جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Ashampoo Home Designer 9.0.0 + Portable ابزار طراحی بیرون و داخل خانه

شما می خواهید خانه خود را طراحی کنید. شما نه معمار هستید و نه طراح داخلی. Ashampoo Home Designer  راه شما برای پروژه طراحی آماده برای خانه رویایی شماست. این ابزار CAD تا حد امکان برای ما، غیر طراحان، ساده ساخته شده است تا بتوانیم نماهای دوبعدی و سه بعدی را با تمام محاسبات و ترتیبات لازم که به طور خودکار توسط برنامه انجام می شود ایجاد کنیم.

طبیعتاً هنگام کار با Home Designer  نیازی نیست نگران مصالح دیوار، ضخامت دیوارهای نگهدارنده، شیب سقف و بریدگی های درست در دیوارها باشید. این برنامه با تمام نکات ظریف ساختمانی و ساختمانی سروکار دارد و مهمترین بخش را برای شما باقی می گذارد: طراحی.

خانه خانه خود را طراحی کنید

مانند هر ابزار CAD، Ashampoo Home Designer  ابزارهای طراحی زیادی را ارائه می دهد. با این حال، آنها بر نتیجه نهایی متمرکز هستند، نه خود نقاشی. برای روشن شدن این موضوع، در اینجا یک مثال آورده شده است. شما در واقع روی طرح دوبعدی خطوطی نمی‌کشید. در عوض، یکی از چیدمان‌های استاندارد خانه را انتخاب می‌کنید، دیوارها را می‌کشید، پنجره‌ها و درها را اضافه می‌کنید، خانه را با سقف می‌پوشانید. این به معنای واقعی کلمه اینگونه عمل می کند، و این خبر خوبی است، زیرا مسیر از ابتدا تا یک پروژه آماده برای ارائه، کمتر از آن چیزی است که از خودتان انتظار دارید.

خانه خود را برنامه ریزی کنید، عناصر اضافه کنید

ساخت لاشه خانه ساده است. افزودن دیوارهای داخلی برای تخصیص اتاق های فردی نیز ساده است. ابعاد و مساحت هر اتاق به طور خودکار محاسبه می شود، بنابراین شما به وضوح می بینید که هر قسمت از خانه شما چقدر فضای دارد. برش‌ها، پنجره‌ها، درها، نورگیرها، دودکش‌ها، تیرها – اینها هستند که جعبه چوبی یا بتنی را تبدیل به خانه می‌کنند. و افزودن این عناصر در Ashampoo Home Designer Pro 3 با کشیدن و رها کردن ساده انجام می شود. نردبان ها و سقف ها در انواع مختلفی ارائه می شوند و قرار دادن آنها نیز خودکار است. به راحتی، کل پلان خانه شما به لطف بازرس پروژه سلسله مراتبی آسان است.

فضای داخلی و خارجی خانه را تجهیز کنید

با کتابخانه بسیار بزرگی از اشیاء دو بعدی و سه بعدی Ashampoo Home Designer ، می توانید بدون زحمت منابع نور، مبلمان، تزئینات دیوار، حمام و تجهیزات دستشویی را در خانه خود قرار دهید. کتابخانه ها همچنین اتومبیل، مردم، درختان و اشیاء دیگر را برای بیرون ارائه می دهند. کاتالوگ اشیاء داخلی و خارجی به راحتی دسته بندی می شود، بنابراین یافتن یک قطعه خاص از مبلمان یا دکوراسیون ساده و ساده است. همچنین جستجوی مستقیم با کلمات کلیدی وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های جالب موجود در Ashampoo Home Designer Pro  لیست تامین کنندگان نزدیک از مواد، خدمات و تجهیزات مختلف است که ممکن است برای واقعی کردن پروژه خود به آن نیاز داشته باشید. این شامل فروشگاه‌ها و مراکز خرید، شرکت‌ها و افراد با تمام مخاطبین مورد نیاز و به‌روزرسانی شده است، بنابراین می‌توانید به سرعت سفارش دهید.

