.
AIDA64 Extreme 6.88.6400 + Engineer + Business + Network Audit + Portable تست رایانه

AIDA64 Extreme یک ابزار پیشرفته تشخیص سیستم است که اطلاعات مهمی را در مورد پیکربندی سخت افزار و نرم افزار رایانه جمع آوری می کند. همچنین به کاربران اجازه می‌دهد با اجرای معیارهای پیچیده، قابلیت‌های حافظه، CPU و FPU را آزمایش کنند. کافی است بگوییم این ابزار برای کاربران حرفه ای کامپیوتر طراحی شده است.

AIDA64 Extreme یک نرم افزار سیستم اطلاعاتی، تشخیصی و محک زدن پیشرو در صنعت است. این اطلاعات بسیار دقیق در مورد سخت افزار ارائه می دهد و معیارهایی برای اندازه گیری عملکرد رایانه ارائه می دهد.

AIDA64 Extreme ابزاری به نام System Stability Test را به شما ارائه می دهد. از ماژول بنچمارک AIDA64 استفاده می‌کند که می‌تواند بار بیش از حدی را بر روی سیستم وارد کند و تمام قسمت‌های CPU را به حداکثر برساند و در سطوح بسیار بالایی از مصرف برق و اتلاف گرما را به همراه داشته باشد.

با تست پایداری سیستم می توانید پایداری و قابلیت اطمینان رایانه شخصی خود را تشخیص دهید. همچنین می توانید عملکرد خنک کننده را با نمودارهای به روز شده بیدرنگ که دما، سرعت فن و سطوح ولتاژ را اندازه گیری می کند، تأیید کنید. آمار اندازه گیری برای ثبت حداقل، حداکثر و میانگین قرائت سنسور در حین اجرای تست استرس موجود است.

هنگامی که کامپیوتر جدیدی می‌سازید، اورکلاک یا تنظیم می‌کنید، یا زمانی که یخ‌های مرموز و خرابی سیستم را تجربه می‌کنید، باید سیستم را برای پایداری در زیر بار سنگین آزمایش کنید تا نقطه ضعف یا یک قطعه سخت‌افزاری معیوب را پیدا کنید.

نصب سریع و رابط کاربری منظم

روش نصب سریع و ساده است. AIDA64 در یک رابط کاربر پسند با یک چیدمان منظم پیچیده شده است، که در آن تمام اطلاعات مربوط به اجزای رایانه شخصی به دسته های جداگانه تقسیم می شوند. نسبتاً وسیع است و بخش های کلی رایانه شخصی مانند اورلاک، سنسورها و مدیریت انرژی را پوشش می دهد.

بررسی کامل برای هر جزء PC

وقتی صحبت از مادربرد (مانند CPU، چیپ ست، BIOS)، سیستم عامل (مانند پردازش ها، درایورهای سیستم، فایل های DLL)، سرور (مانند اشتراک ها، گروه های محلی و جهانی)، نمایشگر (مانند GPU، چندگانه) می شود، اطلاعات دقیقی را می توان به دست آورد. -پشتیبانی از مانیتور، OpenGL)، چند رسانه ای (مانند کدک های صوتی و تصویری)، ذخیره سازی (مانند درایوهای فیزیکی و نوری)، شبکه (مثلاً مسیرها، کوکی های اینترنت اکسپلورر)، DirectX، دستگاه ها (مانند ورودی، چاپگر)، نرم افزار (مانند ورودی های شروع خودکار، وظایف برنامه ریزی شده، انواع فایل)، امنیت (مانند فایروال، آنتی ویروس)، پیکربندی (مانند گزارش رویداد، فایل ها و پوشه های سیستم)، و پایگاه داده (مانند درایورهای BDE و ODBC).

معیارها را اجرا کنید و گزارش تولید کنید

وقتی نوبت به آزمایش حافظه، CPU و FPU می‌رسد، AIDA64 پردازنده، ساعت CPU، مادربرد، چیپست و RAM را تجزیه و تحلیل می‌کند تا کامپیوتر را در لیستی با سیستم‌های دیگر بر اساس پیکربندی سخت‌افزاری مقایسه کند. اطلاعات هر منطقه انتخاب شده یا همه آنها را می توان برای بررسی دقیق تر و نگهداری به گزارش ها صادر کرد.

تنظیمات برنامه را پیکربندی کنید

تا آنجا که به پیکربندی AIDA64 Extreme مربوط می شود، می توان به یک زبان رابط کاربری دیگر تغییر داد، ترتیب چیدمان را تغییر داد، به پوشه خروجی برای ایجاد گزارش اشاره کرد، اعلان های ایمیل را هنگام اجرای معیارها فعال کرد، گزارش رویدادها را فیلتر کرد، اجزای سفارشی را به لیست اضافه کرد. برای نگه داشتن چشم، و خیلی بیشتر.

در نتیجه

در طول بنچمارک ها، AIDA64 Extreme بدیهی است که به CPU و RAM فشار وارد می کند. با این حال، در غیر این صورت از منابع کم استفاده می کند. زمان پاسخ‌دهی خوبی دارد و در طول ارزیابی ما به خوبی کار می‌کند، بدون اینکه سیستم‌عامل را فعال کند تا پیام‌های خطا قطع، خراب شود یا ظاهر شود.

