Ashampoo 3D CAD Pro راه حل حرفه ای برای طراحان، طراحان، دکوراتورها و منظره سازان است. این نرم افزار هر مرحله از برنامه ریزی، تجسم تا محاسبه پروژه های شما را برای نتایج با کیفیت بالا بدون نیاز به نرم افزار اضافی پوشش می دهد.

رابط کاربری تمیز با ساختار موضوعی به شما امکان می دهد با یک کلیک به همه ویژگی ها دسترسی داشته باشید. همه چیز به طور منطقی مرتب شده و به راحتی قابل دسترسی است. شما تصمیم می گیرید که از نوار ابزار کلاسیک استفاده کنید یا از نوارهای مدرنی که از محصولات Microsoft Office می شناسید.

این نرم افزار Ashampoo به شما این امکان را می دهد که بخش های پلان را برای برنامه های کاربردی ساختمان یا اسناد ساخت و ساز ایجاد کنید که دارای بالاترین استانداردها هستند. از ویژگی‌های قدرتمند برای دستیابی به برتری فنی استفاده کنید و با تکیه بر قابلیت‌های مدل‌سازی گسترده، عناصر ساختمانی یا مجسمه‌های خود را طراحی کنید و به خلاقیت‌های ساختمان خود یک حس هنری اضافه کنید.

راه حل حرفه ای طراحی همه جانبه – از نقشه های کف تا دکورها!

Ashampoo 3D CAD Pro یک برنامه ریز خانه ایده آل برای همه طراحان، نقشه کشان، معماران داخلی یا منظر است! ایده های طراحی خود را با جزئیات، مستقیم و حرفه ای بسازید، تجسم کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید! برای ساخت برنامه های کاربردی یا برنامه های اجرایی که بالاترین خواسته ها را برآورده می کند، طرح هایی ایجاد کنید. ویژگی‌های معماری قدرتمند شما را قادر می‌سازد نتایج حرفه‌ای ایجاد کنید، و ویژگی‌های مدل‌سازی گسترده به شما امکان می‌دهد اجزا و مجسمه‌های دیگری طراحی کنید که به معماری شما حس هنری خاص خود را می‌دهد.

ابزارهای قدرتمند طراحی و ساخت

ابزارهای ورودی عددی برای برنامه ریزی دقیق ضروری هستند و Ashampoo CAD Pro در این بخش کوتاهی نمی کند! گزینه های ورودی عددی قدرتمند برای دیوارها، پنجره ها و درها زندگی شما را آسان می کند، در حالی که ابزارهای ویرایش عددی مبتنی بر ناحیه دقت و انعطاف پذیری را ارائه می دهند. به همراه اجزای اضافی برای پنجره ها و درها، جعبه های کرکره ای، پرده ها و قاب ها، بخش طراحی و ساخت برای استفاده حرفه ای ایده آل است!

کاتالوگ اشیاء بی شمار

Ashampoo 3D CAD Pro نیز به دلیل وجود اشیاء سه بعدی بسیار محبوب است. از بیش از ۱۵۰۰ شی ۳ بعدی و بیش از ۲۵۰ گروه آماده از کاتالوگ گروه استفاده کنید! این کاتالوگ، در میان چیزهای دیگر، شامل گاراژهای از پیش ساخته شده، آشپزخانه‌های کوچک، سوله‌های باغ و سونا است. شما حتی می توانید فهرست های کاتالوگ خود را اضافه کنید – عملی تر نمی شود! با Ashampoo 3D CAD Pro، می توانید بسیاری از فرمت های شی سه بعدی دیگر را برای استفاده با کاتالوگ اشیاء سه بعدی وارد، ویرایش و ذخیره کنید. این به شما امکان دسترسی به میلیون ها شی سه بعدی را می دهد!

پروژه ها را به صورت بهینه تراز کنید، درهای سه بعدی را باز کنید و از اشیاء پنجره اضافی استفاده کنید

با گزینه های “نمای جانبی” و “نمای بالا”، هم ترازی و در نتیجه مشاهده، ساده و راحت است. از نمایش هایی لذت ببرید که دقیقاً با عملکرد انتخاب شده مطابقت دارند! نکته خاص در مورد نمای سه بعدی این است که چقدر رسا و واقعی به نظر می رسد. جادوی سه بعدی این است که همه چیز به طرز خیره کننده ای واقع گرایانه و واقعی به نظر می رسد. درهای باز شونده، به ویژه در تورهای مجازی، به اتاق های شما واقع گرایی بیشتری می بخشند. شما حتی می توانید به صورت جداگانه زاویه درهای باز را تنظیم کنید! جزئیات طراحی را با تجهیز طرح های خود به کرکره و پرده برای همه فرمت های رایج پنجره و باز گذاشتن آنها به شکلی متفاوت طراحی کنید!

