.
 • ۷۵۳۶ بازدید
 • اردیبهشت ۴, ۱۴۰۲
AOMEI Partition Assistant 10.0 DC 24.05.2023 + WinPE + Portable پارتیشن بندی هارد

AOMEI Partition Assistant یک مدیر پارتیشن ویندوز است که به شما امکان کنترل کامل بر تمام پارتیشن های نصب شده بر روی هارد دیسک شما را می دهد. کاربران و شرکت ها می توانند با استفاده از این نرم افزار پارتیشن ها را در سرورهای ویندوز و شبکه های تجاری مختلف مدیریت کنند.

ویژگی های کلیدی:
مدیر پارتیشن برای همه نوع کاربر

یکی از این ابزارها، AOMEI Partition Assistant است. و هدف آن این است که انجام کارهای مختلف با حداقل تلاش را برای همه آسان کند.

مجموعه کارهایی که می توان با کمک این برنامه انجام داد شامل فعالیت هایی با پارتیشن ها به صورت جداگانه و همچنین کل هارد دیسک است. بنابراین، شما قادر خواهید بود کل هارد دیسک را کپی یا پاک کنید. و یک تست سطحی انجام دهید تا مطمئن شوید که هارد دیسک از وضعیت خوبی برخوردار است.

ایجاد، ادغام یا گسترش پارتیشن ها و اجرای تست های سطح HDD

نکته برجسته برنامه از این واقعیت ناشی می شود که عملکردی را در خود جای داده است. که به شما امکان می دهد هارد دیسک SSD را به طور ایمن حذف کنید. ناگفته نماند که با انجام این کار، می‌توانید SSD را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید. و اطمینان حاصل کنید که از حداکثر عملکرد درایو حالت جامد خود لذت می‌برید.

در صورتی که تعداد پارتیشن‌های زیادی دارید و می‌خواهید آنها را ادغام کنید، این کار با AOMEI Partition Assistant امکان‌پذیر است. مانند تبدیل دیسک MBR به دیسک مبتنی بر GPT یا بازسازی یک MBR بالقوه آسیب دیده (Master Boot Record)

تا آنجا که به وظایف مدیریت پارتیشن مربوط می شود، برنامه تقریباً می تواند همه چیز را از تغییر اندازه گرفته تا تراز کردن این بخش ها انجام دهد. به طور دقیق تر، امکان جابجایی، تقسیم یا ترکیب پارتیشن ها، تغییر تخصیص فضای آزاد و همچنین ایجاد، حذف یا قالب بندی پارتیشن های موجود وجود دارد.

امکانات برنامه

دستیار پارتیشن AOMEI شامل بیش از ۴۰ ابزار ارزشمند برای به حداکثر رساندن کارایی پارتیشن هارد دیسک شما می باشد. این می تواند مشکلات مربوط به پارتیشن بندی غیر منطقی دیسک، فضای کم دیسک و پارتیشن بندی مجدد هارد دیسک را بدون از دست دادن اطلاعات حل کند. علاوه بر این، می توانید با استفاده از AOMEI، اندازه، ایجاد، ادغام، کوچک کردن، حذف یا مخفی کردن هر پارتیشن را تغییر دهید. ویژگی های انحصاری آن، مانند Windows to Go، انتقال سیستم، ایجاد رسانه قابل بوت، پارتیشن بندی خط فرمان و خرد کردن فایل، آن را به یک راه حل بی نظیر در بازار تبدیل می کند. به طور خلاصه، AOMEI بهترین راه برای سازماندهی هارد دیسک ها و پارتیشن های شما به عاقلانه ترین حالت است.

