.
ARPlan 3D v4.2.4 اندازه گیری ابعاد محیط در اندروید

ARPlan 3D اپلیکیشنی دارای عملکرد مفید در ساخت و ساز و برای علاقه مندان به املاک و مستغلات است. شما می توانید آزادانه یک منطقه خاص را هنگام ورود فقط با گوشی و بصورت دستی اندازه گیری کنید. در عین حال، این شاخص ها به راحتی ذخیره می شوند و برای ایجاد یک نقاشی مسطح برای اهداف مختلف بسیار مفید هستند.

اتاقتان را به سادگی اندازه گیری کنیداولین عملکردی که در هنگام استفاده از ARPlan 3D باید به آن اشاره کنیم این است که به شما کمک می کند هر ناحیه ای را با دقت مطلق اندازه گیری کنید. شما فقط نیاز به یک گوشی با صفحه نمایش کافی دارید. در عین حال، این کار برای کاربران بسیار ساده است و می‌توانند از بسیاری از عناصر هیجان‌انگیز مختلف در این برنامه بهره ببرند.

هنگامی که به گوشه اتاق می روید، یک نوار با دو نقطه دو سر وجود دارد که اغلب در نرم افزارهایی مانند paint می بینید. از آنجا، شما آن را طوری تنظیم می کنید که گویی از یک خط کش استفاده می کنید. شما سریعا یک آمار مربوط به یک زاویه خاص دریافت خواهید کرد.

Floor Plan Creator v3.5.8 طراحی نقشه در اندروید

مناسب برای محاسبه

به لطف ARPlan 3D وقتی تمام عناصر داخل منطقه را مانند یک اتاق به طور کامل اندازه گیری کنید، اعداد را در یک صفحه جمع آوری خواهید کرد. از طریق عواملی که قبلاً تعریف و اندازه‌گیری کرده‌اید، بازتولید می‌شود. جهت گیری گوشه ها در آن ضروری است و پس از اتمام کار متوجه می شوید که چقدر مفید است. یکی دیگر از ویژگی هایی که هنگام استفاده از آن لذت خواهید برد این است که یک کپی از اتاق در مقابل چشمان شما ظاهر می شود. اکنون، باید تعیین کنید که کدام گوشه دارای در است. ارتفاع آن چقدر است. ارتفاع دیوار چقدر است و بسیاری از عوامل دیگر. همه دقیقاً در داخل نقاشی شما ترسیم خواهند شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.