احجام، ابعاد درب و پایه ها را محاسبه کنید

جزئیاتی مانند مساحت سطح، حجم و حفاری را از عناصر زمین به راحتی بازیابی کنید، به عنوان مثال. برای محاسبه مقدار خاک مورد نیاز برای پر کردن یک تخت گل. اندازه گیری برای پنجره ها و درها را می توان در نماهای پلان دو بعدی گنجاند. طرح های خود را با یک جزء جدید جلا دهید: پایه ها! حتی برای پایه های تکی، پایه های نواری و صفحات پایه نیز پشتیبانی وجود دارد. و همچنین می توانید حفاری یا حجم عناصر خالی را تعیین کنید!

برنامه ریزی سریع فتوولتائیک

هیچ طراحی پروژه خوبی نباید بدون تاسیسات فتوولتائیک باشد. برای سیستم های روی سقف، می توانید طرح آنها را مشخص کنید، ماژول ها را از کاتالوگ اشیاء و محل قرارگیری آنها در مرحله راه اندازی انتخاب کنید. برای سقف های مسطح، می توانید به سادگی مشخص کنید که در مرحله طراحی از چه قطعاتی برای عناصر فتوولتائیک استفاده می شود یا نه. وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید کل نصب را تنها با دو کلیک قرار دهید و فاصله بین ردیف‌های پانل‌ها را تنظیم کنید یا آنها را بچرخانید و مرتب کنید – این رویکرد عالی برای برنامه‌ریزی اولیه است!

Expert به فرمت های مهم گنجانده شده است

می توانید فایل های دو بعدی DXF و DWG را مستقیماً از برنامه وارد و صادر کنید. این باعث می شود تبادل داده با سایر برنامه های CAD بدون دردسر باشد! و اگر می خواهید از نظر ارائه بیشترین بهره را از پروژه خود ببرید، به سادگی آن را برای پردازش بیشتر در قالب Maxon Cinema 4D صادر می کنید!

میلیون ها شی سه بعدی را به راحتی وارد کنید

Ashampoo 3D CAD Pro از بارگذاری، ویرایش و ذخیره فرمت های مختلف شی سه بعدی جدید پشتیبانی می کند. این به شما امکان دسترسی به میلیون ها شی سه بعدی را می دهد! به سادگی آنها را وارد کنید و آنها را به طرح های خود اضافه کنید! با پشتیبانی از مدل‌های SketchUp یا Collada، اکنون می‌توانید فوراً از چندین مدل عمومی و خاص برند استفاده کنید.

تاسیسات فتوولتائیک – آرایه های پشت بام و سقف های مسطح

هیچ طراحی پروژه خوبی نباید بدون تاسیسات فتوولتائیک باشد. برای سیستم های روی سقف، می توانید طرح آنها را مشخص کنید، ماژول ها را از کاتالوگ اشیاء و محل قرارگیری آنها در مرحله راه اندازی انتخاب کنید. برای سقف های مسطح، می توانید به سادگی مشخص کنید که در مرحله طراحی از چه قطعاتی برای عناصر فتوولتائیک استفاده می شود یا نه. وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید کل نصب را تنها با دو کلیک قرار دهید و فاصله بین ردیف‌های پانل‌ها را تنظیم کنید یا آنها را بچرخانید و مرتب کنید – این رویکرد عالی برای برنامه‌ریزی اولیه است!

تجزیه و تحلیل قدرتمند منطقه

با توجه به تقاضای عمومی، ما ویژگی های تجزیه و تحلیل و محاسبه مساحت اضافی به همراه الگوهای خروجی مناسب را اضافه کرده ایم. به غیر از فضای زندگی، اکنون می توانید فضای کف، دیوارها، سقف ها، نماها و بسیاری از مناطق دیگر را نیز پردازش کنید. قسمت های نما را نیز می توان به راحتی به فایل های PDF، RTF یا Excel صادر کرد! لیست موقعیت برای ویندوز نیز دیگر مشکلی ندارد.

