ادغام خطوط متن شکسته در پاراگراف ها می باشد.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-SubScribe
SubScribe یک افزونه Illustrator است که شامل ابزارهایی برای ترسیم دقیق دایره ها و کمان ها، تراز کردن اشیا، اتصال مسیرها و موارد دیگر است.
ویژگی های اصلی
Arc By Points Tool
ابزار Arc By Points یک قوس از دو یا سه نقطه ایجاد می کند. شما به راحتی می توانید اشکال قوس پر استفاده را ایجاد کنید و کارایی کار را افزایش دهید.
Orient Transform Tool
Orient Transform Tool به شما این امکان را می دهد تا اشیایی را انتخاب کنید که جهت و مقیاس آنها را می خواهید به طور همزمان تنظیم کنید. شما همچنین می توانید با یک کلیک تبدیل و کپی کنید. برای کپی کردن اشکال در طول مسیر مفید است.
ابزارهای عمودی و مماس
ابزار Perpendicular Line به شما این امکان را می دهد که با فشار دادن یک کلید، خطوط عمودی را به طور یکنواخت یا تصادفی روی بخش ها تکرار کنید.
Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle-Randomino
 
Randomino یک پلاگین Illustrator است که به شما امکان می دهد با تصادفی کردن رنگ، اندازه، چرخش، موقعیت و موارد دیگر طرح های منحصر به فردی ایجاد کنید.
ویژگی های اصلی
به سرعت و به راحتی تصادفی کنید
  به صورت تصادفی آثار هنری را برای ایجاد طرح های منحصر به فرد تنها با چند کلیک انجام دهید. ابزار داخلی Randomini به شما امکان می دهد اشیا را با مقیاس بندی، چرخش، موقعیت یابی و رنگ آمیزی پیش نمایش و تصادفی سازی کنید.
کنترل تصادفی
با استفاده از پانل Randomino می توانید تصادفی سازی دقیق تری را انجام دهید. می‌توانید بزرگ‌نمایی/کاهش تدریجی، چرخش، موقعیت و تصادفی‌سازی رنگ را کنترل کنید.
به طور تصادفی تغییر شکل داده است
شکل های برداری، مسیرها و متن را به صورت غیر مخرب تبدیل به جلوه های زنده می کند. به ایجاد سبک های طراحی شده با دست کمک می کند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements

 • Incl. Texturino Texture Packs – Pro
 • Windows 11/10/8/7 (64-bit)
 •  Multi-core Intel or AMD Athlon processor with support for 64-bit OS
 •  8 GB RAM (16 GB recommended)
 •  2 GB of free hard disk space for installation; Additional free space is required during installation; SSD recommended
 •  Screen resolution 1024×768 (1920×1080 recommended)
 • • To use the Touch workspace, a touch-enabled tablet/monitor running Windows 10 is required (Microsoft Surface Pro 3 recommended)
 •  System with support for OpenGL 4.x
 •  To use GPU features, your computer must have at least 1 GB of VRAM (4 GB recommended)
 •  For Adobe Illustrator CC2018 / CC2019 / 2020 / 2021 / 2022 / 2023 / 2024

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

یک پاسخ

 1. Astute Graphics Plugins Bundle [Monter Group] can’t be installed on this disk.
  زمانی که دیسک را باید انتخاب کنم این ارور را میده و نمیشه ادامه داد
  چیکار باید بکنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید