جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

AnyDesk در مقابل TeamViewer: در اینجا مقایسه پهنای باند ما است

 • نرم افزار کنترل از راه دور به شدت به پهنای باند شما متکی است و در این راهنما، استفاده از پهنای باند دو گزینه محبوب را با هم مقایسه می کنیم.
 • AnyDesk نرم افزار کنترل از راه دور نسبتا جدیدی است، اما جلسات از راه دور بدون تاخیر را ارائه می دهد.

 • TeamViewer سالهاست که وجود دارد و نرم افزار کنترل از راه دور انتخابی برای بسیاری از کاربران خانگی و تجاری است.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امنیت AnyDesk و TeamViewer و سایر ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهند، حتماً به خواندن ادامه دهید.
 • TeamViewer و AnyDesk هر دو برنامه های کنترل از راه دور معروف هستند که هزاران کاربر در سراسر جهان دارند.

  این دو برنامه بسیار شبیه به هم هستند و هر دو به شما امکان می دهند از راه دور دستگاه های مختلف را از طریق شبکه کنترل کنید.

  این سوال باقی می ماند که کدام اپلیکیشن از پهنای باند کمتری استفاده می کند؟ در این راهنما، ما هر دوی آنها را با هم مقایسه می‌کنیم و می‌خواهیم بفهمیم کدام یک ویژگی‌های بهتری دارد و کدام یک از پهنای باند کمتری استفاده می‌کنند.

  AnyDesk در مقابل TeamViewer  کدام یک از پهنای باند کمتری استفاده می کنند؟

  AnyDesk چیست؟

  انی دسک یک نرم افزار کنترل از راه دور است که در چندین پلتفرم موجود است. این نرم افزار در ویندوز، لینوکس، macOS، Android، iOS، Chrome OS و Raspberry Pi در دسترس است.

  استفاده از این نرم‌افزار ساده است و طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد، در حالی که حداکثر امنیت را برای کاربران خود فراهم می‌کند، بنابراین هم برای کاربران شخصی و هم برای کاربران حرفه‌ای عالی است.

  TeamViewer چیست؟

  TeamViewer یک نرم افزار کنترل از راه دور شناخته شده است که مدتی است وجود داشته است. این نرم افزار از تمامی ویژگی های کنترل از راه دور مورد نیاز شما پشتیبانی می کند و در مجموعه وسیعی از پلتفرم ها در دسترس است.

  می‌توانید TeamViewer را در Windows، macOS، Linux، iOS، Android و Chrome OS دریافت کنید، بنابراین باید بتوانید آن را تقریباً در هر پلتفرمی اجرا کنید.

  اکنون که با هر دو برنامه آشنا شدیم، بیایید به آزمایش بپردازیم، درست است؟

  استفاده از پهنای باند

  ما 4 تست مختلف را با AnyDesk و TeamViewer انجام دادیم. ما به یک میزبان راه دور متصل شدیم و یک ویدیوی 1 دقیقه‌ای را در YouTube اجرا کردیم و در حین اندازه‌گیری پهنای باند استفاده کردیم.

  پس از آن، استفاده از پهنای باند را هنگام انجام فعالیت‌های روزمره که شامل پیمایش و چندوظیفه‌ای زیاد بود، اندازه‌گیری کردیم.

  در نهایت، ما با یک کامپیوتر راه دور به یک هاست متصل شدیم و استفاده از پهنای باند را در رایانه میزبان در حین پخش ویدیوی ۱ دقیقه‌ای و در حین انجام چند کار اندازه‌گیری کردیم.

  نتایج به دست آمده است، بنابراین بیایید نگاهی دقیق‌تر بیندازیم.

  پخش ویدئو، اندازه گیری شده بر روی کامپیوتر از راه دور

  در حین انجام این تست بر روی AnyDesk با یک ویدیوی 1 دقیقه ای، حداکثر پهنای باند دانلود حدود 184 کیلوبایت بر ثانیه و حداکثر بارگذاری 4.5 کیلوبایت بر ثانیه بود.

  در طول پخش ویدیو، 20 مگابایت دانلود شد، در حالی که تنها 506 کیلوبایت در هنگام استفاده از AnyDesk آپلود شد.

  ما همان آزمایش را با همان ویدیوی 1 دقیقه ای در حین استفاده از TeamViewer تکرار کردیم و در رایانه راه دور خود حداکثر پهنای باند دانلود 96 کیلوبایت بر ثانیه را اندازه گرفتیم در حالی که سرعت آپلود 4 کیلوبایت بر ثانیه بود.

  اگرچه ما از همان ویدیو استفاده کردیم، کل اطلاعات دانلود شده 5 مگابایت بود در حالی که آپلود فقط 271 کیلوبایت بود.

  AnyDesk TeamViewer
  Maximum download 184KB/s 96KB/s
  Maximum upload 4.5KB/s 4KB/s
  Total data downloaded 20MB 5MB
  Total data uploaded 506KB 271KB
  چندوظیفه ای، اندازه گیری شده بر روی کامپیوتر از راه دور

  در طول چندوظیفگی فشرده که شامل تعویض برنامه و پیمایش زیاد بود، به حداکثر پهنای باند دانلود 1 مگابایت بر ثانیه در AnyDesk رسیدیم.