presentation واضحی ارائه دهید

خوب، طراحی یک پروژه خانه یک کار پیچیده است حتی اگر به ابزاری مانند Ashampoo Home Designer مجهز باشید. با این حال، در نهایت، زمانی که همه جزئیات مرتب شدند و حتی کوچکترین نکات ظریف حل شدند، می توانید یک نمایش از پروژه خانه خود ایجاد کنید. در حال حاضر، این برنامه یک مکانیسم قدرتمند ردیابی پرتو با پشتیبانی از روشنایی بیرونی و داخلی، بافت ها و مواد را معرفی می کند. می تواند یک تصویر سه بعدی واقع گرایانه از خانه شما ایجاد کند که می توانید آن را چاپ یا صادر کنید.

یک کتابخانه جامع از اشیاء سه بعدی:

Ashampoo Home Designer  اشیاء سه بعدی را از تمام زمینه های زندگی ارائه می دهد و نمایشی واقع بینانه از خانه رویایی شما را ممکن می سازد.

اگر اشیاء ارائه شده توسط نرم افزار کافی نباشد، کاربران می توانند به راحتی اشیاء اضافی را از تولید کنندگان در اینترنت وارد کنند. این اشیاء در فرمت های مختلفی مانند 3DS، 3D-DXF و غیره موجود هستند.

این نرم افزار با تعیین موقعیت ساختمان شما می تواند شرایط روشنایی ساختمان را در ساعات مختلف شبانه روز شبیه سازی کند. منابع نور دیگری مانند نور دقیق، نقاط و روشنایی محیط را نیز می توان تعریف کرد. بنابراین، می توانید از قبل تصویری از شرایط نور دریافت کنید و از هزینه های نور اضافی جلوگیری کنید.

شما می توانید تصمیم بگیرید که با کدام نما می خواهید برنامه ریزی کنید، از بین نمای پلان دو بعدی، نمای سه بعدی و نمای مقطعی انتخاب کنید. یک ویژگی خاص این است که می تواند به طور همزمان نماهای مختلف را نشان دهد. به عنوان مثال، در هنگام تعریف پلان در نمای دو بعدی، می توانیم نتایج را در بعد سوم نیز مشاهده کنیم.

موادی مانند عایق، گچ، بتن و موارد دیگر را می توان به لایه های مورد استفاده برای ایجاد دیوارها، سقف ها و کف آجری اختصاص داد. مصالح ساختمانی مورد استفاده در برنامه ریزی، از جمله مقادیر و اقلام وظیفه تعیین شده، را می توان به صورت لیست PDF صادر کرد.

پس از تکمیل برنامه ریزی، می توانید هر شی را قرار داده یا مجدداً در موقعیت مکانی قرار دهید و عناصر گرافیکی دوبعدی را به دلخواه به برنامه های خود اضافه کنید. در نهایت، می‌توانید کل پروژه را در یکی از بسیاری از قالب‌های استاندارد صادر کنید، برای مثال، برای یک معمار یا دوستان ارسال کنید – یا به سادگی آن را چاپ کنید.

در نتیجه

Ashampoo Home Designer  به شما امکان می دهد خانه رویایی خود را به راحتی برنامه ریزی کنید. با استفاده از این نرم افزار ویندوز می توانید پلان کاملی از طبقات را برنامه ریزی کنید.

این برنامه به شما کمک می کند تا بیرون و داخل خانه رویایی خود را بسازید. جادوگران هوشمند شما را از ابتدا تا انتها راهنمایی می کنند و به شما کمک می کنند تا پیش نویس های ناهموار یا نقشه های دقیق ساخت و ساز را تهیه کنید.

چه قصد داشته باشید برای یک اتاق یک نفره، یک آپارتمان یا حتی یک خانه کامل برنامه ریزی کنید، Ashampoo Home Designer به شما کمک می کند تا تمام ایده های خلاقانه خود را تحقق بخشید.

شما می توانید با استفاده از اعداد و دستورالعمل ها، اشیاء را به طور دقیق در طرح خود قرار دهید. با کمک دستیاران برنامه، می‌توانید تمام جنبه‌های چهار دیوار خود، از جمله لایه‌های مختلف و جزئیات پیچیده را برنامه‌ریزی کنید.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید