جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ApowerREC 1.7.1.10 + Portable نرم افزار ضبط صفحه نمایش چند منظوره

ApowerREC یک نرم افزار ضبط صفحه نمایش چند منظوره است که توسط شرکت Apowersoft هنگ کنگ توسعه یافته است، شامل حاشیه نویسی، ایجاد وظایف برنامه ریزی شده، آپلود فیلم، اسکرین شات و غیره.

این نرم افزار می تواند به شما کمک کند تا عملیات دسکتاپ کامپیوتر، جلسات آنلاین، فیلم های سرگرمی و سایر فعالیت ها را همزمان با صدا ضبط کنید. و ویدئو چندین حالت فیلمبرداری مانند ضبط تمام صفحه، ضبط منطقه و تصویر در تصویر را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد به راحتی ضبط ویدیو و آموزش فیلم ها را انجام دهند. از ApowerREC می توان برای ضبط ویدئوهای نمایش برنامه یا سوابق ویدئو کنفرانس استفاده کرد. صدا، ارائه ها و تصاویر دوربین را می توان با وضوح فوق العاده ضبط کرد.

این نرم‌افزار ضبط ویدیو می‌تواند ارائه‌ها را واضح‌تر کند:

می‌تواند ویدیوهای آموزشی آنلاین را ضبط کند و حاشیه‌نویسی را اضافه کند، به طوری که بینندگان بتوانند نکات کلیدی را به طور مستقیم‌تر درک کنند. به راحتی مطالب آموزشی عالی ایجاد کنید، بسیار مناسب برای ضبط دوره های زنده، جلسات آنلاین و سایر ویدیوهای آنلاین مرتبط. نقاشی اصلی صفحه فوق‌العاده بازی را ضبط می‌کند و تصاویر عملیات فوق‌العاده را رهگیری می‌کند و آنها را روی پلتفرم‌های مختلف و موارد دیگر به اشتراک می‌گذارد. از این ابزار ضبط صفحه برای ایجاد سوابق تماس ویدیویی، بازخورد ضبط مشکل در محل و پشتیبانی فنی ویدیویی استفاده کنید.

رابط کاربری
ApowerREC دارای یک رابط کاربری ساده است که استفاده از آن را برای کاربران آسان می کند زمانی که می خواهند صفحه کامپیوتر خود را ضبط کنند، صدا و فیلم های خانوادگی کوتاه را از طریق لنز وب کم ضبط کنند. ApowerREC همچنین به ذخیره برنامه های پخش زنده، ایجاد ویدئوهای نمایشی، ضبط سخنرانی های آنلاین، ضبط زمان بازی و موارد دیگر کمک می کند.

هنگامی که برنامه را اجرا می کنید، یک رابط مینیمالیستی مشکی مات متالیک با چندین ویژگی دارید. می توانید بین صفحه ضبط، پنجره ضبط، ضبط صدا و ضبط وب کم انتخاب کنید. اگر می‌خواهید فقط یک پنجره قفل شده را ضبط کنید، می‌توانید بین پنجره کامل یا سفارشی برای ضبط سوئیچ کنید یا حتی گزینه «پنجره ضبط» را انتخاب کنید.

منبع صوتی یعنی صدای سیستم، میکروفون و هر یک از منابع دیگر را انتخاب کنید و می‌توانید بروید. شما حتی می توانید متن یا واترمارک تصویر را روی فیلم های ضبط شده اضافه کنید و همچنین وظایف را برنامه ریزی کنید، از ویژگی توقف خودکار و تقسیم خودکار در میان موارد دیگر استفاده کنید.

ApowerREC به شما امکان می دهد تقریباً همه چیز را تغییر دهید، از ویدئو، صدا، اسکرین شات، پنل اصلی، نوار ابزار شناور، ماوس، کلیدهای میانبر و موارد دیگر که به شما کنترل کاملی بر جلسات ضبط صفحه نمایش می دهد.