  به خاطر داشته باشید که این حداکثر پهنای باند استفاده شده است و هنگام پیمایش شدید، جابجایی پنجره‌ها یا جابجایی بین برنامه‌ها به این مقادیر رسیده‌ایم. در سایر فعالیت های کمتر فشرده، استفاده از پهنای باند بسیار کمتر بود.

  با توجه به پهنای باند آپلود، حداکثری که در حین انجام چند کار به دست آوردیم 40 کیلوبایت بر ثانیه بود.

  از طرف دیگر، TeamViewer تقریباً نتایج یکسانی را هنگام انجام کارهای روزمره ارائه می دهد، یعنی دانلود 96 کیلوبایت بر ثانیه و حداکثر پهنای باند دانلود 4 کیلوبایت در ثانیه.

  AnyDesk TeamViewer
  Maximum download 1MB/s 96KB/s
  Maximum upload 40KB/s 4KB/s
  پخش ویدئو، اندازه گیری شده در کامپیوتر میزبان

  ما پهنای باند را در رایانه میزبان خود هنگام پخش یک ویدیوی 1 دقیقه‌ای YouTube اندازه‌گیری کردیم و حداکثر پهنای باند آپلود 1 مگابایت بر ثانیه بود در حالی که حداکثر بارگیری 31 کیلوبیت در ثانیه بود.

  در این جلسه کوتاه 1 دقیقه ای 45 مگابایت آپلود و 1.1 مگابایت دانلود شد.

  با جابجایی به TeamViewer، حداکثر پهنای باند آپلود 100 کیلوبایت بر ثانیه و 4.6 کیلوبایت در ثانیه دانلود را دریافت کردیم. در طول یک دقیقه پخش ویدیو، 3.4 مگابایت آپلود و 270 کیلوبایت دانلود شد.

  AnyDesk TeamViewer
  Maximum upload 1MB/s 100KB/s
  Maximum download 31KB/s 4.6KB/s
  Total data uploaded 45MB 3.4MB
  Total data downloaded 1.1MB 270KB
  چندوظیفه ای، بر روی کامپیوتر میزبان اندازه گیری می شود
  نکته تخصصی: رفع برخی از مشکلات رایانه شخصی سخت است، به خصوص وقتی صحبت از مخازن خراب یا از دست رفتن فایل های ویندوز باشد. اگر در رفع خطا مشکل دارید، ممکن است سیستم شما تا حدی خراب باشد. توصیه می‌کنیم Restoro را نصب کنید، ابزاری که دستگاه شما را اسکن می‌کند و تشخیص می‌دهد که چه ایرادی دارد.

  در طول جلسه چندوظیفه‌ای خود، حداکثر پهنای باند آپلود 706 کیلوبایت بر ثانیه را در رایانه میزبان خود در طول چندوظیفگی شدید اندازه‌گیری کردیم. با وظایف کمتر فشرده، استفاده از پهنای باند به طور قابل توجهی کمتر بود.

  با توجه به پهنای باند دانلود، ما حداکثر 20 کیلوبایت بر ثانیه در حین انجام چند کار در هاست شما دریافت کردیم.

  در TeamViewer، تقریباً نتایج مشابهی را با پخش ویدیو دریافت کردیم، به این معنی که حداکثر پهنای باند آپلود حدود 100 کیلوبایت بر ثانیه و پهنای باند دانلود تا 4.6 کیلوبایت بر ثانیه را دریافت کردیم.

  TeamViewer AnyDesk TeamViewer
  Maximum upload 706KB/s 100KB/s
  Maximum download 20KB/s 4.6KB/s

  با قضاوت بر اساس نتایج، به نظر می رسد که AnyDesk به استفاده از پهنای باند بالاتری دست یافته است، به خصوص در هنگام چندوظیفه فشرده. به خاطر داشته باشید که این مقادیر فقط حداکثر اسپک های پهنای باندی هستند که اندازه گیری کردیم.

  در طول وظایف کمتر فشرده، استفاده از پهنای باند در هر دو AnyDesk به طور قابل توجهی کاهش یافت و به طور متوسط به استفاده از پهنای باند TeamViewer نزدیک‌تر بود.

  عملکرد و کیفیت تصویر

  در طول آزمایش ما متوجه تفاوت زیادی بین کیفیت تصویر و تأخیر بین AnyDesk و TeamViewer هستیم.

  در حالی که AnyDesk از پهنای باند بیشتری استفاده می‌کرد، به خصوص در هنگام چندوظیفگی فشرده، کیفیت تصویر عالی بود و جلسات از راه دور هیچ مشکل تاخیری نداشتند.

  جلسات در AnyDesk حتی در حین پخش چندرسانه‌ای هموار اجرا می‌شد، بنابراین کاهش سرعت صفر یا هیچ مشکلی در کیفیت یا تأخیر تصویر وجود نداشت.

  از سوی دیگر، TeamViewer از پهنای باند کمتری استفاده کرد، اما این موضوع بر کیفیت و عملکرد کلی تصویر تأثیر منفی گذاشته است.

