.
AnyMP4 TransMate 1.3.8 + Portable انتقال فایل بین اندروید، آی او اس و کامپیوتر

.AnyMP4 TransMate – با توجه به اینکه افراد بیشتر و بیشتری از یک برند تلفن هوشمند به برند دیگر، از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر، و به دفعات هر چند ماه یکبار، جابجا می شوند، واقعاً نباید هیچ تعجبی در مورد برنامه ها و برنامه های تقاضای بازار فعلی که دارای انتقال داده هستند وجود داشته باشد. قابلیت های بین گوشی های دستی و رایانه های شخصی یا بین دستگاه های دستی به تنهایی. AnyMP4 TransMate یک راه حل انتقال خاص برای افرادی است که از یک دستگاه به دستگاه دیگر تغییر می کنند، یا افرادی که به سادگی نیاز به پشتیبان گیری از برخی از اطلاعات موجود در گوشی خود دارند.

ویژگی هایی که دارد بسیار گسترده است

آنچه باید از ابتدا درک شود این است که AnyMP4 TransMate به سادگی بیش از حد چیزهای زیادی است. این فقط یک برنامه انتقال داده نیست. همچنین می تواند به عنوان یک ابزار پشتیبان و بازیابی از تلفن شما به رایانه شخصی شما کار کند. این فایل‌های HEIC را به JPEG یا PNG تبدیل می‌کند، این ویژگی برای کاربران آیفون است. همچنین به شما امکان می دهد آهنگ های زنگ MP3 یا M4R ایجاد کنید. آخرین اما نه کم اهمیت ترین، می توان به طور مستقیم محتوای گوشی را از داخل پنجره برنامه ویرایش کرد. واقعاً نمی‌توانید متوجه شوید که شخصی ویژگی‌های زیادی را در یک برنامه با ظاهر جهانی تعبیه کرده است.

یک منوی گیج کننده باعث ایجاد اوقات “سرگرم کننده” می شود

در حالی که برنامه مطابق انتظار عمل می کند، به دلیل تعداد ویژگی ها و کارهایی که انجام می دهد، منو گاهی گیج کننده و حتی کمی خسته کننده است. به هر طرف که نگاه کنید، یک دکمه، نوار لغزنده یا جعبه را می بینید. نکته مثبت این است که انتقال داده ها را می توان بین گوشی های اندروید و دستگاه های iOS، بین iOS و iOS، اندروید و اندروید، و اندروید یا iOS و رایانه شخصی استفاده کرد. بسته به آنچه نیاز دارید، می توانید فایل ها را به راحتی انتقال دهید. اتصال نیز مشکلی نیست، زیرا برای دستگاه های iOS حتی نیازی به نصب iTunes نخواهید داشت. همانطور که انتظار می رود دستگاه های اندرویدی به راحتی متصل می شوند.

بنابراین، حکم AnyMP4 TransMate این است که در حالی که دارای ویژگی‌های بسیار زیادی است، به عنوان یک کاربر، نمی‌توانید احساس کنید که برنامه با ویژگی‌هایی اشباع شده است. حتی برخی از آنها به هدفی که می‌خواهد ارائه دهد، مرتبط نیستند. یک فکر نهایی به سازنده آهنگ زنگ مربوط می شود. این یک افزودنی خوب است. اما در این دوران مدرن، تعداد کمی از کسانی هستند که واقعاً از آن برای ایجاد یک آهنگ زنگ منحصر به فرد استفاده می کنند. امروزه می توانید آهنگ زنگ خود را مستقیماً از تنظیمات گوشی خود سفارشی کنید. اگر متوجه شدید که به تمام ویژگی هایی که این برنامه ارائه می دهد نیاز دارید، آن را دنبال کنید، اما در غیر این صورت، اگر به یک ابزار ساده انتقال فایل تلفنی نیاز دارید، به جای دیگری نگاه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • به پوشه "Crack"  بروید . همه فایل را در مسیر زیر کپی کنید.

For 32 bit C:Program FilesAnyMP4 StudioTransMate

For 64 bit C:Program Files (x86)AnyMP4 StudioTransMate

  • نرم افزار را اجراء کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.