.
ASCOMP Text-R Pro 2.001 + Portable استخراج متن از اسناد PDF

نرم افزار تشخیص کاراکتر نوری یا OCR به ابزاری ارزشمند برای حوزه های مختلف از ورود داده ها گرفته تا حسابداری و منابع انسانی تبدیل شده است. آنها نه تنها زمان صرف شده برای ورودی های دستی را تا حد زیادی کاهش می دهند. بلکه ضمن بهبود تلاش های کشف تقلب، خطاهای مهم را نیز به حداقل می رسانند.

Text-R برنامه‌ای است که برای تشخیص متن در فایل‌های PDF و تصاویر طراحی شده اس.ت که می‌توان آن را بلافاصله اجرا کرد. متن استخراج شده را می توان در قالب Word یا RTF ذخیره کرد. اما همچنین به عنوان یک PDF قابل ویرایش بدون تغییر بیش از حد قالب بندی.

پشتیبانی از تشخیص کاراکترهای ترکیبی و تصاویر شیبدار

راه اندازی یک عملیات سریع و بدون حادثه است که نیازی به توجه خاصی از جانب شما ندارد. پس از راه‌اندازی، در صفحه‌ای که در آن دو گزینه دارید، به شما خوش آمد می‌گوییم تا مشخص کنید آیا متن را از یک فایل PDF یا تصویر استخراج می‌کنید یا خیر. تا آنجا که به فرمت‌های تصویر سازگار مربوط می‌شود. می‌توانید اکثر فرمت‌های رایج را پیدا کنید، از جمله، اما نه محدود به PNG، TIFF، JPG، JPEG و BMP.

قبل از اینکه بتوانید متن را استخراج کنید، برنامه از شما می خواهد که گزینه های ترجیحی را انتخاب کنید. بنابراین، بر اساس ماهیت سندی که در حال پردازش آن هستید. می‌توانید از ابزار تشخیص شیب تصاویر، چرخش ۹۰، ۱۸۰ و ۲۷۰ درجه، کاراکترهای ترکیبی، شناسایی و حذف خطوط یا فیلترهای تداخل استفاده کنید. بر اساس بخش گزینه، از این ابزار می توان برای اسکن بارکد نیز استفاده کرد.

در نتیجه

شایان ذکر است که این ابزار شامل چندین دیکشنری داخلی است که فیلتر بیشتر متنی را که استخراج می کنید تضمین می کند. بنابراین، این برنامه می تواند برای شرکت هایی که با شرکای بین المللی کار می کنند مفید باشد و ممکن است فاکتورها یا سایر اسناد مهم را به زبان های دیگر دریافت کنند.

در مجموع، Text-R یک ابزار سریع و قابل اعتماد برای تشخیص متن نوری است که به شما امکان می دهد محتوای متنی را از اسناد و تصاویر PDF استخراج کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, 10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید. اما اجرا نکنید.
  •  فایل موجود در پوشه Crack را در محلی که نرم افزار نصب شده کپی و و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید و با استفاده از سریال موجود در فایل Serial.txt رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.