.
Android Auto v9.5.631843 همگام سازی گوشی اندرویدی با خودرو

Android Auto برنامه‌ای از Google است که به کاربران کمک می‌کند دستگاه تلفن خود را با اتومبیل‌ها همگام‌سازی کنند. شما می توانید از این برنامه برای بررسی پیشرفت کار، گوش دادن به موسیقی و انجام بسیاری از کارهای دیگر هنگام رانندگی استفاده کنید. تلفن خود را به ماشین خود وصل کنید. سریع تماس بگیرید. به موسیقی گوش دهید، کار کنید و مسیرهای دقیق را دریافت کنید.

رابط کاربری ساده

عملکرد هر ویژگی در Android Auto بسیار مختصر است. تقریباً تنها با یک لمس می توانید آن را انجام دهید. این نیز طبیعی است زیرا این برنامه برای کمک به شما در حفظ تمرکز، اتصال و سرگرمی هنگام رانندگی ساخته شده است. برای انجام این کار، رابط طراحی شده کاملا با آیکون های گوشی اندرویدی شما که معمولا می بینید متفاوت است. همه ویژگی ها از نقشه ها، تلفن ها، وظایف کاری گرفته تا گوش دادن با نمادهای بزرگ در پایین صفحه نمایش داده می شوند که به راحتی قابل مشاهده و دسترسی هستند.

Fonts Aa v18.4.1 MOD (Premium Unlocked)

مسیریابی

Android Auto توانایی بسیار بالایی در یافتن و راهنمایی مسیرها دارد. این ویژگی همچنین می‌تواند مکان‌های جدید را ذخیره کند و همچنین فهرستی از مکان‌هایی دارد که اغلب می‌روید. همه این مکان ها تنها با یک لمس در صفحه اصلی نمایش داده می شوند. برای آسان‌تر کردن یافتن مسیرها، این برنامه از یک صفحه‌کلید مجازی نیز پشتیبانی می‌کند. در نتیجه شما می توانید ماشین را متوقف کنید و زمانی که نیاز به یافتن آدرسی در جاده دارید، نویسه‌ها را فشار دهید.

Android Auto می‌تواند به شما کمک کند با استفاده از Google Maps یا Waze با پیمایش بی‌درنگ GPS و هشدارهای ترافیک، مقصد خود را پیمایش کنید. این توانایی چیزی کم‌تر از برنامه‌های GPS موجود در دستگاه نیست. در حقیقت شما می‌توانید کل سیستم را با یک اپلیکیشن جایگزین کنید تا کمتر حواس‌تان را از خیلی چیزها در ماشین پرت کنید. علاوه بر این، نقشه همیشه اطلاعات به‌روزرسانی‌شده‌ای درباره مسیر، ETA و خطرات در هر زمان دریافت می‌کند. و به شما کمک می‌کند تا بسیاری از خطرات را در حین رانندگی محدود کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.