.
Advanced Download Manager v14.0.21 مدیریت دانلود برای اندروید

Advanced Download Manager یک برنامه مخصوص دانلود است که در آن می توانید تجربه دانلود تورنت را هم بدست بیاورید. یک رسانه محبوب به دلیل مفید بودن آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این  برنامه امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این، از آنجایی که برنامه فایل ها را طبقه بندی می کند، می توانید آنها را به راحتی جستجو کنید. این برنامه دارای عناصر زیادی است که رضایت شما را فراهم می آورد.

رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده

Advanced Download Manager بسیار ساده است و استفاده از آن آسان می باشد. بنابراین کسانی که دانلود تورنت ها را برای اولین بار تجربه می کنند، به تدریج به آن عادت می کنند. دسته ها به صورت کاملاً منطقی سازماندهی شده اند. در عین حال، می توانید برخی از عوامل مربوط به دانلود، مانند حداکثر تعداد دانلود یا سرعت آن را نیز تنظیم کنید. همه اینها فقط با یک کلیک انجام می شود.

در عین حال برای تنظیمات پیشرفته تر، باید کمی وقت بگذارید تا از آن استفاده کنید. یکی از قابلیت های برنامه که مطمئناً دوست دارید این است که می توانید رنگ و زمینه برنامه را مطابق میل خود تغییر دهید. شما می توانید ظاهر برنامه را بهینه کنید تا استفاده از آن برای شما راحت شود.

استفاده آسان در دانلود تورنت

تورنت همیشه یکی از روش های موثر دانلود است و می توانید آن را در تلفن همراه خود تجربه کنید. در واقع شما می توانید فایل های مربوط به تورنت را با استفاده از تلفن همراه خود و حداکثر تا سه فایل را همزمان دانلود کنید. اما باید به خاطر داشته باشید که زمان دانلود هر فایل افزایش می یابد.

به سادگی ذخیره کنید

شما می توانید مطمئن باشید که مکانی که فایل ها را در آن ذخیره می کنید ایمن است. در عین حال در برخی موارد، می توانید فایل های دانلود شده خود را مطابق با لیست برنامه مدیریت کنید. تنها با یک کلیک می توانید برنامه هایی را که بر اساس معیارهای مختلف ذخیره و مرتب شده اند مشاهده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

یک پاسخ به “Advanced Download Manager v14.0.21 مدیریت دانلود برای اندروید”

  1. کریم گفت:

    خیلی عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.