جستجو

Ashampoo Snap 16.0.6 + Portable ساخت اسکرین شات و ویدیو از دسکتاپ

Ashampoo Snap نرم افزاری است که هر چیزی را که روی صفحه نمایش خود می بینید به عنوان تصویر یا فیلم ضبط می کند. به غیر از اسکرین شات های معمولی، این برنامه از عکس برداری های زمان بندی شده، مناطق اسکرول، اندازه پنجره های سفارشی و محیط های چند نمایشگر نیز پشتیبانی می کند. چندین ویژگی پس پردازش به شما کمک می کند تا عکس های صفحه نمایش خود را با گرافیک، متون و جلوه ها افزایش دهید تا اطلاعات زیادی را به سرعت و به صورت بصری منتقل کنید.

از ضبط وبینار گرفته تا آموزش های فردی تا توضیحات مصور: Ashampoo Snap  شما را در مسیر سریع موفقیت قرار می دهد. ویژگی های راحتی، شماره گذاری خودکار یا ابزارهای اختصاصی پس پردازش، در زمان و تلاش شما صرفه جویی می کند. عکس‌های تمام شده را می‌توانید به صورت محلی ذخیره کنید یا در فضای ابری Ashampoo آپلود کنید. ویرایشگر ویدیوی داخلی اسنپ برای برش های سفارشی و ادغام آزادانه یا ذخیره کلیپ ها به عنوان قسمت های جداگانه عالی است.

Ashampoo Snap از پشتیبان گیری هوشمند برای حفظ حالت اصلی تصاویر شما استفاده می کند. تصویربرداری مبتنی بر زمان، امکانات جالب بسیاری را برای مستندسازی تحولات در طول زمان و ثبت کنش «واقعی» در حین آشکار شدن ارائه می‌دهد. پنجره های نیمه روی هم یا کاملاً پوشیده را ضبط کنید – Ashampoo Snap این امکان را فراهم می کند.

Ashampoo Snap 16 بار دیگر سطح را بالا می برد!

ویژگی جدید عکس فوری فقط به دو کلیک برای ایجاد اسکرین شات های زیبا نیاز دارد. علاوه بر این، فیلم‌برداری‌ها اکنون از حاشیه‌نویسی‌های زنده از طریق فلش‌ها و مستطیل‌ها پشتیبانی می‌کنند تا فوراً توجه را تغییر داده و پس از پردازش کوتاه‌تر شود.

سپس، نوار ابزار همیشه حاضر جدید با دسترسی سریع به تمام عملکردهای ضروری عکسبرداری در حین عکسبرداری، زوم بدون درز در حین ویرایش، و چشمی جادویی اصلاح شده است که باعث صرفه جویی در کلیک ها می شود! فناوری جدید، سرعت بیشتر، کارایی بیشتر، و گردش کار ساده: این چیزی است که Ashampoo Snap 16 در مورد آن است!

نکات برجسته Ashampoo Snap:
 • اسکرین شات و ویدیو با وضوح تا 4K
 • فیلم برداری دقیق زمان بندی شده با قابلیت شمارنده، افکت و مکث
 • ویرایش زنده ویدیو
 • ادغام برنامه های خارجی برای ویرایش و پردازش تصویر
 • تشخیص متن سریع رعد و برق برای وب سایت ها، تصاویر و اسکن
 • اشتراک گذاری آسان محتوا از طریق فیس بوک و توییتر
 • پشتیبانی هوشمند مایکروسافت اج
 • نمایش ورودی صفحه کلید در حین ضبط ویدیو
 • پنجره ضبط متحرک در هنگام ضبط ویدیو
 • هنگامی که هیچ اقدام دیگری انجام نشود، ضبط ویدیو به طور خودکار متوقف می شود
 • تمام اشیاء را به فتوشاپ صادر کنید

 
سریعتر به اهداف خود برسید

Ashampoo Snap 16 چه در حال اسکن کردن، چه در حال گرفتن عکس و چه در حال ویرایش، دایره هایی را در اطراف نسخه های قبلی خود می چرخاند! موتور کاملاً جدید و فرآیندهای بهینه‌شده در زمان و تلاش شما صرفه‌جویی می‌کند و عکس‌های فوری بیشتر اسکرین‌شات‌های شما را به مواردی با دو کلیک تبدیل می‌کنند. اسنپ 16 شما را در مسیر موفقیت قرار می دهد، از کیفیت پایین گرفته تا کیفیت بالا و محیط های چند صفحه نمایش!

گزینه های جدید عکسبرداری: عملی تر از این نمی شود!

تصویربرداری از صفحه‌نمایش قبلاً یک خیابان یک‌طرفه بود: یک حالت عکس‌برداری را انتخاب کنید، سپس یک قسمت صفحه را انتخاب کنید. اشتباه زدی یا نظرت عوض شد؟ از نو شروع کن دیگه راه برگشتی نیست! در اسنپ 16، به لطف منوی جدید، همیشه می توانید بدون نیاز به شروع از صفر نظر خود را تغییر دهید! یک میانبر با عکس‌های فوری بگیرید، چندین متن و رنگ روی صفحه را پشت سر هم استخراج کنید، از صفحات پیمایشی عکس بگیرید، از تایمر استفاده کنید و فیلم‌های ضبط شده ایجاد کنید. موفقیت هرگز بیش از دو کلیک فاصله ندارد!

ضبط ویدیوی خود را شارژ کنید

فلش ها و مستطیل ها را در رنگ های مختلف به فیلم های خود در زمان واقعی اضافه کنید. این بسیار آسان است و اشکال پس از مدت کوتاهی محو می شوند. این ویژگی جدید نه تنها به شما امکان می دهد فوراً توجه را به جزئیات جلب کنید، بلکه نیاز به پس پردازش ویدیو را نیز به حداقل می رساند.

توجه ارزشمند به جزئیات

یک نوار ابزار جدید نماهای بی نقص پیکسل را با بزرگنمایی یکپارچه، نمایشگر 1:1 یا اندازه های سفارشی ارائه می دهد. چشم جادویی بازطراحی شده یک کلیک را در حین گرفتن اسکرین شات برای شما ذخیره می کند. اکنون در ضبط ویدیو از فناوری جدیدی استفاده می شود که از حاشیه نویسی زنده با فلش ها و مستطیل ها پشتیبانی می کند. سرانجام. Ashampoo Snap 16 همیشه عالی به نظر می رسد و بدون توجه به وضوح صفحه نمایشی که استفاده می کنید کاملاً قابل استفاده است!

خوش برگشتی!

با درخواست مشتری خاص، ما چند ویژگی گذشته و محبوب را بازگردانیم! می توانید یک بار دیگر نشانگر ماوس را در اسکرین شات های خود قرار دهید و به عکس های خود واترمارک اضافه کنید. اسکرول گرفتن مجدداً کار شده است و اکنون پایدارتر و قابل اعتمادتر از همیشه است، هم به صورت عمودی و هم افقی. و برای کاربران قدیمی و سنت گرایان: وقتی هیچ شیئی در ویرایشگر انتخاب نشده است، می توانید یک بار دیگر تصاویر خود را از طریق Ctrl+C در کلیپ بورد سیستم کپی کنید!

همراه ضروری دفتر خانه

Ashampoo Snap ابزاری عالی برای تقویت کارهای اداری خانگی شما با اسکرین شات ها و ویدیوها است. چه در داخل و چه در خط مقدم، اسنپ ارتباط شما را سریعتر، کارآمدتر و معنادارتر می کند. پیشنهادها، بحث‌ها یا توضیحات همگی از رویکرد بصری‌تری بهره می‌برند. این “نمایش، نگو” به دلیلی است! هر چیزی را که روی صفحه‌نمایش می‌بینید ضبط کنید و پیام را با حاشیه‌نویسی، کلیپ‌پارت و جلوه‌ها به خانه هدایت کنید. فیلم برداری، ویرایش و اشتراک گذاری نیز به طور کامل پشتیبانی می شود. Ashampoo Snap بدون نیاز به منحنی یادگیری شیب دار یا سخت افزاری، ابزاری برای ارتقای ارتباطات شما به سطح بعدی است!

ضبط و اشتراک گذاری دسکتاپ هوشمند

پس از فعال شدن، چشم جادویی Snap به طور خودکار عناصر زیر نشانگر ماوس شما (پنجره های مرورگر، منوهای برنامه، تصاویر و غیره) را شناسایی می کند و عکس برداری فوری با 1 کلیک با دقت پیکسل ارائه می دهد. اما به همین جا ختم نمی شود: اسنپ همچنین می تواند مناطق مستطیلی یا دستی سفارشی را ضبط کند و حتی از محتوای اسکرول نیز پشتیبانی می کند! طبیعتاً این برنامه از انواع گزینه های اشتراک گذاری ممکن از جمله ایمیل و Ashampoo Web پشتیبانی می کند!

تشخیص کاراکتر نوری (OCR) برای تصاویر شما

در حال حاضر، اسنپ دیگر فقط 7 زبان را نمی شناسد، بلکه بیش از 180 زبان را می شناسد! تشخیص متن جدید ما از بسته های زبان خود ویندوز استفاده می کند و نتایج بهتری را سریعتر ایجاد می کند. این احتمال وجود دارد که شما بلافاصله به بیش از 180 زبان نیاز نداشته باشید، بنابراین، به منظور سادگی، تعداد زبان‌های اولیه موجود را به زبان‌های سیستمی که در حال حاضر بر روی دستگاه شما نصب شده‌اند محدود کرده‌ایم. از طریق آیتم منوی “افزودن زبان” به راحتی می توانید زبان های اضافی اضافه کنید.

