.
AppLock v5.6.2 MOD (Premium Unlocked) قفل اطلاعات گوشی اندرویدی

AppLock یک برنامه مفید برای کسانی است که می خواهند از همه اطلاعات گوشی خود محافظت کنند یا از دسترسی دیگران در خانواده یا دوستان به تلفن جلوگیری کنند. این قابلیت همچنین با هوش مصنوعی های خودکار مختلفی ارائه می شود که به صراحت برای چند برنامه یا ابزار از قبل طراحی شده اند. البته کاربران می توانند تنظیمات جداگانه زیادی ایجاد کنند و از انواع رمزهای عبور برای هر محتوایی که باید محافظت کنند استفاده کنند.

حفاظت پیشرفته

عملکرد امنیتی یا جلوگیری از دسترسی AppLock بسیار پیشرفته است. زیرا کاربران می توانند رمز عبور متفاوتی را روی هر برنامه و موارد دیگر تنظیم کنند. در همین حال، آنها می توانند دو سطح احراز هویت را برای چند محتوای مهم که نمی خواهند کسی بداند تعیین کنند. انواع مختلف امنیت نیز بسته به سبک استفاده منحصر به فرد کاربر برای جلوگیری از استفاده دیگران از دستگاه خود، خودکار یا دستی خواهند بود.

یک نمایه جعلی جدید ایجاد کنید

علاوه بر ایجاد طعمه‌ها برای مجموعه‌های شخصی، AppLock همچنین می‌تواند یک نمایه کاربری کاملاً جدید برای مخفی کردن همه فایل‌ها، برنامه‌ها و بازی‌ها ایجاد کند. کاربران می توانند این عملکرد را از طریق نوار اعلان فعال کنند و تنها در یک ثانیه، همه چیز به طور کامل بدون هیچ ردی پنهان می شود. این قابلیت به کاربران کمک می کند تا اگر می خواهند دستگاه و فعالیت خود را بررسی کنند، از ردیابی والدین خودداری کنند.

ایمنی

توانایی ایمن سازی و محافظت از کاربران در AppLock بسیار مطلق و مدرن صورت می گیرد. زیرا با هوش مصنوعی برتر ترکیب می شود تا به کاربران کمک کند چابک بمانند. اکنون، هیچ کس نمی تواند به دستگاه دسترسی داشته باشد یا از دستگاه شما بدون رمز عبور یا تأیید هویت کاربر هنگام نصب برنامه سوء استفاده کند.

شما هم اکنون می توانید این نرم افزار کاربردی و پر طرفدار را بصورت رایگان از وب سایت یکداون دانلود نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Android 4.2 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.