به راحتی اشیا را آینه کنید

دو ابزار قدرتمند به شما کمک می کنند اشیاء و نمادهای سه بعدی و دو بعدی را در هر محور یا نقاط مرکزی آنها آینه کنید. این همچنین با چندین انتخاب از همان نوع عنصر کار می کند که می تواند در زمان شما صرفه جویی کند! نرم افزار CAD انعطاف پذیرتر از این نمی شود!

کارایی بی نظیر

رابط کاربری تمیز با ساختار موضوعی به شما امکان می دهد با یک کلیک به همه ویژگی ها دسترسی داشته باشید. همه چیز به طور منطقی مرتب شده و به راحتی قابل دسترسی است. شما تصمیم می گیرید که از نوار ابزار کلاسیک استفاده کنید یا از نوارهای مدرنی که از محصولات Microsoft Office می شناسید.

کمک های ورودی و جادوگرها برای جابجایی ساده

از طراحی سقف تا مدل‌سازی زمین – Ashampoo 3D CAD Pro کمک‌های ورودی و جادوگران مفیدی را برای همه عملیات‌های پیچیده فراهم می‌کند. شما روی محتویات تمرکز می کنید و نرم افزار بقیه کارها را انجام می دهد – همانطور که باید باشد.

عناصر طراحی بیرونی و داخلی گنجانده شده است

کاتالوگ اشیاء داخلی به شما امکان دسترسی به اجزای مختلف ساختمان، بافت ها، مواد و نمادها را می دهد. برای قرار دادن درها، پنجره ها، بالکن ها، وسایل نقلیه و همچنین تاسیسات بهداشتی و برقی در طرح های شما تنها با یک کلیک کافی است. می توانید اشیاء اضافی را از SketchUp و Collada وارد کنید. این به شما یک نمای دقیق از پروژه تمام شده در مرحله برنامه ریزی را می دهد – تا آخرین جزئیات!

کمتر گاهی اوقات بیشتر!

آیا نیازی به واردات/صادرات فایل‌های دو بعدی DXF/DWG، صادرات Maxon Cinema 4D و عدم ساخت ویندوز ندارید؟ اما هنوز یک نرم افزار CAD جامع و با امکانات کامل می خواهید؟ سپس Ashampoo 3D CAD Architecture ارزان‌تر برای شما مناسب است! اگر هرگز از آنها استفاده نمی کنید، چرا برای ویژگی های کاملاً حرفه ای هزینه کنید؟ سپس به معماری ۳d Cad ما نگاهی بیندازید.

مرکز مصالح ساختمانی با بافت های CAD “آگاهانه”.

mtextur.com جزئیات مربوط به مصالح ساختمانی و سازندگان آنها را به صورت رایگان در اختیار معماران، طراحان و برنامه ریزان قرار می دهد. مواد یافت شده به عنوان بافت های CAD و BIM با وضوح بالا برای استفاده فوری با نرم افزار برنامه ریزی انتخابی شما قابل دانلود هستند. همچنین می توانید مصالح ساختمانی خاصی را بر اساس گروه مواد، رنگ، مورد استفاده، سازنده یا خط محصول جستجو کنید. پیوندهایی به جزئیات بیشتر، نمونه های مرجع و فایل های PDF با جزئیات در مورد مواد مختلف نیز موجود است. با بیش از ۱۰ هزار متریال آگاه، mtextur بزرگترین مرکز برای بافت های CAD واقعی (آنلاین از سال ۲۰۰۶) در سراسر جهان است. این واقعاً تمام برنامه ریزی شما را در عصر BIM (مدل سازی اطلاعات ساختمان) ساده می کند.

 در نتیجه

Ashampoo 3D CAD Pro که به طور خاص برای ساخت و ساز سه بعدی طراحی شده است، یک برنامه مدل سازی پیشرفته CAD است که ممکن است با مجموعه ویژگی های جامع خود شما را شگفت زده کند. این برای معماران و مهندسان متخصص مفید است، اما کاربران خانگی نیز می توانند آن را امتحان کنند، در صورتی که بخواهند خانه خود را بازسازی یا بازسازی کنند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید
yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen
قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز
سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت، soft98 را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از سافت ۹۸ با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید