.
AllDup 4.5.48 + Portable پاکسازی فایل های تکراری

اگرچه ممکن است به نظر چندان مهم نباشند، اما حقیقت این است که فایل‌های تکراری می‌توانند در طول زمان انباشته شوند و منابع رایانه را مسدود کنند. برخی از موارد تکراری را می توان به صورت دستی حذف کرد. اگر بدانید کجا ذخیره شده اند، اما اگر برای مدت طولانی تعمیر و نگهداری را روی رایانه شخصی انجام ندهید. این راه حل ممکن است کارساز نباشد. AllDup یک ابزار ساده و سرراست است که می تواند به شما کمک کند تا فایل های فریبنده و فایل های مشابه را از سیستم خود پاک کنید.

AllDup یک ابزار رایگان برای یافتن و حذف فایل های تکراری در رایانه شما است. این برنامه دارای یک الگوریتم ویژه توسعه یافته برای جستجوی سریع فایل های تکراری از هر نوع – متن، تصاویر، موسیقی، فیلم و غیره است.

درایوها یا پوشه‌ها را برای تجزیه و تحلیل مشخص کنید. و یک موتور جستجوی قدرتمند تمام گیگابایت اطلاعات را در چند ثانیه پردازش می‌کند و موارد تکراری را بر اساس معیارهای زیر پیدا می‌کند: نام فایل، پسوند فایل، اندازه فایل، محتوای فایل، آخرین تاریخ اصلاح، تاریخ ایجاد، ویژگی‌های فایل. و مکان آن هنگامی که موارد تکراری شناسایی می شوند، هر یک از آنها را می توان با جزئیات مشاهده و باز کرد. نسخه‌های یافت شده که فقط بیهوده فضای رایانه را اشغال می‌کنند. می‌توانند بلافاصله مستقیماً از رابط برنامه حذف شوند.

با استفاده از برنامه AllDup، می‌توانید با آزاد کردن فضای اضافی و خلاص شدن از شر کپی‌های ناخواسته غیرضروری، دیسک‌های خود را تمیز کنید.

همراه با چندین معیار مقایسه برای شناسایی موارد تکراری

این برنامه دارای یک رابط بصری است که بعید است بدون توجه به تجربه شما با ابزارهای مشابه، مشکلی برای شما ایجاد کند. می‌توانید با مشخص کردن پوشه‌ها و زیرپوشه‌هایی که باید در نظر گرفته شوند، شروع کنید. و علامت‌گذاری کنید که آیا ترجیح می‌دهید برنامه فایل‌ها را در همان پوشه مقایسه کند یا اینکه برنامه باید نقاط اتصال NTFS را جستجو کند.

نکته برجسته این ابزار از این واقعیت ناشی می شود که می توانید فرآیند یافتن تکراری را به طور کامل سفارشی کنید. به طور خاص، می توانید به روش جستجو دسترسی داشته باشید. و بین چندین معیار مقایسه، محتوای فایل یا نام فایل انتخاب کنید. در همان زمان، تب گزینه جستجو به شما امکان می دهد جستجو را حتی بیشتر تنظیم کنید.

به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید چگونه و چه چیزی را حذف کنید

پس از وارد شدن نتایج، آنها در پنجره های جداگانه نمایش داده می شوند و از این رو، می توانید شروع به بررسی آنها کنید. این ابزار نتایج را در فهرستی همراه با اطلاعات دیگری مانند اندازه، مالک، ویژگی‌ها، پیوندهای سخت، تاریخ اصلاح یا تاریخ ایجاد ارائه می‌کند تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام یک را نگه دارید.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه پنل پیش نمایش است که اگر می خواهید دو مورد را تجزیه و تحلیل کنید مفید است و یک گزارش که حاوی جزئیاتی در مورد کل فرآیند جستجو و خطاهای احتمالی است.

یک پاک کننده تکراری سریع و قابل اعتماد برای کمک به بهبود عملکرد

در مجموع، AllDup یک برنامه کاربرپسند است که دارای یک الگوریتم جستجوی سریع و یک رابط کاربری ساده است که باید همه چیز را برای تازه کارها و کاربران حرفه ای به یک اندازه آسان کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows Server, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, 32-bit and 64-bit
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.