.
AMDs StoreMI 2.1.0.218 ایجاد سیستم هیبریدی با ترکیب SSD و HDD

AMDs StoreMI یک فناوری جذاب در بخش اکوسیستم ذخیره سازی است. این نرم افزار امکان ترکیب یک و یا چند ذخیره ساز، شامل SSD و HDD را داراست. که بدین ترتیب می‌تواند یک سیستم ذخیره سازی هیبریدی را ایجاد کند. Smart Response Technology فناوری مشابه در کمپانی «اینتل» است. این برنامه با تکیه بر یک موتور نرم افزاری قدرتمند، عملکردی ساده و کارآمد را به همراه دارد.

در ساده‌ترین حالت، StoreMI می‌تواند یک درایو SSD را با هارد دیسک ترکیب کرده و یک فضای ذخیره سازی واحد را ایجاد کند. سپس فایل‌هایی که بازخوانی آنها توسط سیستم با دفعات بسیار صورت می‌گیرد، در ذخیره ساز سریع‌تر، یعنی SSD قرار می‌دهد.

فناوری StoreMI سیستم را قادر می‌سازد تا از SSD‌های موجود استفاده کند تا به‌عنوان درایوهای کش جفت‌شده با هارددیسک‌های چرخشی (HDD) کندتر عمل کند. این فناوری مبتنی بر FuzeDrive Enmotus است که قبل از اینکه AMD این فناوری را به عنوان یک ویژگی مادربرد وارد کرده و آن را به StoreMI تغییر نام دهد، به‌طور موقت برای خرید مستقل در دسترس بود.

بهبود زمان بازگذاری، راه اندازی

AMD StoreMI Technology Utility ابزاری قدرتمند برای علاقه مندان به رایانه های شخصی است که می خواهند زمان بارگذاری، زمان راه اندازی، مدیریت فایل و پاسخگویی سیستم را بهبود بخشند. همانطور که درایوهای بیشتر و سریع‌تری را به رایانه شخصی خود اضافه می‌کنید. فناوری AMD StoreMI می‌تواند به‌طور خودکار فایل‌های پرکاربرد شما را با سریع‌ترین ذخیره‌سازی جفت کند تا بهترین عملکرد را داشته باشد. حتی می توانید تا ۲ گیگابایت رم به عنوان حافظه نهان سطح آخر برای داده های فوق سریع استفاده کنید.

درباره نصب و تنظیم AMD StoreMI Technology Utility

این ابزار تنظیم را نصب کنید. و می‌توانید مقادیر مختلف اورکلاک مانند فرکانس‌های CPU و حافظه، ساعت‌های سیستم، سرعت فن و نظارت بر دما را برای اجزای مختلف به صورت دستی پیکربندی کنید.

با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که قرار است این تنظیمات را فقط بین محدوده های پشتیبانی شده تغییر دهید. تغییر تنظیمات به مقادیر شدید بدون سیستم های خنک کننده اضافی ممکن است به قطعات آسیب جدی وارد کند.

مراحل نصب مورد نیاز برای اجرای نرم افزار بسیار آسان است: بسته قابل دانلود را دریافت کنید، در صورت لزوم آن را استخراج کنید، تنظیمات موجود را اجرا کنید و تمام دستورالعمل های نمایش داده شده را برای نصب کامل و موفقیت آمیز به دقت دنبال کنید.

علاوه بر آن، لطفاً توجه داشته باشید که توصیه می‌شود سیستم را راه‌اندازی مجدد کنید تا همه تغییرات به درستی اعمال شوند. به خاطر داشته باشید که، حتی اگر سایر سیستم‌عامل‌ها با هم سازگار باشند، ما نصب این نسخه را بر روی پلتفرم‌هایی غیر از موارد برجسته‌شده پیشنهاد نمی‌کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Supports AMD X570, PRO 565, B550, A520, 400 Series, X399, TRX40 or WRX80 chipsets only

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.