  با TeamViewer، ما کاهش مکرر سرعت را تجربه کردیم و جلسات از راه دور کند احساس می شد. در مورد پخش چند رسانه ای، تأخیر زیادی وجود داشت و تصویر اغلب تار بود.

  با وجود اینکه AnyDesk از پهنای باند بیشتری استفاده می کند، با ارائه جلسات از راه دور صاف و بدون تاخیر بدون هیچ مشکل یا کاهش سرعت، از آن به نفع خود استفاده می کند.

  امکانات AnyDesk

  AnyDesk یک رابط بصری ارائه می دهد که به شما امکان می دهد جلسات از راه دور را به سادگی با وارد کردن شناسه دستگاه راه دور و کلیک کردن روی دکمه اتصال انجام دهید.

  تمام جلسات شما با استفاده از فناوری TLS 1.2 رمزگذاری شده است و حتی برای محافظت و تأیید بیشتر، تعویض کلید نامتقارن RSA 2048 وجود دارد.

  برای امنیت بیشتر، می‌توانید از احراز هویت دو مرحله‌ای استفاده کنید یا فهرستی از دستگاه‌های لیست سفیدی که مجاز به اتصال به هاست هستند ایجاد کنید.

  کنترل مجوز نیز در دسترس است و می توانید دسترسی مشتری راه دور به صفحه کلید و ماوس یا کلیپ بورد خود را در هر زمان تنها با یک کلیک محدود کنید.

  همچنین می توانید از راه اندازی مجدد دستگاه، استفاده از مدیر فایل یا درخواست اطلاعات سیستم توسط کلاینت ها جلوگیری کنید. اینها تنها برخی از مجوزهای موجود هستند که می توانید هر زمان که بخواهید آنها را لغو کنید.

  این نرم افزار همچنین قابلیت انتقال فایل را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به راحتی فایل های خود را به اشتراک بگذارید. در صورت نیاز، می توانید برای همکاری بهتر با میزبان، روی صفحه نیز نقاشی بکشید.

  TeamViewer

  TeamViewer دارای یک رابط کاربری ساده است و برای شروع یک جلسه از راه دور، باید شناسه دستگاه راه دور و رمز عبور اختصاص داده شده توسط TeamViewer را وارد کنید.

  پس از اتصال به دستگاه، می توانید با میزبان چت کنید و حتی گزینه ای برای چت صوتی یا تصویری نیز وجود دارد. ویژگی تخته سفید نیز در دسترس است که به شما امکان می دهد روی دسکتاپ راه دور نقاشی کنید.

  درست مانند سایر ابزارهای مشابه، TeamViewer از انتقال فایل پشتیبانی می کند و می توانید فایل ها را به سرعت و به راحتی بین هاست و دستگاه مشتری انتقال دهید.

  با توجه به امنیت، TeamViewer جلسات شما را با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی AES رمزگذاری می‌کند و یک تعویض کلید 4096 RSA برای امنیت بیشتر وجود دارد.

  این نرم افزار از احراز هویت دو مرحله ای پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که فقط کاربران مجاز می توانند به رایانه شخصی شما دسترسی داشته باشند.

  برای امنیت بیشتر، یک ویژگی لیست سفید و لیست سیاه وجود دارد، بنابراین می توانید فقط از دستگاه های خاصی اجازه دسترسی داشته باشید.

  AnyDesk در مقابل TeamViewer، کدام را باید انتخاب کنید؟

  هر دو AnyDesk و TeamViewer ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند، اما وقتی صحبت از استفاده از پهنای باند به میان می‌آید، AnyDesk از پهنای باند کمی بیشتر استفاده می‌کند، اما عملکرد و کیفیت تصویر بی‌نظیری را ارائه می‌دهد.

  جلسات AnyDesk ما روان و بدون کاهش سرعت بود و تصویر همیشه واضح بود. متأسفانه، نمی‌توانیم همین را برای TeamViewer بگوییم.

  در حالی که هر دو ابزار مفیدی برای جلسات از راه دور هستند، اگر می خواهید جلسات راه دور سریع و ایمن با کیفیت تصویر عالی داشته باشید، انتخاب ما AnyDesk خواهد بود.

  در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  عضویت در سایت
  رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

  به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

  ماموریت ما:

  هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

  پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

  وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

  دانلودهای تایید شده و ایمن:

  ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

  تجربه کاربر محور:

  در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

  تعامل جامعه:

  ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

  همکاری توسعه دهنده:

  ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

  ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

  از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

  اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

   
  تیم yekdown
  • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
  • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
  • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
  • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
   
   

  سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

  نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
  موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

  محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

  • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

  محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

  • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

  محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

  • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
  • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
  • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
  • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

  فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

  • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

  نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

  • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

  نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

  • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

  فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

  • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

  نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

  • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

  فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

  • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

  در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

  • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

  نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

  اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

  1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
   
  2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
   
  3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
   
  اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

  – اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
  – اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
   
   
  • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
  • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
  • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
  • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید