.
ARCHLine XP 2022 v220307 Build 444 + Live معماری و طراحی داخلی

ARCHLine XP یک نرم‌افزار طراحی معماری است که به یک رابط کاملاً یکپارچه Open BIM مجهز شده است که ابزارهایی را برای ایجاد مدل‌های ساختمانی هماهنگ و قابل محاسبه فراهم می‌کند. هر جزء مانند پلان طبقات، مقاطع و ارتفاعات در یک مدل جامع قرار دارند. پروژه های BIM شما کاملاً هماهنگ هستند و برای همگام نگه داشتن آنها نیازی به به روز رسانی دستی ندارند.
با نرم‌افزار طراحی معماری ARCHLine.XP می‌توانید موارد زیر را ایجاد کنید: نماهای پلان طبقه، نماهای بخش، نماهای ارتفاعی، نماهای پرسپکتیو، جزئیات ساخت و ساز، طرح‌بندی چاپ، برنامه‌ریزی‌ها، گزارش‌های اکسل، رندرها، درج‌های عکس و حتی انیمیشن‌ها.

BIM در واقع یک فرآیند طراحی استاندارد بالفعل برای ایجاد یک مدل ساختمان است که اساسا یک منبع داده قوی و غنی از اطلاعات را فراهم می کند. این اطلاعات به صورت داخلی توسط نرم افزار CAD استفاده می شود و برای اضافه کردن محاسباتی مانند تحلیل انرژی، بارهای ساختاری، تحلیل روشنایی، محاسبات گرمایش و سرمایش و غیره به تیم پروژه صادر می شود.

مدل ساختمان هماهنگ و قابل محاسبه

شما در یک مدل با نماهای زیادی مانند پلان طبقات، بخش ها و ارتفاعات کار می کنید. پروژه های BIM شما کاملاً هماهنگ هستند و برای همگام نگه داشتن آنها نیازی به به روز رسانی دستی ندارند. این اجازه می دهد تا کار موثرتری داشته باشید.

اجزای سازنده BIM

طراحی سه بعدی تنها یک مرحله از گردش کار BIM است. به جای اینکه محصول نهایی باشد، مدل سه بعدی به عنوان منبع داده اطلاعات توسط تیم پروژه برای محاسبات انجام شده استفاده می شود. برای اینکه تیم پروژه کارآمد باشد، آنها به این داده ها در قالب استاندارد نیاز دارند. این قالب شامل همه چیز است. پارامترهای مشترک، الگوها، پارامترهای پروژه، ویژگی های شی، منابع داده. در نتیجه این چیزی است که “من” را در BIM ایجاد می کند.

ابزارهای BIM ما
Direct Revit RFA, RVT import

با استفاده از ARCHLine XP 2021، می توانید انواع فایل های RVT، RFA را وارد و مشاهده کنید. RFA (Revit Family) فرمت خانواده های برنامه BIM Autodesk Revit است. اشیاء RFA دارای پارامترهای BIM در مورد شی هستند، بنابراین به جای کار با بلوک ها، با اجزای ساختمان هوشمند کار می کنید.

مدل های قابل دانلود از تولید کنندگان با فرمت Revit

RFA import می‌تواند بسیار مفید باشد، زیرا تقریباً تمام تولیدکنندگانی که مدل‌های «BIM» قابل دانلود را ارائه می‌کنند معمولاً آنها را فقط در قالب Revit ارائه می‌کنند.
یکی از جامع ترین کتابخانه های BIM، bimobject.com است. در نتیجه از آن برای وارد کردن اشیاء واقعی با پارامترهای BIM آنها به طور مستقیم به مدل ARCHLine.XP خود استفاده کنید.

IFC Export / Import -کلاس های بنیاد صنعت

ARCHLine XP  بر اساس نسخه IFC2x3-TC1، یک Import و ExportIFC با تاییدیه buildingSMART ارائه می دهد. استفاده از فرمت فایل IFC فرصت های همکاری بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد و پایان تفسیر نادرست پروژه و از دست دادن داده ها را نشان می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

 • Supported OS: Windows 11,10,8,7 (64-bit)
 • CPU: Intel i7 or 8 core AMD processor
 • RAM: 8 GB or more
 • Hard disk: HDD or SSD - 2 GB available hard disk space on the installation drive and at least an additional 6 GB free space on the system drive (this is the C: drive in most cases)
 • GPU: Video card with DirectX 11 and 9.0c support. Suggestion: NVIDIA or ATI graphics cards with a minimum 1 GB or more dedicated memory. Integrated Intel video cards are NOT recommended, except Intel HD Graphics 2000 or better!
 • Display: At least 1920x1080 resolution (4K is supported).
 • Mouse: 2 buttons, scroll-wheel mouse
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل موچود در پوشه Crack را در مسیری که برنامه نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجراء کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.