خلاصه امکانات بشرح جدول ذیل می باشد:
ویژگی های کلیدی
شرح
ایجاد پارتیشن
ایجاد یک پارتیشن جدید با استفاده از AOMEI با انتخاب “Create Partition” از منوی زمینه بسیار ساده است. علاوه بر این، می‌توانید با استفاده از تنظیمات پیشرفته، فایل سیستم دیگری را انتخاب کنید.
تغییر اندازه یک پارتیشن
اگر هارد دیسک شما فضای کمتری دارد یا اگر می خواهید پارتیشن دیگری اضافه کنید، می توانید به سرعت اندازه یک پارتیشن از قبل موجود را تغییر دهید.
ادغام پارتیشن ها
AOMEI به شما امکان می دهد دو یا چند پارتیشن را ادغام کنید اگر نمی خواهید آنها را جدا نگه دارید.
شبیه سازی دیسک
شما می توانید محتویات یک دیسک یا پارتیشن را به دیگری کپی کنید، که از فایل های شما محافظت می کند و ثبات کل سیستم را حفظ می کند.
انتقال سیستم عامل به SSD
SSD ها با تبدیل شدن به استاندارد جایگزین هارد دیسک های قدیمی می شوند. شما می توانید سیستم عامل را از یک هارد دیسک قدیمی به یک SSD جدید با استفاده از این برنامه به عنوان سریع ترین و موثرترین راه حل ویندوز انتقال دهید.
ایجاد رسانه قابل بوت
هنگامی که سیستم عامل بارگیری نمی شود، می توانید یک رسانه قابل بوت ایجاد کنید. وجود AOMEI در یک دیسک قابل بوت یا USB می تواند دستگاه را بوت کند و برای بازیابی فایل های ضروری به سیستم عامل خراب دسترسی پیدا کند.
Windows To Go
AOMEI یک محیط ویندوز کامل و آماده برای استفاده را در هر رایانه شخصی در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین، با ساختن یک سیستم عامل plug-and-play از طریق USB یا هارد اکسترنال، از هر نسخه ویندوز روی دسکتاپ یا لپ تاپ خود استفاده کنید.
File Shredding
با استفاده از AOMEI می توانید فایل ها را به طور دائم حذف کنید. با بازنویسی مکرر اطلاعات شما، خطر بازیابی اطلاعات را از بین می برد.
مخفی کردن یک پارتیشن
برای جلوگیری از مشاهده پارتیشن توسط ویندوز، می توانید از ویژگی دستور Hide Partition توسط AOMEI Partition Assistant استفاده کنید.
تبدیل دیسک پویا
می‌توانید دیسک‌های پویا را به دیسک‌های معمولی تبدیل کنید، و بالعکس، علاوه بر کنترل کامل صدای دینامیک، زیرا برخی از نسخه‌های سیستم عامل از دیسک‌های پویا پشتیبانی نمی‌کنند.
پارتیشن بندی خط فرمان
در صورتی که دستگاه شما آسیب دیده باشد یا منحصراً از فناوری آگاه هستید، می توانید اکثر عملیات را با استفاده از خط فرمان انجام دهید.
پاک کن امن SSD
شما می توانید از AOMEI برای پاک کردن ایمن درایو SSD خود به طور کامل بدون ایجاد آسیب استفاده کنید.
System Migration
اگر می‌خواهید پارتیشن‌ها را کاملاً مرتب کنید یا همه چیز را بدون از دست دادن داده‌ها منتقل کنید، AOMEI بهترین راه‌حل است زیرا ویندوز سرور نیازی به نصب مجدد ندارد.
رابط کاربری

رابط کاربری دوستانه ای که به محض باز کردن برنامه به شما خوشامد می گوید. که همه عملکردها را به طور منظم سازماندهی کرده و از منوهای اختصاصی یا از طریق صفحه سمت چپ پنجره اصلی در دسترس است.

AOMEI Partition Assistant یک رابط کاربری ساده، واضح و سرراست ارائه می دهد. حتی یک غیرتکنیک نیز می تواند عملیات های مختلفی را روی این نرم افزار انجام دهد. شما متوجه “جادوگران” در گوشه سمت چپ بالا خواهید شد. این روش های گام به گام به تکمیل کار کمک می کند، مانند ایجاد سی دی های قابل بوت یا انتقال سیستم عامل شما به SSD. با فرض اینکه با درایوها و پارتیشن ها آشنایی دارید، همه چیز روان و صریح است. جادوگرهای رابط ضعیف ترین جزء آن هستند. آنها کاربر پسند و موثر هستند. با این حال، زبان گاهی اوقات ناپایدار است و پنجره اصلی به طور مرموزی ناپدید می شود.


امنیت

عملکرد AOMEI از نظر امنیت عالی است. این نرم افزار امنیت داده های شما را در برابر حملات بدافزار و خرابی فایل ها تضمین می کند. علاوه بر این، اگر می خواهید از آن به عنوان یک پاک کن دیسک ایمن استفاده کنید، عملکرد عالی دارد و دیسک، پارتیشن یا داده های SSD شما را برای جلوگیری از بازیابی اطلاعات پاک می کند. بنابراین، می توانید از AOMEI به عنوان یک ابزار ایمن تغییر اندازه و شبیه سازی دیسک بدون از دست دادن فایل های ارزشمند خود استفاده کنید.

AOMEI Partition Assistant غنی و بصری

ویزارد های اختصاصی زیادی در داخل دستیار پارتیشن وجود دارد. شما می توانید از آنها برای انتقال سیستم عامل، بازیابی پارتیشن، سی دی های قابل بوت یا درایوهای USB با فایل های نصب ویندوز استفاده کنید.

ویژگی های اضافی

AOMEI یک پلت فرم قابل اعتماد در مورد ویژگی های اضافی است که به عنوان یک راه حل همه کاره برای تمام وظایف مدیریت دیسک شما خدمت می کند. شما می توانید پارتیشن های دیسک خود را مدیریت کنید، رسانه های قابل بوت ایجاد کنید، سیستم عامل را به SSD منتقل کنید، سرور سیستم خود را انتقال دهید و فرمت فایل (FAT32/NTFS) را مبادله کنید. علاوه بر این، ویژگی Windows to Go آن قابل توجه است زیرا به شما امکان می دهد سیستم عامل ویندوز را روی یک درایو خارجی ذخیره کنید و اگر سیستم عامل را نصب نکرده اید، رایانه شخصی را بوت کنید. به طور کلی، عملکرد AOMEI در مورد گزینه های اضافی قابل ستایش است.

