.
Ashampoo Driver Updater 1.5.2 + Portable آپدیت درایور های سخت افزاری

Ashampoo Driver Updater – درایورهای قدیمی می توانند تأثیر منفی بر عملکرد رایانه شما داشته باشند یا باعث مشکلات گرافیکی و صدا شوند. به روز نگه داشتن آنها بسیار مهم است. زیرا نسخه های به روز شده برای جلوگیری از خرابی و اطمینان از اینکه همه اجزای سخت افزاری به درستی کار می کنند طراحی شده اند.

Ashampoo Driver Updater یکی از برنامه های کاربردی متعددی است که به شما امکان می دهد کامپیوتر را از نظر درایورهای قدیمی اسکن کرده و آخرین بسته ها را دانلود کنید.

رایانه را برای درایورهای قدیمی اسکن می کند و به شما امکان می دهد آنها را به روز کنید

پس از راه اندازی، این نرم افزار فوراً شروع به اسکن رایانه شما می کند. جستجو با یک نمودار دایره ای به پایان می رسد که به شما نشان می دهد چه تعداد از درایورها به روز هستند و چه تعداد از آنها به روز نیستند.

علاوه بر این، می‌توانید به بخش «نمای کلی» بروید تا فهرستی از تمام درایورهایی را که Ashampoo Driver Updater در رایانه‌تان پیدا کرده‌اند، مشاهده کنید. خواه به روز باشند یا نه. برای هر ورودی، می توانید نسخه نصب شده خود را با نسخه جدیدتر مقایسه کنید و نام ناشر را بررسی کنید.

به‌روزرسانی‌ها را به صورت دسته‌ای دانلود می‌کند و پشتیبان‌گیری ایجاد می‌کند

پس از انتخاب درایورهای مورد نظر از لیست، نمی توانید تمام به روز رسانی ها را به صورت دسته ای دانلود کنید. توصیه می شود قبل از اعمال تغییرات، یک نقطه بازیابی ایجاد کنید، گزینه ای که به طور پیش فرض در این برنامه فعال است.

این برنامه اقدامات امنیتی بیشتری را انجام می دهد. و به شما امکان می دهد از درایورهای نصب شده نسخه پشتیبان تهیه کنید. تا در صورت لزوم آنها را به سرعت بازیابی کنید.

به‌طور پیش‌فرض، Ashampoo Driver Updater طوری پیکربندی شده است که تمام درایورها را بررسی کند تا ببیند قدیمی هستند یا نه. با این وجود، می‌توانید استثناهایی را نیز اضافه کنید، که از اسکن‌های بعدی حذف خواهند شد.

به شما کمک می‌کند هر چند وقت یک‌بار اسکن‌ها را اجرا کنید تا کامپیوتر را در بهترین حالت نگه دارید

اجرای اسکن درایورها به صورت دوره ای مطمئن می شود که درایورهای نصب شده بر روی رایانه شما از جدیدترین ویژگی ها و اصلاحات بهره مند می شوند. Ashampoo Driver Updater همچنین دارای یک زمانبندی یکپارچه است که می تواند به شما کمک کند تا کارهای اسکن را هر زمان که بخواهید انجام دهید.

در نتیجه

Ashampoo Driver Updater به‌روزرسانی‌هایی را برای طیف گسترده‌ای از قطعات و دستگاه‌ها از حرفه‌ای تا برندهای کمتر ارائه می‌دهد. به محض اینکه یک درایور جدید در دسترس قرار گرفت، بلافاصله به پایگاه داده عظیم Ashampoo Driver Updater اضافه شده و در دسترس شما قرار می گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.