برش سریع و آسان ویدیو

هر ضبط ویدیویی یک موفقیت فوری نیست. تبلیغات، گام های اضافی یا مکث ها یک آزار مکرر هستند. همین امر در مورد عکسبرداری از صفحه نمایش نیز صدق می کند. با Ashampoo Snap نکات مهم را حفظ کنید و بقیه را از بین ببرید! تبلیغات، اشکالات یا صحنه های اضافی را حذف کنید یا ویدیوی خود را به قسمت های جداگانه تقسیم کنید. فرقی نمی‌کند که به طور غیرمستقیم اشاره می‌کنید و عکس می‌گیرید، یک وبینار گسترده ایجاد می‌کنید یا یک ارائه با کیفیت بالا تولید می‌کنید: با Ashampoo Snap، هر فیلم‌برداری با موفقیت انجام می‌شود!

برای هر هدفی ویدیو ایجاد کنید

ساخت فیلم های آموزشی یا مستند با Ashampoo Snap بسیار راحت است. ضبط‌ها با متون، نقاشی‌ها و روایت صوتی قابل توصیف هستند. با کلیک های تجسمی ماوس و ضربه های کلید، همه چیز را پاک کنید و برای محافظت از مالکیت معنوی خود، واترمارک اضافه کنید. آن را به سطح بعدی ببرید و فیدهای زنده را از وب کم خود با یک کلیک اضافه کنید. در اینجا بلیط شما برای ایجاد آموزش های جذاب، آماده کردن وبینارهای آموزنده و نشان دادن راه به چیزهایی است که برای شما مهم است – به معنای واقعی کلمه!

مناسب برای رزولوشن های مختلف صفحه نمایش و محیط های چند نمایشگر

Ashampoo Snap به طور کامل از تنظیمات چند صفحه نمایش پشتیبانی می کند، حتی با رزولوشن های مختلف و ترکیبات DPI، به عنوان مثال. محیط های ترکیبی Full HD و 4K. هر صفحه نمایش با وضوح فردی خود برای حداکثر شفافیت گرفته می شود و نتایج فوراً قابل ویرایش هستند. و هنگامی که در ویرایشگر قرار می گیرید، برای مبتدیان و حرفه ای ها به طور یکسان حرکت می کند!

از هر ویدیویی GIF ایجاد کنید

اینترنت بدون آن انیمیشن های GIF جذاب چگونه خواهد بود؟ اما از GIF ها می توان در آموزش ها یا نمایش ها نیز استفاده کرد و تاثیرات بسیار خوبی داشت. Ashampoo Snap می تواند هر بخش ویدیویی را به GIF تبدیل کند. فقط موقعیت شروع و پایان را تنظیم کنید، مبدل داخلی را روشن کنید و کارتان تمام شد!

چیزی فراتر از یک ابزار قیچی: امکانات رفاهی گسترده

Ashampoo Snap بیشتر کارهای سنگین را برای شما انجام می دهد. شماره‌گذاری خودکار یا عکس‌برداری با تأخیر زمانی به شما کمک می‌کند بهترین استفاده را از عکس‌هایتان ببرید. عکس های خود را آزادانه با متن ها و نقاشی ها حاشیه نویسی کنید یا از سیل پرها استفاده کنید. تمرکز را روی بخش‌های جداگانه قرار دهید، داده‌های حساس را محو کنید و از برجسته‌کننده استفاده کنید تا توجه را به سبک معطوف کنید!

محتویات دسکتاپ را ضبط کنید و فیلم ها یا تصاویر را از اینترنت ذخیره کنید

اینترنت مملو از تصاویر، متون و ویدئوهای جذاب است. Ashampoo Snap گرفتن آنچه را که دوست دارید آسان می کند! تصویر و ویدیوها را ذخیره کنید و آنها را در لحظه و به دلخواه ویرایش کنید! هر چیزی که روی صفحه نمایش خود می بینید یا از طریق کارت صدای خود می شنوید، اسنپ می تواند ضبط کند!

در نتیجه

این احتمالا بهترین نرم افزار در مورد عکسبرداری از صفحه نمایش است. شما هیچ ابزار دیگری با این همه ویژگی را در یک نرم افزار پیدا نخواهید کرد، اما این امکان نیز وجود دارد که به همه آنها نیاز نداشته باشید و راه حل ساده تری را ترجیح دهید. با این حال، به دلیل رابط کاربری مدرن و بصری، عملکرد پایدار و پیشرفته و سهولت استفاده، امتیاز 5 ستاره را دریافت می کند.

 

محل تبلیغ متنی شما

System Requirements

 • Windows compatibility – Windows 11/10/8.1/8/7
 • Setup size – 143 MB
 • Memory (RAM) required – Minimum 1 GB
 • Hard disk space – Minimum 150 GB
 • Processor – Intel Dual Core or higher

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.