.
Any Video Converter Ultimate 7.1.8 Win/Mac + Pro + Portable مبدل فرمت ویدئویی

Any Video Converter Ultimate یکی از بهترین نرم افزارهای مبدل ویدیویی با پخش کننده ویدیو و صدا است. دستگاه DVR و ابزار رایت CD/DVD، همه در یک برنامه برای تبدیل تقریبا تمام فرمت های صوتی و تصویری است. استفاده از این نرم افزار بسیار آسان و بسیار سریع با کیفیت فوق العاده است. علاوه بر توابع تبدیل ویدئو، ابزارهایی برای ادغام و برش صدا و تصویر، ابزارهای ویرایش ویدئو، CD/DVD های ویدئویی، متن ترانه ها و ویرایشگرهای متا تگ و غیره وجود دارد.

Any Video Converter از فرمت های صوتی و تصویری مختلف مانند mp3، wav، ۳gp، mkv، mpeg، mp4، flv، avi، mov، dat، divx، wma، flac، ASF و غیره پشتیبانی می کند.

رابط کاربری

رابط کاربری این ابزار ساده و شهودی است. فایل های رسانه ای را می توان با استفاده از مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” به لیست وارد کرد. پردازش دسته ای مجاز است.

در صف می توانید نام، مدت زمان، قالب، اندازه فریم، فریم در ثانیه و وضعیت هر ویدیو را بررسی کنید. پس از تنظیم فرمت و فهرست مقصد، می توانید کار رمزگذاری را آغاز کنید.

علاوه بر این، می‌توانید گزینه‌های مربوط به DVD (مانند فصل‌ها، زبان صوتی، زیرنویس‌ها) و طول ویدیو را تغییر دهید (یعنی می‌توانید با علامت‌گذاری زمان شروع و پایان، کلیپ را تقسیم کنید).

اما شما همچنین می توانید تنظیمات صوتی و تصویری را در مورد کدک، نرخ بیت، نرخ فریم، رمزگذاری، نرخ فرکانس نمونه و موارد دیگر پیکربندی کنید.

علاوه بر این، Any Video Converter Ultimate به شما امکان می دهد ویدیوها را از URL ها دانلود کنید و فعالیت مانیتور خود را ضبط کنید (شامل صدا)، فایل ها را ادغام کنید، زبان رابط را تغییر دهید، فایل منبع یا مقصد را باز کنید، نمایه های خروجی را غیرفعال کنید و موارد دیگر.

در قسمت «گزینه‌ها» می‌توانید پوشه خروجی پیش‌فرض را تنظیم کنید و Any Video Converter Ultimate را فعال کنید تا پس از تبدیل آن را باز کند، اولویت فرآیند و تعداد رشته‌های مورد استفاده برای رمزگذاری را انتخاب کنید، حجم صدا را تنظیم کنید و پارامترهای MP3 را تنظیم کنید (به عنوان مثال، حجم، کیفیت VBR)، اندازه و فونت زیرنویس‌ها و موارد دیگر را مشخص کنید.

در نتیجه

برنامه تبدیل ویدیو زمان پاسخگویی بسیار خوبی دارد و در حالی که از منابع سیستمی کم تا متوسط ​​استفاده می کند، به سرعت یک کار را به پایان می رساند. کیفیت تصویر و صدای فیلم های خروجی بسیار خوب است. همچنین یک فایل راهنمای جامع با عکس های فوری وجود دارد که می توانید آن را بررسی کنید. ما Any Video Converter Ultimate را به شدت به همه کاربران توصیه می کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • Supported OS: OS X 10.8 or later
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید.
  • در قسمت Product نرم افزار Any Video Converter Ultimate را انتخاب کنید
  • در قسمت Name باید ایمیل دلخواه را وارد کنید و دکمه Generate و بعد Copy را بزنید.
  • بوسیله ایمیل و سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.