ویژگی های ApowerREC
صفحه ضبط

USP ابزار ApowerREC ویژگی Record Screen است. همانطور که می دانید صفحه را ضبط می کند. همراه با آن، می‌توانید یک فید وب‌کم اضافه کنید، حاشیه‌نویسی کنید و در حین ضبط نقاشی بکشید، و ناحیه اطراف مکان‌نما را برجسته کنید که در مواقعی که می‌خواهید توجه شخصی را به بخش خاصی از صفحه جلب کنید، مفید است. در اینجا چند گزینه مانند ضبط تمام صفحه دریافت می کنید یا می توانید عرض و ارتفاع خاصی را برای ضبط انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید پنجره را بکشید تا قسمت خاصی از صفحه ضبط شود. بعلاوه، پانل صدا روی برد ApowerREC به شما امکان می دهد منبع صدا را انتخاب کنید. در نهایت، یک فید وب‌کم وجود دارد که می‌توانید آن را به هر جلسه ضبط صفحه در یک وصله دایره‌ای به خوبی انجام شده در کنار یک صفحه نمایش اضافه کنید.
پنجره ضبط
همانطور که می توانید بگویید، ویژگی “پنجره ضبط” به شما امکان می دهد صفحه یک پنجره خاص مانند ارائه پاورپوینت را بدون ضبط هر چیز دیگری که در همان رایانه استفاده می کنید ضبط کنید. برنامه به ضبط پنجره های قفل شده ادامه می دهد مگر اینکه حداقل شود.
ضبط صدا
عملکرد “ضبط صدا” به شما امکان می دهد فقط صدا را ضبط کنید. در اینجا هیچ ویدیو یا ضبط صفحه وجود ندارد، اما اگر می‌خواهید چیزی با تنظیمات فقط صدا ایجاد کنید، فقط صدا می‌تواند مفید باشد. می توانید منبع ورودی را با بخش “صدا” انتخاب کنید.
ضبط وب کم
در نهایت، “Record Webcam” از یک وب کم داخلی یا خارجی برای گرفتن فید خود استفاده می کند. می‌توانید رزولوشن خروجی، فریم در ثانیه را انتخاب کنید، نمایشگر را آینه کنید و خوراکی را که برای موارد استفاده بی‌شمار مفید است، ضبط کنید.
وظیفه زمانبندی
انتشار کراکن! Task Scheduler یک ویژگی منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد جلسه ضبط دوره ای یا یکباره صفحه نمایش خود را برنامه ریزی کنید. می توانید زمان شروع و توقف، منبع صدا و وب کم، منطقه ضبط و همچنین تنظیمات دیگر را تنظیم کنید. این یک ویژگی بسیار کاربردی است و می توانید چندین کار را برای ضبط های دوره ای بدون نیاز به انجام دستی تنظیم کنید. ذخیره و صادر کنید پس از اتمام ضبط هر ویدیو، زمان ذخیره و صادرات فرا رسیده است. ApowerREC ابزار ویرایش ویدیو داخلی ندارد (ApowerEdit را می‌توان برای آن نصب کرد) اما می‌توانید مقدمه و برون‌نویس اضافه کنید، واترمارک سفارشی اضافه کنید و طول ویدیو را به راحتی کلیپ کنید. برای صادرات، گزینه هایی بین 14 فرمت محبوب از جمله MOV، AVI، WMV و غیره دارید. شما حتی می توانید فایل های ضبط شده را در YouTube، Vimeo، Google Drive یا حتی اتصال FTP به همین شکل به اشتراک بگذارید.
واترمارک
ApowerREC دارای قابلیت واترمارک قوی است. می توانید یک تصویر یا متن را به عنوان واترمارک اضافه کنید. حتی می توانید متن مورد استفاده برای واترمارک را با سهولت نسبی قالب بندی کنید. ناگفته نماند که این ویژگی در نسخه پولی موجود است زیرا نسخه رایگان فاقد هرگونه ویژگی است. تنظیمات «ضبط» به شما این امکان را می‌دهد که اگر می‌خواهید نمادهای دسکتاپ را مخفی کنید، هنگام ضبط صدای بوق پخش کنید، از یخ زدن ویدیو جلوگیری کنید و موارد دیگر را تغییر دهید. «Screenshot»، «Floating toolbar»، «Upload»، «Start»، «Main Panel» و «Language» وجود دارد. همانطور که می بینید، می توانید تنظیمات را برای تمام جنبه ها با سهولت نسبی تغییر دهید و تغییر دهید.
تنظیمات قوی

مشخص شد که ApowerREC دارای یک ویژگی تنظیمات قوی است که به شما امکان می دهد تقریباً تمام جنبه های پخش شده در چهار دسته کلی مانند صفحه ضبط، پنجره، صدا و وب کم را تغییر دهید.

می‌توانید «پوشه خروجی» را تغییر دهید تا بتوانید مسیری را تنظیم کنید که تمام داده‌ها در آن ذخیره شوند. تنظیمات «Video» به شما امکان می دهد فرمت ویدیوی خروجی، نرخ فریم، میزان بیت، وضوح و کدک را بررسی کنید. در اینجا بخش “صوت” برای تغییر فرکانس، میزان بیت و فرمت خروجی وجود دارد. شما می توانید هر رنگ و اندازه نشانگر ماوس را تنظیم کنید. ApowerREC به شما امکان می‌دهد کلیدهای میانبر را تغییر دهید تا وظایف خاصی را به راحتی انجام دهید.

تنظیمات «ضبط» به شما این امکان را می‌دهد که اگر می‌خواهید نمادهای دسکتاپ را مخفی کنید، هنگام ضبط صدای بوق پخش کنید، از یخ زدن ویدیو جلوگیری کنید و موارد دیگر را تغییر دهید. «Screenshot»، «Floating toolbar»، «Upload»، «Start»، «Main Panel» و «Language» وجود دارد.

همانطور که می بینید، می توانید تنظیمات را برای تمام جنبه ها با سهولت نسبی تغییر دهید و تغییر دهید.
فعالیت دسکتاپ را ضبط کنید و عکس های فوری بگیرید
همانطور که در بالا نشان داده شد، موقعیت‌های عملی مختلفی وجود دارد که برنامه‌ای مانند ApowerREC می‌تواند مفید باشد، بسیار بیشتر زمانی که استفاده از برنامه بسیار آسان است. پنجره اصلی شامل دکمه هایی برای تنظیم صدا و مدیریت دستگاه های ضبط، یعنی میکروفون و وب کم در صورت اتصال به رایانه شخصی است.

همانطور که انتظار می رود، گزینه هایی برای انتخاب منطقه برای ضبط نیز دریافت می کنید. ApowerREC می تواند کل صفحه یا فقط بخش هایی از آن را ضبط کند. این می‌تواند ناحیه ضبط را به‌عنوان یک منطقه ثابت یا یک منطقه با اندازه سفارشی برش دهد، در حالی که گزینه‌هایی برای گرفتن یک منطقه خاص در اطراف مکان‌نمای ماوس نیز ارائه می‌کند. این ویژگی آخر برای ضبط فیلم های آموزشی عالی است. لیست تمام ضبط‌ها و عکس‌های فوری گرفته شده در صورت درخواست نمایش داده می‌شود.

زمانبندی داخلی و گزینه های پیکربندی مختلف

ApowerREC همچنین دارای یک زمانبندی کار یکپارچه است که می توانید از آن برای پیکربندی برنامه برای شروع ضبط جدید بدون دخالت قبلی شما در زمان و تاریخ خاصی استفاده کنید.

در مورد فرمت خروجی، انتخاب با شماست. گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، خواه در مورد ویدیو، صدا یا اسکرین شات های گرفته شده توسط ApowerREC صحبت کنیم. علاوه بر این، می توانید تعادل بین کیفیت و عملکرد را تنظیم کنید و تنظیماتی مانند نرخ فریم ویدیو و کیفیت ضبط را تنظیم کنید. یک ابزار ضبط و ضبط انعطاف پذیر

با ApowerREC می‌توانید فعالیت دسکتاپ خود را ضبط کنید و عکس‌های فوری بگیرید که می‌توانید به راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید. این برنامه همچنین با دستگاه های وب کم کار می کند و قابلیت ضبط صدا را دارد که آن را کاربردی و همه کاره می کند.

در نتیجه

به طور کلی ApowerREC یک محصول مفید و گسترده است که می توانید در اسلحه خانه خود داشته باشید. با توانایی فوق العاده در ضبط صدا و همچنین تبدیل فایل و ویرایش فیلم، بسیار بیشتر از ضبط کردن انجام می دهد. این محصول بی‌انتها که تقریباً در همه دستگاه‌ها موجود است، توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • به پوشه ” Crack ” بروید. فایل “Apowersoft.CommUtilities.Native.dll’ را در مسیر زیر کپی کنید:
For 32-bit : C:Program Files\ApowersoftApowerREC
For 64-bit : C:Program Files (x86)\ApowersoftApowerREC
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • l

System Requirements

 • Windows 7/ 8/ 8.1/ 10 / 11 (32-bit and 64-bit – all editions)
 • Computer with reasonable speed
 • No special requirements

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید