.
Ashampoo Zip Pro v4.10.25 + Business 2.00.43 DC مدیریت فایل های فشرده

تا زمانی که در آینده‌ای دور یا حتی نزدیک، قالب‌های فایل‌های توانمندتری ظاهر شوند، ما هنوز به نحوی با آرشیو، فشرده‌سازی و رمزگذاری محدود شده‌ایم. چنین روندی است که ابزارهای مدیریت بایگانی بیشتر و بیشتر از طریق ابزارهای بی شمار زیر یک “سقف” تحت تأثیر قرار می دهند. و ارائه عملکرد واقعاً نوآورانه می تواند چالش برانگیز باشد. Ashampoo ZIP Pro مانند نسخه قبلی خود وعده داده است که بسته ای را به کاربران ارائه دهد. که شامل مجموعه ای جامع از ابزارهای رمزگذاری / رمزگشایی آرشیو، همراه با چندین ویژگی بسیار مفید دیگر است.

رابط مدرنی که با دسترسی سریع به تمام ویژگی‌های مهم، یک طرح‌بندی به خوبی ساختار یافته ارائه می‌کند

ظاهر Ashampoo Zip Pro مانند طراحی بازی های آینده نگر است. می توان ظاهر آن را هم از نظر زیبایی شناختی جذاب و هم کاربردی در نظر گرفت. به لطف ساختار ویژگی که به سه دسته اصلی تقسیم می شود. یافتن مورد مناسب برای کار در یک لحظه امکان پذیر است.

هر یک از زیرمجموعه‌های مختلف، هر کدام حاوی جزئیات بیشتری هستند. و اگر کسی بخواهد عمیقاً در درون برنامه زندگی کند، تقریباً برای هر چیزی که با آرشیو مرتبط باشد، ابزارهایی وجود دارد. بر خلاف ابزارهای فشرده سازی مشابه، Ashampoo ZIP Pro واقعاً موفق می شود طراحی خود را به عملکرد واقعی منتقل کند.

کسب و کار شما فراتر از روال معمول “بایگانی / استخراج” است؟ از ویژگی های اضافی مانند بایگانی دسته ای، نصب درایو مجازی یا حتی تبدیل بایگانی استفاده کنید.

جایی که Ashampoo Zip Pro می‌درخشد، مزایای بی‌شماری است که از طریق ابزارهای ویژه‌اش ارائه می‌کند. و از آنجایی که در حال حاضر کار درخشانی در انجام عملیات بایگانی ارائه می‌دهد، «موارد اضافی» دلیلی است که ما اینجا هستیم.

با ابزارهایی برای ایجاد اسکریپت های آرشیو، نصب درایوهای مجازی، امضای اسناد یا حتی انجام عملیات استخراج چندگانه، واقعاً نمی توان با این نرم افزار به دست آورد.

نرم‌افزار فشرده‌سازی فایل پیوسته، که هم از نظر طراحی به‌روز است و هم با مجموعه‌ای از ابزارهای اضافی پر شده است.

این نسخه جدید و بهبودیافته Ashampoo ZIP Pro با ویژگی‌های حتی بیشتر و ظاهری به‌روز شده و بازطراحی شده ارائه می‌شود، که به همراه ابزارهای اختصاصی و اضافی، ما معتقدیم که ابزار مدیریت بایگانی عالی را جبران می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • به اینترنت متصل باشید.
  • فایل Setup را اجرا کنید و در مراحل نصب روی دکمه Get free activation key کلیک کنید و در صفحه ای که باز می شود ایمیل خود را وارد کنید تا لینک دریافت سریال به ایمیل شما ارسال شود. در ایمیل دریافتی به روی دکمه Click Here کلیک کنید تا سایت سازنده نرم افزار باز شود. در این قسمت روی دکمه Not Now کلیک کنید تا سریال نمایش داده شود. سریال را داخل نرم افزار کپی و دکمه Activate Now را بزنید و نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل و پوشه موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل و پوشه  قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.