.
Advanced Disk Recovery 2.7.1200.18511 + Portable بازیابی اطلاات

Advanced Disk Recovery یک برنامه قدرتمند و شهودی است که می تواند به شما در بازیابی اطلاعات از دست رفته کمک کند. اسکن عمیقی از هارد دیسک‌ها، دستگاه‌های ذخیره‌سازی قابل جابجایی و حتی سی‌دی یا دی‌وی‌دی شما انجام می‌دهد، سپس تمام فایل‌های پاک‌شده قابل بازیابی را فهرست می‌کند.

با توجه به تعداد اسنادی که برخی از ما به صورت روزانه مدیریت می کنیم، حذف تصادفی اطلاعات مهم می تواند آسان باشد. گاهی اوقات، به دلایل مختلف حتی نیاز به بازیابی فایل هایی دارید که عمداً حذف شده اند.

بین دو حالت کار انتخاب کنید

بسته به زمان حذف فایل ها و تعداد دفعاتی که داده ها رونویسی شده اند، می توانید بین دو حالت اسکن موجود یکی را انتخاب کنید.

روش اسکن سریع فایل ها را از جدول اصلی فایل مکان یابی می کند. این سریعتر از دو روش است، اما احتمال کمتری برای یافتن داده های مورد نظر شما وجود دارد.

در حالت Deep Scan، برنامه یک اسکن در یک بخش از کل هارد دیسک انجام می دهد و فایل های حذف شده را بر اساس امضای آنها پیدا می کند.

پارامترهای اسکن را تغییر دهید و فیلترها را تنظیم کنید

برای سفارشی کردن بیشتر عملیات اسکن در برنامه Advanced Disk Recovery، می توانید گزینه های مختلفی را تغییر دهید. برای استخراج پسوندها، بررسی فایل‌های موجود و حذف شده و همچنین افزودن پسوندهای صحیح به فایل‌ها در صورت لزوم، می‌توانید هدرهای فایل را بررسی کنید.

علاوه بر این، می توان با افزودن فیلترها، نتایج جستجو را محدود کرد. می‌توانید برنامه را فقط فایل‌های حذف‌شده را نمایش دهید، انتخاب کنید که آیا اسناد خالی باید گنجانده شوند یا نه و نتایج جستجو را بر اساس علامت عام نام فایل فیلتر کنید.

پیش نمایش و بازیابی اطلاعات

پس از تکمیل فرآیند اسکن، به شما امکان می‌دهد فهرستی از تمام فایل‌های حذف شده قابل بازیابی را مشاهده کنید. می توانید مشخص کنید که کدام اسناد و پوشه ها باید گنجانده شوند، سپس عملیات بازیابی را شروع کنید.

همچنین امکان پیش نمایش فایل ها یا پوشه های انتخاب شده برای اطمینان از بازیابی موارد مناسب وجود دارد.

در نتیحه

به طور کلی، Advanced Disk Recovery یک برنامه آسان برای استفاده است که برای کمک به بازیابی فایل های پاک شده از انواع مختلف دستگاه های ذخیره سازی طراحی شده است. این دارای یک رابط بصری است که نباید برای کاربران بی تجربه مشکلی ایجاد کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, 10, 8/ 8.1, Windows 7, Vista, XP
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
 
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.