.
Ashampoo Office 8 Rev A1059.1123 + Portable مدیریت اسناد آفیس

Ashampoo Office قادر است مجموعه ای جامع از ابزارهای اداری را به شکلی کمتر پیچیده و بدون برش دادن عملکرد ارائه دهد.مجموعه های اداری – بدون آنها نمی توان زندگی کرد. این ابزارهای تخصصی به یک آیتم اصلی در زرادخانه امروزی هر کارگر حرفه ای، دانشجو، نویسنده یا حتی کاربر معمولی تبدیل شده اند. انبوهی از مجموعه‌های اداری موجود و فراوانی ویژگی‌ها می‌تواند باعث شود فرد احساس ناراحتی کند و در واقع، انتخاب چنین مجموعه‌ای برای برآورده کردن خواسته‌های خاص خود می‌تواند به خودی خود یک چالش باشد.

سه جزء که به منظور کمک به نوشتن، محاسبه و ارائه محتوای دلخواه شما طراحی شده اند

Ashampoo Office با سه ماژول مجزا تهیه شده است. که مشابه موارد ارائه شده در سایر بسته های اداری است. اینها به کاربران اجازه می دهد. تا از طریق یک پردازشگر متن اختصاصی، ویرایشگر صفحه گسترده و یک ماژول ارائه، به طیف وسیعی از وظایف دست یابند.

هر ماژول دارای یک منوی کلاسیک به سبک نواری است که مدیریت را کاملاً شهودی می‌کند و همه ویژگی‌ها را در برگه‌های جداگانه برای دسترسی آسان در همه زمان‌ها مستقر می‌کند.

ویژگی‌های پردازش متن مناسب، که به شما امکان می‌دهد محتوای متنی را با روان ایجاد، ویرایش و مدیریت کنید

با شروع کار با ویرایشگر متن، متوجه شدیم که حتی برای سخت‌ترین کارهای پردازش متن به خوبی مجهز است. پر از تمام ویژگی های استانداردی است که ممکن است انتظار داشته باشید در یک پردازشگر متن پیدا کنید، تجربه ای بدون درهم و برهمی و ساده را ارائه می دهد.

بدون ایجاد هرگونه مصالحه از نظر غنای ویژگی، ویرایشگر دارای طرح‌بندی است که هم دسترسی خوب و هم نمای واضحی را ارائه می‌دهد. این برای حفظ یک گردش کار موثر و همچنین برای جلوگیری نکردن تازه‌کارانی که ممکن است با ویژگی‌های بیش از حد دلسرد شوند، ضروری است.
اگر ریاضیات یا امور مالی موضوع شماست، مجموعه با ماژول حساب دیفرانسیل و انتگرال به شما کمک می کند

مانند هر مجموعه آفیس قابل احترامی، ویرایشگر صفحه گسترده در دستور کار قرار دارد و نسخه ارائه شده توسط Ashampoo Office 8 از برنامه های مشابه مانند Microsoft Office Excel به ارث رسیده است. کسانی که با آن آشنا هستند هیچ مشکلی در تطبیق با آن نخواهند داشت.

با این حال، درست مانند ویرایشگر متن، اگرچه مجموعه کاملی از ابزارها را برای محاسبات و مدیریت صفحه گسترده ارائه می دهد. اما از منشور مینیمالیسم این کار را انجام می دهد. یک رفتار نامرتب حفظ می شود و دسترسی به تمام ویژگی های لازم مانند قبل سریع و بدون مانع است.

ارائه ها، چه برای اهداف تجاری، آموزشی یا متفرقه، توسط ارائه دهنده پوشش داده می شوند

نکته آخر اینکه هیچ مجموعه اداری نباید بدون ویرایشگر ارائه کار کند و کاربران می توانند مجموعه جامعی از ابزارها را برای کمک به مدیریت اسلاید خود بیابند. چه بخواهید فقط با متن ساده کار کنید. اشیا یا اشکال اضافه کنید، همه چیز در دسترس است، با یک کلیک دورتر.

ما دریافتیم که منوی زمینه ارائه شده بسیاری از ویژگی‌ها را پنهان می‌کند و دروازه‌ای به عملکرد ارائه می‌دهد. که در غیر این صورت باید از طریق منوهای اختصاصی قابل دسترسی باشد.

در نتیجه

Ashampoo Office مجهز به مجموعه‌ای از ابزارها برای کار با متن، انجام محاسبات، یا طراحی ارائه‌های سفارشی‌شده، می‌تواند برای کاربران تازه‌کار و حرفه‌ای که به دنبال یک مجموعه اداری چند منظوره هستند، مفید باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 7/8/10/11
 • Processor: Pentium IV or above
 • RAM: 2 GB RAM
 • Free Hard Disk Space: 2 GB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • به اینترنت متصل باشید.
 • فایل Setup را اجرا کنید و در مراحل نصب روی دکمه Get free activation key کلیک کنید و در سایتی که باز میشود ایمیل خود را وارد کنید تا لینک دریافت سریال به ایمیل شما ارسال شود.
 • به ایمیل خود مراجعه کرده و به روی دکمه Click Here کلیک کنید تا مجدد سایت سازنده نرم افزار باز شود. در این قسمت روی دکمه Not Now کلیک کنید تا سریال نمایش داده شود. سریال را داخل نرم افزار کپی و دکمه Activate Now را بزنید.
 • پس از پایان نصب نرم افزار آن را اجرا نکنید.
 • بر اساس 32 و یا 64 بیتی سیستم عامل شما، فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • حالا می توانید نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.