سوالات متداول:
FPU در AIDA64 Extreme چیست؟

اول از همه، استرس FPU یک تست پایداری در AIDA64 Extreme است. این تست از یک کار محاسبه ممیز شناور استفاده می کند که به بخش FPU پردازنده شما فشار وارد می کند. اکثر پردازنده های مدرن دارای یک FPU یکپارچه هستند که پیچیده ترین جزء یکپارچه است.

چگونه می توانم از خرابی در طول فرآیند ممیزی شبکه جلوگیری کنم؟

می توانید با اضافه کردن گزینه / SAFE خط فرمان از این وضعیت ناخواسته جلوگیری کنید. این کار چندین ویژگی سطح پایین را غیرفعال می کند که به نوبه خود باید BSoD ها و مسائل مشابه را از بین ببرد. اگر برای شما کار نکرد، به جای آن از گزینه /SAFEST خط فرمان استفاده کنید.

آیا می توانم از AIDA64 برای جمع آوری داده ها از متن یا فایل های INI، ورودی های رجیستری یا متغیرهای محیطی استفاده کنم؟

بله، اما باید از قبل ویژگی «متغیرهای سفارشی» را پیکربندی کنید. می توانید آن را در بخش پیکربندی، در دسته “خلاصه”، در پایین صفحه پیدا کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7,Vista,XP(| 32-bit and 64-bit)
  • Windows Server 2003,2008,2012,2012R,2016,2019,2022
  • Processor: Intel Pentium or later
  • Required disk space to install: 80 MB

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار

  • نرم افزار را نصب کرده و اجرا کنید.
  • فایل Keygen.exe را اجرا کرده و پس از انتخاب نام نرم افزار   (Please select product) از منوی کشویی،روی Generate کلیک کنید تا Registration Code تولید شود.
    نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

 

نحوه استفاده از AIDA64 Extreme

اگر می خواهید در مورد رایانه شخصی خود اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید به این ابزار جامع مراجعه کنید. علاوه بر این، می‌توانید از آن برای پیگیری پارامترهای مختلف، از ولتاژ، دما، و استفاده از CPU تا حتی مقادیر سرعت فن استفاده کنید.

با این حال، AIDA64 Extreme همچنین می‌تواند به شما در یافتن به‌روزرسانی‌های درایور یا بایوس، تولید گزارش‌ها و ایجاد نمودارهای جامع کمک کند. در اینجا لیستی از ویژگی های کلیدی این برنامه آمده است:

پشتیبانی تشخیصی:

AIDA64 Extreme شامل بیش از 50 صفحه جزئیات پیکربندی سخت افزار، برنامه های نصب شده، مجوزهای نرم افزار، تنظیمات ویندوز و برنامه های امنیتی است.

تست استرس:

به شما امکان می دهد تست استرس را روی CPU خود انجام دهید، اما همچنین HDD، SSD یا OpenCL GPGPU
تشخیص دقیق سخت افزار: یک ماژول تشخیص سخت افزار که توسط یک پایگاه داده سخت افزاری گسترده با بیش از 200000 ورودی طراحی شده است.

معیار:

AIDA64 Extreme مجموعه‌ای از معیارهای 64 بیتی را برای عملیات ارزیابی مختلف دارد.
اطلاعات نرم افزار: به شما امکان می دهد لیستی از فرآیندهای آغاز شده، فایل های DLL، خدمات، صفحات بازدید شده و برنامه های راه اندازی را مشاهده کنید.

پنل حسگر:

به شما امکان می دهد نمودارهای قابل تنظیم با سنج ها، تصاویر و متون پویا مرتبط با سنسورهای مختلف رایانه شخصی خود بسازید.

صفحه نمایش خارجی:

AIDA64 Extreme به شما امکان نمایش داده های حیاتی سیستم را در دستگاه های مختلف LCD / VFD می دهد.

نظارت از راه دور بی سیم:

می توانید مقادیر سنسور را از راه دور از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود نظارت کنید

چندین اندازه گیری:

شامل پشتیبانی از بیش از 250 دستگاه حسگر برای اندازه گیری سرعت فن، ولتاژ، مصرف برق و دما

سفارشی کردن نمایشگر:

به شما امکان می دهد مقادیر اندازه گیری شده را در سینی سیستم، به عنوان ابزار دسکتاپ، پانل های LCD یا پانل های OSD نمایش دهید.

سعی کنید به خاطر داشته باشید که AIDA64 Extreme ممکن است حتی بیشتر از آنچه در بالا ذکر شد، توانایی داشته باشد. به عنوان مثال، می‌توانید از آن برای ایجاد گزارش‌های دقیق و همچنین اجرای عیب‌یابی برای مانیتور نمایشگر خود استفاده کنید.

بخش پیکربندی گسترده

اگر به سرهم بندی کردن علاقه دارید، در انتظار شما هستید. AIDA64 Extreme یک بخش پیکربندی سخاوتمندانه دارد. با استفاده از گزینه "Preferences" در منوی "File" می توانید به آن دسترسی داشته باشید. هنگامی که آنجا هستید، می توانید نمای درختی غنی را در سمت چپ مشاهده کنید که می توانید از آن برای پیمایش استفاده کنید.

AIDA64 Extreme به شما امکان می‌دهد تنظیمات مربوط به زبان، طرح‌بندی، پایداری، گزارش، ایمیل، خلاصه، فیلتر محتوا، اجزای سفارشی، نظارت سخت‌افزار، گزارش‌گیری، برنامه‌های خارجی، تصحیح، RGB LED، SensorPanel، دستگاه‌های LCD، ابزارهای دسکتاپ و موارد دیگر را پیکربندی کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.