در نتیجه

به طور کلی، به نظر می رسد نسخه حرفه ای دستیار پارتیشن AOMEI همه ابزارهای مناسب را برای کارهای مدیریت پارتیشن ارائه می دهد. در آزمایشات ما روی جدیدترین نسخه ویندوز به خوبی کار می کرد و کمترین تأثیر را بر عملکرد رایانه داشت.

سوالات متداول
AOMEI Partition Assistant برای چه مواردی استفاده می شود؟

AOMEI یک ابزار مدیریت پارتیشن است که به شما امکان می دهد هارد دیسک ها و پارتیشن ها را به همراه طیف وسیعی از ویژگی های ابزاری دیگر مدیریت کنید. با استفاده از AOMEI می توانید اندازه، ایجاد، حذف یا ادغام پارتیشن ها را تغییر دهید.

آیا AOMEI Partition Assistant ارزشش را دارد؟

شما باید AOMEI Partition Assistant را در نظر بگیرید، بهترین نرم افزار مدیریت پارتیشن. سازگاری گسترده، رابط کاربری آسان، ویژگی‌های ارزشمند متعدد، طرح‌های حرفه‌ای مقرون‌به‌صرفه، و پشتیبانی خیره‌کننده مشتری آن را به مناسب‌ترین انتخاب برای افراد و سازمان‌ها تبدیل کرده است.

آیا AOMEI داده ها را حذف می کند؟

قطعا نه! مزیت استفاده از AOMEI این است که هارد دیسک ها و پارتیشن ها را بدون حذف کردن داده های شما تغییر اندازه، ادغام و کلون می کند. از این رو، می توانید مطمئن باشید که داده های شما در دستان امن است.

آیا می توانم یک دیسک را با دستیار پارتیشن AOMEI کلون کنم؟

با هیجان بله! این یک تکه کیک برای کلون کردن هارد دیسک با استفاده از AOMEI بدون هیچ گونه حذف داده است. علاوه بر این، می‌توانید دو درایو جداگانه را با هم ادغام کنید تا یکی خاص بسازید.

آیا دستیار پارتیشن AOMEI ایمن است؟

آره! استفاده از AOMEI کاملاً ایمن است زیرا از حملات بدافزارها و فایل های خراب محافظت می شود. علاوه بر این، از نظر امنیت و ثبات داده ها ایمن است. بنابراین، فایل های شما را حذف یا خراب نمی کند.

WinPE چیست

WinPE (یا محیط قبل از نصب ویندوز Windows) یک نسخه کوچک ویندوز است. این محیط سفارشی در مواقع اضطراری مفید است. و به شما امکان می دهد دستورات ویندوز یا ابزارهای سفارشی شخص ثالث را برطرف کنید تا مشکلات مربوط به نصب ویندوز خود را برطرف کنید یا در بدترین حالت برای بازیابی پرونده های خود استفاده کنید.

ابزار WinPE در کجا می تواند مورد استفاده قرار بگیرد؟

۱- پارتیشن بندی هارد خام ، یا تغییر در پارتیشن هاردی که پارتیشن بندی شده

شاید شما بخواهید قبل از نصب ویندوز هارد خود را پارتیشن بندی کنید ، می توانید به جای استفاده از نرم افزارهای سنگین از این ابزار سبک استفاده کنید.

۲- یا اینکه بر روی هارد شما در حال حاضر ویندوزی وجود ندارد و شما قصد دارید در هارد خود فایل هایی را از طریق شبکه کپی کنید ، بااین ابزار می توانید به کارت شبکه خود در حالی که هیچ سیستم عاملی ندارید IP تنظیم کنید و به این ترتیب از منابع شبکه استفاده کنید.

۳- یا اینکه می توانید ویندوز را برروی هارد نصب کنید ، نرم افزارهایی که نیاز دارید را هم بر روی سیستم عامل نصب کنید و بعد از آن image بگیرید ، و در پارتیشن دیگری از هارد کپی کنید و زمانی که برای سیستم عامل شما مشکل غیر قابل حلی پیش آمد از این روش استفاده کنید تا image را با تمام نرم افزار ها بر گردانید .

۴- ممکن است برای شما پیش آمده باشد که ویندوز شما دچار مشکل شده و load نمی کند ، اما شما قبل از نصب ویندوز و فرمت به فایل هایی که درون پارتیشن نیاز دارید ، WinPE می تواند به شما کمک کند.
۵- یا سیستم شما موقع load شدن به شما error داده که نمی تواند load کند و شما دنبال راه حلی می گردید که مشکل را برطرف کنید و …

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.4]

System Requirements and Technical Details

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • Supported OS: Windows Server 2003, 2008 (R2), 2012 (R2), 2016, 2019, 2022 and SBS 2003, 2008, 2011
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 2 GB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار  توسط Crack
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب اجرا کنید.
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • بر اساس نسخه انتخابی شما فایل cfg.ini موجود در یکی از پوشه ها که در پوشه Crack قرار دارد را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • برای جلوگیری از غیرفعال شدن سریال، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.