.
All Backup & Restore v5.5.53 MOD (Pro Unlocked) پشتیبان گیری در اندروید

All Backup & Restore با عملکردهای عالی برای کمک به کاربران برای بازیابی همه اطلاعات و استفاده کاربران راه اندازی شده است. این یک برنامه ۲ در ۱ است که انواع داده های مختلف را بازیابی و پشتیبان گیری می کند. تهیه نسخه پشتیبان از آنها در یک سرویس ابری از خطر گم شدن یا خراب شدن تلفن شما محافظت می کند.

پشتیبان گیری و بازیابی

All Backup & Restore مزایای زیادی را برای کاربران به همراه دارد. این برنامه یک ناجی برای کسانی است که اغلب فراموش می کنند هنگام کار اطلاعات خود را ذخیره کنند و آنها را از دست می دهند. در این اپلیکیشن کاربران می توانند به سرعت اطلاعات را بازیابی و پشتیبان گیری کنند و به طور استثنایی با انواع دستگاه ها سازگاری دارد.

ذخیره سازی امن فایل

ایمنی – کارایی دو عامل مهم All Backup & Restore برای استفاده کاربران است. هنگامی که کاربران از این برنامه استفاده می کنند، تمام فرآیندهای ذخیره سازی فایل از امنیت بالایی برخوردار هستند. به عبارت دیگر، مانند ابزاری است که به شما در آپلود پوشه ها کمک می کند. می تواند از اطلاعات موجود در فایل های فشرده پشتیبان تهیه کند و می توانید آنها را در تلفن باز کنید.

پشتیبان‌گیری را در چندین دستگاه انجام دهید

قبل از استفاده از All Backup & Restore ، مهمترین نکته ای که باید بدانند این است که مطمئن شوند پوشه های پشتیبان پیش فرض در کارت SD خارجی شما وجود دارد. با این حال، برنامه فقط از اطلاعاتی که قبلاً از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید، نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی می کند و هیچ نوع داده حذف شده را نمی شناسد.

پس از موفقیت آمیز بودن فرآیند پشتیبان‌گیری، کاربران می‌توانند در دستگاه‌های مختلف جابه‌جا شوند. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند به صورت انتخابی موارد را از لیست بازگشتی انتخاب کنند. برای حذف و تهیه نسخه پشتیبان، فقط باید گزینه آن را فشار داده و نگه دارید تا این کار انجام شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.